999 rezultate për

gjimnazi

Zbardhet shkaku pse gjimnazisti rrahu drejtorin dhe nëndrejtoreshën Një 18-vjeçar, maturant në Shkollën e mesme të Bashkuar të Farkës së Madhe në Tiranë, është arrestuar dy ditë më parë ng
Nxënësi rreh drejtorin dhe nëndrejtoreshën e gjimnazit në Tiranë Një nxënës në Tiranë ka shkaktuar kaos në një nga shkollat e mesme të kryeqytetit. Policia bën me dije se gjatë ditës së
Gjimnazisti “bën namin” në shkollë, rreh drejtorin dhe nëndrejtoreshën Një 18-vjeçar u arrestua nga policia pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë ndaj drejtorit të shkollës dhe ndaj nëndrejtores
Tahiri i kërkon “llogari” Tabakut: O Joro, pse s’erdhe në party? (VIDEO) Nga italishtja e kryeministrit Edi Rama, tek kërkesat e ‘llogarisë’ së ministrit të Brendshëm, Samir Tahiri ndaj ish-sho
DENONCIMI/ "Elvis Rroshi shet drogë në gjimnazet e Kavajës" Ish-Kryeministri, Sali Berisha ka publikuar një mesazh denoncues në llogarinë e tij në Facebook. Sipas këtij mesazhi,
Renditja e gjimnazeve publik e privat në Tiranë, ja kush kryeson si më i miri (FOTO LAJM) Drejtoria Arsimore e Tiranës ka publikuar renditjen e 39 shkollave më të mira të mesme të kryeqytetit pas një vlerësimi
Arrestohet 18-vjeçari në Shkodër, shiste cigare hashashi pranë gjimnazit Policia e Shkodrës ka vënë në pranga një shtetas 18 vjeçar i cili akuzohet për mbajtje dhe shitje të lëndëve narkotike.
Tahiri "hallakatej" ne pub kur Meta kërkonte "kokën" e tij (FOTO & VIDEO) Këto dite kane qene tepër te tensionuara midis koalicionit qeverisës, pasi acarimi mes Partisë Socialiste dhe Lëvizjes S
PROFIL/ Nevila dhe Angjelo, dy të rinjtë që bizneset do t’i punësonin ende pa mbaruar gjimnazin (FOTO LAJM) Nevila dhe Angjelo nuk i kanë mbushur të tetëmbëdhjetat, por gjëja e fundit për të cilën ata shqetësohen, ndryshe nga ba
Profesori shqiptar - gjimnazistëve: Dora ju thaftë atyre që votuan Zaevin Nxënësit e gjimnazit të Zef Lush Markut janë bombarduar me ligjëratat politike nga një profesor i cili në vend të shtjel
Presidenti Ivanov voton në gjimnazin "Josip Broz Tito" Presidenti i Maqedonisë, Gjorgje Ivanov, ka votuar në gjimnazin "Josip Broz Tito" në vendvotimin numër 2859. Ivanov k
Të shtëna me armë drejt palestrës në Burrel, shkak sherri mes gjimnazistëve Të shtëna me armë janë dëgjuar sot në qytetin e Burrelit, por fatmirësisht nuk raportohet për të lënduar. Ky rast ka ndo
DURRËS/ Sherr me thika mes dy gjimnazistëve në shkollë Një sherr me thika për motive të dobëta ka ndodhur mes dy gjimnazistëve të një shkolle në Durrës. Ngjarja ka ndodhur gja
TIRANE/Gjimnazistet kapen prej flokësh për një djalë (VIDEO) Sërish një djalë është kthyer në një moll sherri mes dy vajzave sot në Tiranë, ndërsa pas mësimit, në ambjentet e jashtm
Gjimnazistët shqiptarë i numërojnë problemet Ministrisë së Arsimit të Maqedonisë Në Debatin e sotëm, të organizuar nga Uniooni i Nxënëlsve Shqiptarë në Info-Qendrën e BE-së në Shkup, u kategorizuan pro
Përfundon me sukses operacioni, gjimnazisti jashtë rrezikut për jetën Gjimnazisti i plagosur sot te shkolla e mesme “Çajupi” në Tiranë fatmirësisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Ai
Plagosja e gjimnazistit/ Publikohen pamjet pas ngjarjes në shkollë (VIDEO) Në rrjetet sociale po qarkullon një video me pamjet e plagosjes së një gjimnazisti, ngjarje kjo e ndodhur në shkollën e
Gjimnazisti plagoset me thikë në shkollë Një i ri ka mbetur i plagosur pas një koflikti me bashkëmoshatarin e tij. I plagosuri me inicialet K.S, 15 vjeç, ndodhet
Blindohet Gjykata e Korçës/ Lihet në burg gjimnazisti që vrau shokun Nën masa të rrepta sigurie, Gjykata e Korçës ka dhënë masën e sigurisë “arrest me burg” për gjimnazistin Fabian Muçllari
Babë e bir rrahin barbarisht drejtorin e gjimnazit të fshatit Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në një fshat të Gostivarit ku babë e bir kanë bërë për spital drejtorin e gjimnazit t