999 rezultate për

gjimnazi

Nuk do të ketë ndarje etnike në gjimnazin e Tetovës Gjimnazi Kiril Pejçinoviq dhe Komuna e Tetovës kanë hedhur poshtë vendimin të cilin vet e morën ditë më parë për ndarje
Historia e gjimnazistes që arriti të futet në histori (VIDEO) Gjimnazistja që ka fituar më shumë medalje në histori tregon që ka një të kaluar shumë të vështirë por që e ka bërë të v
Vetëvarja e gjimnazistes, flet shoqja e 15-vjeçares Ngjarja e rëndë që ndodhi në fshatin Kallëmb, mbi qytetin e Memaliajt, ku një gjimnaziste i dha fund jetës duke u vetëva
Sherr në gjimnazin e Matit, tre laçianë plagosin nxënësin Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një shkollë të mesme të Matit ku një person ka mbetur i plagosur. Ngjarja në fjalë
Gjimnazi Jopublik "Turgut Özal" në Tiranë, një histori suksesi Gjatë rrugëtimit tonë mund të hasim njerëz, vende, ndodhi që ndikojnë apo na shenjojnë të ardhmen. Shumë herë arritjet d
Gjimnazi "Hasan Nahi" gëzon Kosovën me dy medalje (FOTO LAJM) Nxënësit nga Kosova të cilët mahnitën juritë ndërkombëtare; Medalje Ari në Kenia dhe Medalje Bronzi në Texas, USA. Nx
Blushi dhe Meta shok gjimnazi, ja raportet mes palëve Njohja mes Metës dhe Blushit ka qënë shumë e hershme, kjo që në shkollën e mesme. Pasioni mbi politikën i ka ndjekur këm
Vrau shokun e gjimnazit, "arrest me burg" Gëzim Kajnos "Arrest me burg" është masa e sigurisë që Gjykata e Durrësit ka dhënë për Gëzim Kajnon, personin e dyshuar për vrasjen e
Gëzim Kajno: Ja pse e vrava shokun e gjimnazit Nga ana e policisë është zbardhur dëshmia e Gëzim Kajnos, duke dhënë edhe arsyet pse e vrau shokun e gjimnazit. Kajno ka
Shpërthen bombola në një apartament në Tiranë Fatmirësisht ka përfunduar pa një bilanc negativ shpërthimi i një bombole në një apartament pranë gjimnazit “Partizani”.
Një në pranga dhe një në kërkim pas sherrit të gjimnazistëve në Dibër Një 15 vjeçar i prangosur dhe një 24 vjeçar në kërkim, janë të dyshuar për plagosjen me sende të forta të 17-vjeçarit, i
Gjimnazisti qëllohet me sende të forta në kokë, bie në gjëndje kome Brënda ambienteve të një gjimnazi në Kastriot të Dibrës, një gjimnazist ka qëlluar me sende të forta në kokë një bashkëm
Veliaj: Nisim eliminimin e mësimit me dy turne nga gjimnazi "Qemal Stafa" Nxënësit e shkollës së mesme “Qemal Stafa” do të kenë një godine të re të rikonstruktuar plotësisht dhe ambiente të tjer
Korrupsioni në sytë e një gjimnazisti shqiptar Korrupsioni është një dukuri negative, një plagë e shoqërisë, e hapur kohë më parë,dhe vazhdon akoma në ditët e sotme ,d
Durrës, aksidentohen 3 gjimnaziste ndërsa shkonin në shkollë Mëngjesin e sotëm tre nxënëse të shkollës së mesme në Durrës janë aksidentuar nga një automjet momentin që ato po shkoni
Plas sherri mes gjimnazistëve në Prishtinë (VIDEO) Sherr në Prishtinë mes nxënësve të dy shkollave të mesme, asaj ekonomike dhe asaj teknike. Sipas Telegrafit, "dajaku"
Zhduken dy kushërira gjimnaziste, policia heton në disa pista Kanë kaluar 24 orë nga zhdukja e dy kushërirave gjimnaziste, ndërsa ende nuk dihet për fatin e tyre. Familjarët e tyre i
Foto e rrallë / Kur Adem Jashari ishte gjimnazist (FOTO) Gazeta NewBorn ka siguruar një foto ekskluzive të Komandantit Legjendar Adem Jashari kur ai ishte nxnënës në Shkollën e
Nxënësit e Gjimnazit Hasan Nahi, medalje Argjendi në Genius Olympiad 2015 në SHBA Nxënësit e Gjimnazit Hasan Nahi vazhdojnë të jenë krenari e Kosovës. Pas katër nxënësve që përfaqësuan Kosovën në Texas,
"Ëmbëlsira" Grida Duma në adoleshencë (FOTO LAJM) Temperaturat e larta dhe fushata, ndoshta nuk janë një kombinim mjaft i duhur, e ndoshta Basha mund të ketë pasur një lu