999 rezultate për

gjini

Menaxhonin mbi 20 prostituta, gruaja shkatërroi grupin shqiptar në Itali Policia italiane ka shkatërruar një grup të vërtetë kriminal që drejtonte një rrjet prostitucioni në Itali. Banda drejto
Do bëhet nënë për herë të dytë, këngëtarja shqiptare zbulon gjininë e bebit (FOTO LAJM) Rep-artistja e njohur shqiptare, Gjira Kajtazi është shtatzënë për herë të dytë. Përmes një fotografie të fundit në Inst
Shumë shpejt baba, Gold AG zbulon gjininë e bebushit që po pret të vijë në jetë (FOTO LAJM) Reperi Gold Ag ka vetëm pak muaj që është martuar dhe fillimisht dukej se këtë gëzim të madh kishte vendosur ta mbante p
Gjendet një jaht i braktisur në afërsi të Shëngjinit Ditën e sotme është gjetur një jaht i braktisur në afërsi të Shëngjinit. Mësohet se jahti ishte me flamur slloven dhe
Në pritje të ëmbël, djali i Chiara Ferragni zbulon gjininë e bebit (VIDEO) Pak kohë më parë, Chiara Ferragni dhe Fedez zbuluan se do të bëhen prindër për herë të dytë. Në mediat italiane u tha se
Familja po shtohet, zbulohet gjinia e bebes që pret Chiara Ferragni (FOTO LAJM) Chiara Ferragni dhe bashkëshorti i saj Fedez pak ditë më parë dhanë lajmin e bukur se do të bëheshin prindër për herë të
Shtatzënë për herë të parë, Afërdita Dreshaj zbulon gjininë e bebit (FOTO LAJM) Afërdita Dreshaj së shpejti do të bëhet nënë për herë të parë. Bukuroshja shqiptare dhe bashkëshorti i saj çek, Jakub Ki
Djali i ri tek "Përputhen" pranon që është biseksual: Kam patur marrëdhënie me të dyja gjinitë Në puntatën e sotme “Përputhen”, në Top Channel, një nga kandidatët, Graciano, mori guximin për t’i rrëfyer Anës se ësht
Sinan Hoxha dhe Andrra prindër për herë të dytë, zbulohet gjinia e bebushit (FOTO LAJM) Familja e bukur e këngëtarit Sinan Hoxha dhe partneres së tij, Andrra Destanit, do të shtohet shumë shpejt me një pjesët
Zbulohet gjinia e fëmijës, deputetja e PS shtatzënë për herë të dytë (FOTO LAJM) Deputetja e Partisë Socialiste Blerina Gjylameti do të bëhet nënë për herë të dytë. Lajmi për shtatzëninë u zbulua p
Atentati ndaj Preng gjinit, dalin detaje të tjera për autorin 30 vjeçar Autori që desh i mori jetën Preg Gjinit është i moshës rreth 30 vjeç. Pervec pamjeve të cilat u bënë të ditura se ekz
Veshur me të zeza dhe kapele, kamerat kapin të dyshuarin kryesor për atentatin ndaj Gjinit Kamerat e sigurisë kanë mundur të fiksojnë një përson i cili dyshohet të tjetë autori i shërthimit me tritol të ndodhur
Asnjë pistë konkrete për atentatin ndaj Gjinit, prokuroria mbledh drejtuesit e policisë Prokuroria e Tiranës ka thirrur sot në një takim drejtues të Policisë së Shtetit për të diskutuar rreth atentatit ndaj 5
U panë me të keq kur po qetheshin tek berberi, si u vra 39-vjeçari në Durrës? Sherri mes dy të rinjve (Erald Gjini dhe Klodjan Daci) në Durrës, ku mbeti i vrarë një person dhe dy të tjerë të plagosu
I shpërtheu tritoli, ku është sot Preng Gjini Pas atentatit me tritul në mes të Tiranës, Preng Gjini është nisur 3 ditë më parë drejt Turqisë. Ai ka qëndruar vetëm
Familjarët e Preng Gjinit bëjnë gati lëvizjen e radhës, pritet transferimi i tij Preng Gjini ndaj të cilit u ngrit atentat me lëndë plasëse dy ditë më parë, ka thënë prerë se nuk do të flasë kurrë për
Në mënyrën më epike, modelja tregon aksidentalisht gjininë e bebushit (VIDEO) Chrissy Teigen tregoi aksidentalisht se është në pritje të një djali. Modelja 34-vjeçare ishte duke folur me ndjekësi
Dëshmia "surprizë" e Preng Gjinit: Nuk mbaj përgjegjësi për veprimet e vëllait tim Dy ditë pas atentatit, Preng Gjini është marrë në pyetje në spitalin e Traumës nga ku ka treguar të gjitha lëvizjet që k
Lala zbulon detaje për atentatin ndaj Gjinit: Dyshohet se kanë vrarë një punonjës policie "Pjesëtarë të këtij fisi kanë vrarë një punonjës policie Ndue Kaza, nëse s’gaboj. Hetuesit thonë se është histori e larg
Përmes videos më të ëmbël me partnerin, Dulce Maria zbulon gjininë e fëmijës (VIDEO) Në muajin qershor, aktorja e famshme e “Rebelde”, Dulce Maria njoftoi se ishte në pritje të një fëmije. Ndërsa dje, akto