999 rezultate për

gjini

"Ushtar" i Met Kananit, i ekzekutuari i sotëm në Rrëshen akuzohet për 8 ton drogë Policia nuk ka asnjë version deri më tani mbi shkaqet e mundeshme të ekzekutimit ditën e sotme të Armando Gjinit në mes
I vunë tritolin makinës plot më fëmijë: Kush është Tonin Gjini, i ekzekutuar sot në Rrëshen 45 vjeçar Tonin Gjini i njohur edhe si Armando është ekzekutuar pak para mesditës së sotme në Rrëshen në një atentat të
Me djalin në makinë, si u ekzekutua nga profesionistë 45 vjeçari në Rrëshen Nga të dhënat e para, mësohet se ekzekutimi i Tonin Gjinit në mes të Rrëshenit është bërë nga persona profesionistë.
Flluska e ndërtimeve pa kriter largon pushuesit nga Shëngjini, bien çmimet e akomodimit Shëngjini është bregdeti më i afërt për shqiptarët e Kosovës, pasi nga Prizreni te plazhet e Ranës së Hedhun duhen vetëm
Stuhi e dallgë, Ulqini e Velipoja të shkatërruara pas goditjes së motit të keq (FOTO LAJM) Për të dytën herë këtë verë pjesa veriore e Shqipërisë, u godit nga moti i keq. Mijëra pushues po relaksoheshin në br
Indi, për tre muaj kanë lindur 216 foshnje të së njëjtës gjini Asnjë prej 216 fëmijëve të lindur në 132 fshatra të Indisë gjatë tre muajve të fundit nuk ishin vajza. Ekziston dyshi
Plazhi i Shëngjinit, mungojnë hapësirat publike për pushuesit Në plazhin e Shëngjinit mungojnë hapësirat publike për pushuesit. Shqetësimi është ngritur gjatë takimit të organizuar n
Floriana Garo shkëlqen gjatë shtatzanisë, si duket moderatorja (FOTO LAJM) Moderatorja Floriana Garo është në pritje të ëmbël të bebushit të saj të dytë. Bukuroshja shqiptare dha lajmin e buku
Shkenca, peshqit ndryshojnë gjini kur janë në stres Studiuesit nga Zelanda e Re kanë prezantuar për së pari herë ndërtimin molekular të disa lloje të peshqve, të cilët nën
Pronari i shiti apartamentit pa asnjë shpjegim, familja Gjini në mëshirë të fatit (FOTO LAJM) "Shqiptarët për shqiptarët" publikuan në News24 historinë e dhimbshme të Vjollca Gjinit me dy fëmijë jetimë në një fshat
Shëngjini pas stuhisë, dëme në automjete e biznese (VIDEO) Moti i keq me stuhi i një nate më parë ka sjellë probleme në Shëngjin. Sende të ndryshme kanë rënë mbi automjete dhe
Përdhunonte të bijën, arrestohet "monstra" nga Kurbini Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kurbin, ku një 48-vjeçar është arrestuar nga policia pasi ka kryer mardhënie me person
I riu dyshohet se është mbytur në plazhin e Shëngjinit, nisin kërkimet Nje i ri dyshohet se eshte mbytur ne plazhin e Shengjinit. Policia njofton se në plazhin e Shengjinit, tek ‘Rana e He
Sara Hoxha zbulon gjininë e fëmijës së dytë (FOTO LAJM) Pak ditë më parë përmes një postimi në Instagram, Sara Hoxha ka treguar se është në pritje të fëmijës së saj të dytë.
Noçja e Big Brother tregon barkun e rrumbullakosur dhe gjininë e bebit Të gjithë e mbajnë mend Noçen e ‘Big Brother 1’ si vajzën ‘harrakate’ dhe me shumë tatuazhe. Mirëpo që nga ajo periud
Tre çifte dhe një dasëm, video po bën xhiron e botës (VIDEO) Taiëani është vendi i parë në Azi që ka legalizuar martesat e të njëtës gjini, me një ligj që hyri në fuqi vetëm pak orë
Njerëzit e Haradinajt sulmojnë Ramën: Mbreti është lakuriq Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, është sulmuar nga bashkëpunëtorët e ngushtë të kryeministrit të Kosovës, Ramush Har
Për pak ndodhi tragjedia, çon fëmijët në shkollë pa ditur se makina ishte me eksploziv Një ngjarje e cila mund të kishte fund tragjik është shmangur mëngjesin e ditës së sotme në Rrëshen. Në makinën e cil
Pijeni 1 orë para gjumit dhe digjini yndyrnat e tepërta si edhe vret qelizat kancerogjene Barnat natyrale janë shumë më efektive sesa ato klasike dhe mund të shërojnë edhe sëmundjet më të rënda si kanceri. N
Haradinaj kënaqet me verë dhe birrë në malet e Dukagjinit (FOTO LAJM) Ende nuk është vendosur asnjë gur në mes të Kosovës dhe Malit të Zi. Madje, kjo çështje, sipas kryeministrit Ramush Hara