999 rezultate për

gjini

Do fërkoni sytë, kështu do dukeshin VIPAT nëse do të ndryshonin gjini (FOTO LAJM) Aplikacioni FaceApp është rikthyer përsëri në vëmendje ditët e fundit. Ky aplikacion, “shndërron” meshkujt në femra e an
Aplikacioni që po "i çmend" të gjithë, Lorik Cana dhe Moinca ndërrojnë gjini (FOTO LAJM) Në fillim u bë virali pasi shndërronte portretin e njerëzve në të plakur, tashmë aplikacioni FaceApp po bëhet sërish vir
Dhuna nuk ka gjini! Gruaja shkelmon ish-burrin në mes të servisit, ia heq nga dora polici Dhuna nuk ka gjini! Një 35 vjeçar me profesion teknik, kallëzoi në komisariatin numër katër ish bashkëshorten e tij për
Pa tru dhe me 720 gjini, kjo krijesë misterioze rigjeneron veten për dy minuta Takoni Blob, organizmi pa tru dhe pothuajse 720 gjini që rigjenerohet në vetëm dy minuta nëse e pret qoftë edhe në gjys
Fansja i zbulon gjininë e fëmijës nëpërmjet fytyrës, përgjigjet Olta Gixhari (FOTO LAJM) Aktorja e njohur Olta Gixhari është shtatzënë për herë të parë. Lajmi u përhap fillimisht në mediat rozë, ndërsa më tej
Nënë për herë të dytë, zbulohet gjinia e bebit të Arbana Osmanit Arbana Osmani pak ditë më parë ndau lajmin e gëzueshëm se është në pritje të fëmijës së dytë. Mësohet se Arbana dhe E
"E shëmtuara Beti" bëhet nënë, zbuloni gjininë e fëmijës (FOTO LAJM) Ylli i "E shëmtuara Beti", America Ferrera, ka lindur fëmijën e dytë. Aktorja, 36 vjeç dhe bashkëshorti i saj Ryan Pi
Djalë apo vajzë? Zbulohet gjinia e bebushit të Arbanës dhe Eduartit (FOTO LAJM) Arbana Osmani do të bëhet nënë për herë të dytë! Moderatorja e njohur shqiptare e ka dhënë lajmin e bukur para pak ditës
"Ezeli" do të bëhet baba, zbulohet gjinia e bebushit (FOTO LAJM) Aktori turk Kenan Imirzalioglu kapi majat e famës pas rolit të tij në serialin shumë të ndjekur dhe në vendin tonë ‘Ezel
Prindër për herë të parë, Klea dhe Elgiti zbulojnë me një video emocionuese gjininë e bebit (VIDEO) Klea Huta dhe Elgit Doda janë në pritje të fëmijës së tyre të parë. Klea ka vendosur të zbulojë sot gjininë e bebit me a
Si ju ka shpëtuar, Gigi zbuloi shtatzaninënë edhe gjininë e bebit në ditëlindjen e saj (FOTO LAJM) Lajmi se Gigi Hadid dhe Zayn Malik janë në pritje të ëmbël bëri dje xhiron e rrjetit. Modelja dhe këngëtari janë një nga
E qëlluan nga 200 metra largësi, nga ku erdhi snajperi që ekzekutoi Kastriot Reçin Ekzekutimi në mënyrë mafioze e Kastriot Reçit më 7 Janar të këtij viti në qendër të Rrëshenit, vijon të mbetet pa asnjë
Partnerja e Dj Vikit në pritje të ëmbël, zbulon gjininë e bebushit (FOTO LAJM) Dj i njohur Vik Kraja shumë shpejt do të bëhet sërish baba. Partnerja e tij, Amanda, është në pritje të ëmbël të fëmi
Kanë vajzë dhe djalë, Ciara dhe Wilson zbulon gjininë e fëmijës së tretë (VIDEO) Këngëtarja shumë e famshme amerikane, Ciara njoftoi në mediat sociale në fund të janarit se ajo dhe burri i saj qendërmb
Më në fund, zbulohet gjinia e fëmijës së parë të Mc Kreshës dhe Erzinës (FOTO LAJM) Reperi shumë i dashur për publikun Mc Kresha dhe bashkëshortja e tij Erzina Shehu, do të bëhen së shpejti prindër për he
Vajzë apo djalë? Jonida Vokshi zbulon gjininë e fëmijës së saj të parë (VIDEO) Moderatorja e njohur, Jonida Vokshi ka zbuluar në finalen e spektaklit "Top Talent" në ekranin e "Top Channel" gjininë e
Kosovë, shkon në 35 numri i të prekurve me koronavirus Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës ka njoftuar të hënën se janë konfirmuar edhe dy raste tjera të prek
Deri tani 89 raste, gjinia dhe mosha mesatare e të prekurve me koronavirus në vend Në një deklaratë zyrtare, drejtoresha e Institutit të Shëndetit Publik, Albana Fico, informoi në lidhje me shpërndarjen
Dy raste të tjera me koronavirus në Kosovë, shkon në 30 numri Ka shkuar në 30 numri i të infektuarve me koronavirus në Kosovë. Edhe dy raste pozitive u konfirmuan sonte. Dy ras
KOSOVË/ Edhe dy raste të reja me Koronavirus Dy rastet e reja të cilat së fundi u konfirmuan me Koronavirus në Kosovë, janë nga komuna e Gjakovës, të kthyer nga Duss