999 rezultate për

gjini

Në kohën kur zhvillohej ndeshja Vushtrria-Dukagjini, pas portave kërcet boksi Vushtrria ka bërë mrekulli, pasi në sekondën e fundit barazoi rezultatin ndaj Dukagjinit, në ndeshjen e sotme të Superli
Pa dashje? Klea Huta zbuloi për ndjekësit gjininë e bebit (FOTO LAJM) Klea Huta dhe Elgit Doda kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë disa muaj më parë. Dyshja ndau fotot e ëmbla të këtij mo
Klea Huta dhe Elgit Doda do të bëhen prindër! Zbulohet gjinia e bebit (FOTO LAJM) Mjaftoi data 1 janar, që në “Shiko Kush LUAN”, ndër të tjera, vëmendja të shkonte tek barku i rrumbullakosur i Klea Hutë
Saga e krimeve nisi me "kokën" e drejtorit të OSHEE-së, biznesmeni sot u vra për hakmarrje Një ngjarje e rëndë tronditi ditën e sotme Rrëshenin. Biznesmeni Kastriot Reçi, 47 vjeç u vra në qendër të qytetit pak p
Zbulohet gjinia e fëmijës së Taulant Xhakës dhe Arbnorës (FOTO LAJM) Bashkëshortja e futbollistit të njohur, Taulant Xhaka, është në pritje të ëmbël. Arbnora dhe Taulanti e dhanë lajmin
Do të bëhet baba për herë të parë, zbulohet gjinia e bebit të MC Kreshës MC Kresha mbrëmjen e kaluar i dha fund beqarisë me partneren e tij Erzina, në një ceremoni private me miq e të afërm në
Gazetari: Ervis Martinajt i bënë atentat, si e shpëtoi makina e blinduar Është akoma e freskët ngjarja e shtatorit të këtij viti ku një makinë luksoze me targa ruse dhe e blinduar u përplas te
U aksidentua me super "Benz-in" me targa ruse, arrestohet në Kosovë vëllai i deputetes shqiptare Eldin Dergjini, vëllai i deputetes së Lëvizjes Socialiste për Integrim, Amra Borova, është arrestuar në Graçanicë për nj
Haradinaj: Autostrada e Dukagjinit do ndërtohet Kryeministri në detyrë Ramush Haradinaj, ka folur për disa çështjet aktuale të krijuara pas zgjedhjeve parlamentare.
Boshatiset Thumana, banorët strehohen në hotelet e Shëngjinit (VIDEO) Sot gjashtë ditë nga tërmeti që shkundi Shqipërinë. Banorët të cilët u strehuan nëpër cadra në Thumanë kanë kaluar në ho
Pallati shkundet nga themelet, pamje që të rrënqethin mishin nga Shëngjini (VIDEO) Që prej orës 03:50 Shqipëria është në panik total për shkak të tërmetit që goditi vendin, ku deri më tani janë shënuar e
Baba për herë të tretë Kastro Zizi zbulon gjininë e fëmijës që po pret (VIDEO) Këngëtari i njohur Kastro Zizo teksa prezantonte këngën e tij tek ‘Kënga Magjike’ të dielën e kaluar dha dhe lajmin e
Nënë për herë të parë, moderatorja shqiptare zbulon gjininë e bebit që po pret (FOTO LAJM) Një vit pas ceremonisë së martesës, u zbulua se moderatorja Vilma Masha do të bëhet nënë për herë të parë. Moderatorj
"Trupi i përzier me mbeturina bimore", kufomës në Durrës nuk i identifikohet dot gjinia Një person është gjetur i vdekur gjashtë milje larg bregut të detit nga një peshkarexhë në qytetin e Durrësit. Një tr
Ekzekutohet një person në Shkodër Një ngjarje rëndë ka ndodfhur pak më parë në Shkodër. Një person ka mbetur i vdekur pas të shtënave me armë. Ngjarja
Një rrugë e dy punë, Fatma feston ditëlindjen dhe zbulon gjininë e bebushit (VIDEO) Kjo ishte mënyra më e bukur për ta zbuluar! Në ditëlindjen e 25-të të saj, Fatma Methasani ka zbuluar gjininë e bebus
Djalë apo vajzë? Truket për të kuptuar se gjininë e fëmijës Për gratë shtazanë ka disa gojëdhëna që mund ta dallojnë pa pasur nevojë për të bërë një eko. Gojëdhëna të tilla janë tr
Gjendet një i pajetë në Durrës Një person është gjetur i vdekur në një apartament në qytetin e Durrësit. Sipas informacioneve paraprake, apartament
Gjendet i pajetë një person në Shkodër Gjendet i pajetë një person në aksin rrugor Shkoder-Bushat, në zonën e Melgushës. Ende nuk dihet gjinia dhe as identi
Pa tru dhe me 720 gjini, kjo krijesë misterioze rigjeneron veten për dy minuta Takoni Blob, organizmi pa tru dhe pothuajse 720 gjini që rigjenerohet në vetëm dy minuta nëse e pret qoftë edhe në gjys