999 rezultate për

gjimnazi

Skandal! Gjysma e maturantëve në gjimnazin e Lezhës ngelin në matematikë Pas publikimit të rezultateve të provimet të maturës shtetërore për lëndën matematike, në zyrën Arsimore Lezhë është ngr
Nuk keni mbaruar shkollën në Tiranë? S'keni punë me këtë njeri Kreu i LZHJ-së, Dashamir Shehi ka bërë një deklaratë të çuditshme gjatë intervistës së fundit me Rudina Xhungën. Ndë
Gjimnazistja ngjit shkallët e karrierës: Nga Call Center-i në Kuvend Arjola Elezi është vetëm 18 vjec , sapo ka mbaruar gjimnazin dhe e vetmja punë që ka bërë është Call center. Ajo k
Nxënëset e gjimnazit "Hasan Nahi" zenë vendin e dytë në SHBA Një lajm i mirë arriti në Prishtinë nga New York i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, ku nxënësit e Gjimnazit “Hasan N
Denoncimi i Berishës: Drejtoresha e gjimnazit ndihmon Ermonela Felajn në fushatë Një tjetër denoncim ka bërë ish-kryeministri Sali Berisha ku me anë të një statusi në “Facebook” shkruar se Drejtoresha
Ngacmoi seksualisht nxënëset, ndalohet drejtori i gjimnazit në Berat Policia e Beratit ka ndaluar drejtorin e një shkolle të mesme në Berat pasi akuzohet për ngacmim seksual. Mësohet se
Blerta vdiq ne operacion, gjimnazi ku studionte bën një gjest prekës (FOTO LAJM) 16-vjeçarja, Blerta Pepa humbi jetën dje gjatë operacionit në një spital privat në Tiranë. Ajo ishte shumë e talentuar n
Sherr mes gjimnazisteve në Lezhë, nxënësit argëtohen me pamjet (VIDEO) Në gjimnazin “Kolin Gjoka” të qytetit Lezhë paraditen e sotme ka ndodhur një sherr mes vajzash dhe me sa duket ata që ja
Dikur mësuesja e tij e gjimnazit, por sot ajo bëhet Zonja e Parë e Francës (FOTO LAJM) Emmanuel Macron u zgjodh me 65.5 për qind të votave Presidenti i ri i Francës. 39 vjeçari është i martuar me të divorcua
Nga mësuesja e gjimnazit në gruan e tij, kjo është Zonja Parë e Francës (FOTO&VIDEO) Emmanuel Macron u zgjodh me 65.5 për qind të votave Presidenti i ri i Francës. 39 vjeçari është i martuar me të divorcua
Finalja e “Tirana Art Fest”, kush janë të rinjtë fitues në këngë, kërcim, aktrim dhe kostumografi Pas një rrugëtimi të gjatë, i cili ka kaluar nëpër të gjitha gjimnazet e Tiranës, u zhvillua dje në mbrëmje edicioni i d
Gjimnazistëve të Roskovecit u kërkohet vota në këmbim të provimeve të maturës (VIDEO) Ish-kryeministri, Sali Berisha ka denoncuar se përfaqësuesit e Bashkisë së Roskovecit në bashkëpunim me drejtoreshat e s
U zhduk me të dashurin, kjo është gjimnazistja që ngriti në këmbë policinë (FOTO LAJM) Prej 1 jave familja Mana në Librazhd ishte në kërkim të vajzës së tyre 18 vjeçare pasi u largua nga shtëpia pa lënë asnj
Gjimnazistja e zhdukur në Librazhd, nëna: Vetëm t’a di që është mirë… (FOTO LAJM) Familja Mana në Librazhd ka denoncuar publikisht humbjen e të bijës, vajzën e madhe të familjes e cila rezulton e humbur
Gjimnazistët marrin drejtimin e Bashkisë për një ditë, ja si të aplikoni Bashkia e Tiranës ka hapur dyert për dhjetëra gjimnazistë të cilët kanë mundur që të njihen nga afër me organizimin dhe
Zhduket gjimnazistja nga Librazhdi, familja e kërkon prej 6 ditësh Një gjimnaziste nga Librazhdi është zhdukur në rrethana misterioze. Bëhet fjalë për B. Mana me banim në fshatin Librazh
Vdekja e gjimnazistes, flasin shoqet: Si e gjetëm Anën pa jetë në tualet Janë zbardhur detaje të reja në lidhje me vdekjen e vajzës 17-vjeçare në tualetin e shkollës "Murialdo" në qytetin e Fie
18-vjeçarja ndërron jetë papritur në gjimnazin e Shkupit Një 18-vjeçare nga Shkupi, nxënëse e gjimnazit “Zdravko Cvetkovski” nderoi jetë dje në ambientet e shkollës, në orën e h
Drejtori i gjimnazit të Prilepit ndikoi tek nxënësit për protestat kundër shqiptarëve (VIDEO) Videoja e publikuar nga mediet e Maqedonisë të cilat treguan se si drejtori i një gjimnazi të Prilepit u fliste nxënësve
Ja çfarë ndodhi në Vlorë më 7 Marsin e 20 viteve më parë Plot 20 vite më parë, nxënësit e Durrësit dolën në protestë masive dhe njoftuan grevë pa afat në mbështetje të grevistëv