999 rezultate për

gjini

I dyshuar për ekzekutimin e Kastriot Reçit, çfarë tregojnë analizat e ADN-së së Preng Gjinit Policia e Tiranës nuk ka ende një njoftim zyrtar për shpërthimin e ndodhur ditën e djeshme me tritol më mes të kryeqytet
Piu kafe me nipin e më pas mori makinën e tij, detaje nga atentati ndaj Preng Gjinit Nga hetimet lidhur me atentatin me ekzpoziv të ndodhur pasditen e djeshme në kryeqytet, bëhet me dije se Preng Gjini mbë
400 gr tritol nën rrotën e makinës, Preng Gjini demtohet rëndë në të dy sytë Një makinë shpërtheu pasditen e djeshme në mes të Tiranës duke plagosur disa persona. Shenjestra, Preng Gjini, 51-vje
Shpërthimi me eksploziv që alarmoi Tiranën, si është gjendja shëndetësore e Preng Gjinit Preng Gjini, shënjestra e atentatit të dyshuar pasditen e djeshme në kryeqytet e ka kaluar rrezikun për jetën dhe është
Lala: Atentati i Gjinit, i ngjashëm me vrasjen e gjyqtarit Skerdilajd Konomi "Ngjarja që më shkoi që në momentin e parë ne mendje ishte ajo e Skerdilajd Konomit, koha dhe vendi ku është gjetur, pra
Artan Hoxha “zbërthen” atentatin ndaj Preng Gjinit: Të vrasim kudo që të jesh Shpërthimi me eksploziv mbrëmjen e sotme në një makinë tronditi Tiranën. Gazetari Artan Hoxha u shpreh se nga të dhënat
Po kalonte afër ku shpërtheu makina e Preng Gjinit, një fëmijë dërgohet me urgjencë në spital Ka shkuar në 2 numri i të lënduarëve, kalimtarë, në atëntatin mafioz ndaj Preng Gjinit të ndodhur pasditen e sotme në zo
Vëllanë ia vranë në sy të fëmijëve, krimet e atentatet mafioze në familjen Gjini (FOTO LAJM) Pasditën e sotme në Tiranë u tentua vrasja e Preng Gjinit, i cili është plagosur rëndë nga një shpërthim tritoli, i vend
I vendosën tritol në makinë, Preg Gjini në gjendje kritike po lufton për jetën Preng Gjini u tentua të ekzekutohej nga një atentat me tritol i vendosur në makinën e tij. Nga burimet bëhet me dije
Vëllai iu vra një vit më parë, kush është shenjestra e shpërthimit me tritol Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Tiranë në zonën e Vasil Shantos. Një makinë, së cilës i ishte ven
Hajdari del nga mbledhja e Këshillit Politik: Listat duhet të hapen 100% Rudina Hajdari doli e para nga mbledhja e Këshillit Politik që po vijon akoma në Pallatin e Kongreseve. Hajdari u shpreh
"Është djalë", 80 mijë dollarë për të zbuluar gjininë e bebit kështu (FOTO LAJM) Fasada e ndërtesës më të lartë në botë është ndriçuar, por jo si zakonisht me drita. Por me blu dhe me mesazhin “It’s a
Do fërkoni sytë, kështu do dukeshin VIP-at nëse do të ndryshonin gjini (FOTO LAJM) A e mbani mend aplikacioni FaceApp? Ppak kohë më parë ai u bë trendi i momentit ku ky aplikacion, “shndërron” meshkujt n
Ledri publikon videon emocionuese, zbulon gjininë e fëmijës (VIDEO) Ledri dhe Sara do të bëhen me vajzë. Ata kanë publikuar një video ku zbulojnë gjininë e fëmijës që presin. Prej se
Pasi e motra i zbuloi "sekretin", Olta Gixhari konfirmon gjininë e bebit krah partnerit (FOTO LAJM) Pasi motra e saj zbuloi pa dashur gjininë e bebushit në një intervistë për “Rudina”, aktorja Olta Gixhari vendosi t’i ko
Nënë për herë të parë, motra i zbulon gjininë e bebit Olta Gixharit (FOTO LAJM) Aktorja e njohur, Olta Gixhari dhe partneri i saj pritet të bëhen prindër për herë të parë shumë shpejt. Megjithatë Olta
Pushuesja mbytet në plazhin e Shëngjinit Një tjetër pushuese ka ndërruar jetë në plazhin e Shëngjinit. Mësohet se një e moshuar, turiste nga Podujeva e Kosov
Zbulohet gjinia e bebit që po presin Sara Hoxha dhe Ledri Vula (FOTO LAJM) Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë padyshim një ndër ciftet më të pëlqyer dhe më të komentuar. Sara Hoxha publikoi sot në
Mbytet pushuesi 34 vjeçar në bregdetin e Shëngjinit Një 34 vjeçar është mbytur në bregdetin e Shëngjinit. Trupi i 34 vjeçarit është pikasur nga pushuesit në plazh. N
Ramushi festoi ditëlindjen, urimi romantik i Anitës merr gjithë vëmendjen (FOTO LAJM) Me rastin e ditëlindjes së bashkëshortit, Anita e ka uruar Ramushin publikisht, një postim ky që ka tërhequr mjaft vëmën