999 rezultate për

gjimnazi

Dy mësues gjimnazi infektohen me COVID-19 Dy mësues gjimnazi në qarkun e Elbasanit janë infektuar me koronavirus. Një nga rastet është shënuar në qytetin e Elb
Gjimnazi në Gjirokastër kthehet në rrezik, pas maturantit infektohet mësuesja Gjimnazi “Siri Shapllo”, në Gjirokastër është kthyer në një bombë biologjike. Pas një maturanti, i cili rezultoi i in
Në kohën e gjimnazit, si dukej Eva Murati para famës (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Eva Murati është shumë aktive në rrjete sociale. Ajo publikon vazhdimisht foto të ndryshme, të cila
9-vjeçarja e gjimnazi rikthehen në banka më 14 shtator, shkollat hapen me turne Nuk ka një vendim në bllok për të gjitha shkollat për mënyrën sesi do ta organizojnë mësimin, por një gjë është e sigurt
Sapo mbaroi gjimnazin, vajza e Niko Peleshit është martuar? (FOTO LAJM) Vajza e ish-zëvëndës kryeministrit Niko Peleshit, Aleksia Peleshi, është vetëm 18 vjeç, sapo ka mbaruar gjimnazin dhe ës
"Ramiz Alia e la në mes vitin e dytë në gjimnazin e Tiranës", dëshmia e ish-zëvëndësit të Koçi Xoxes Publikohen disa nga historitë e ngjarjet e panjohura të Ramiz Alisë gjatë periudhës së pushtimit të vëndit kur ai ishte
Rezultojnë pozitive ndaj koronavirusit dy mësuese në gjimnazin "Sami Frashëri" në Tiranë Ditën e sotme, autoritetet konfirmuan 33 raste të reja me koronavirus prej të cilave 23 janë shënuar në Tiranë. Albeu
Nga gjimnazi te dalja pa reçipeta, fotot e Ivanka Trump që kanë bërë bujë (FOTO LAJM) Ivanka Trump, vajza e presidentit të SHBA, Donald Trump është një prej grave më të fuqishme, por edhe më të bukura në bo
Tërmeti e dëmtoi, shembet godina e gjimnazit "Sami Frashëri" në Tiranë Ndërtesat e dëmtuara nga tërmeti i 26 nëntorit vazhdojnë të shemben. Inspektorati Kombëtar i Ndërtimit dhe Bashkia e
Prindërit përplasen me stafin e gjimnazit, pezullohet mësimi në Fier Paniku dhe kaosi vazhdon akoma në gjimnazin “Janaq Kilica”, në Fier, aty ku një ditë më parë u helmuan 58 nxënës dhe 2 m
60 nxënës përfunduan në spital: Në gjimnazin "Janaq Kilica" u përdor spraj kundër arinjve 60 nxënës të gjimnazit “Janaq Kilica” në Fier përfunduan me shenja helmimi dje në spital duke shkaktuar alarm në të gjit
Vazhdon kaosi në gjimnazin në Fier, një tjetër nxënëse përfundon në urgjencë Vetëm një ditë pasi mbi 60 nxënës përfunduan në urgjencë pasi u helmuan në ambientet e gjimnazit, sërish sot një vajzë k
Dje 60 përfunduan në spital, nxënësit e gjimnazit në Fier vazhdojnë mësimin Rreth 60 persona shumica prej tyre nxënës të gjimnazit “Janaq Kilica” në Fier përfunduan në spital të helmuar për shkaqe
Hera e dytë brenda pak ditësh, drejtoresha e gjimnazit sqaron situatën kaotike në Fier Ka reaguar drejtoresha e gjimnazit “Janaq Kilica” në Fier, ku më shumë se 30 nxënës kanë shfaqur shenja helmimi e janë
"Të mori Meta nga gjimnazi dhe të bëri deputete", Spahiu debaton ashpër me ish-deputeten e LSI Ish-kryetari i Aleancës Kuq e Zi Kreshnik Spahiu është përplasur me ish-deputeten e LSI-së Kejdi Mehmetajn teksa ishin d
"Beni ecën vetë" priti 30 vjet për të takuar dashurinë: Shoqja e gjimnazit (VIDEO) Besojeni ose jo por dashuritë e gjimnazit mund të rikthehen një ditë dhe fati do që t’i të përfundosh me vajzën që ke da
Mori vendimin e pabesueshëm pas tërmetit, shkarkohet drejtoresha e gjimnazit në Tiranë Drejtoresha e gjimnazit “Sami Frashëri” në Tiranë është shkarkuar nga detyra. Teuta Dobi është shkarkuar sepse një d
Plas keq sherri mes të rinjve në gjimnazin e Gjakovës Një rrahje masive me të rinjsh ka ndodhur në Gjakovë. Gazeta Sinjali mëson se kjo ngjarje ka ndodhur tek shkollat e m
Dëmtimet nga tërmeti, gjimnazit “Sami Frashëri” i vihet shiriti Mëngjesin e sotëm, gjimnazit Sami Frashërit i është vënë shiriti i sigurisë pasi ka dëmtime që duhen parë me kujdes dhe
U rikonstruktua një vit më parë, shembet tavani i gjimnazit “Sami Frashëri” në Tiranë Tërmetet që janë ndjerë herë pa herë në kryqytet kanë shkaktuar dëme të kosiderueshme dhe deri më tani janë të pallogari