999 rezultate për

gjilanit

Krerët e Gjilanit dhurojnë gjak Kryetari i Komunës, Lutfi Haziri dhe zyrtarë komunalë në Gjilan i janë përgjigjur të shtunën aksionit për dhurimin e gja
Kosova në Play Off, Ferronikeli pret Gjilanin Me mbylljen e kampionatit të rregullt në Raiffeisen Superliga të Kosovës, nis zyrtarisht faza e ndeshjeve Play Off, të c
6 muaj burg për shpërdorim votash Një trup gjykuesish të Departamentit të Krimeve të Rënda të Gjykatës Themelore të Gjilanit kanë shqiptuar dënimin me 6 m
Ylli i Dritës së Gjilanit te Skënderbeu! Skënderbeu është në fazën e përforcimeve për sezonin tjetër. Presidenti i kampionëve të Shqipërisë, Ardjan Takaj konfirm
Haziri e quan Llashticën "Reçaku i Kosovës" Sot në Llashticë të Gjilanit është mbajtur një tubim përkujtimor në 15 vjetorin e rënies së të Llashticës. Në Llashti
Haziri: Krenaria e Gjilanit e ka emrin Agim Ramadani Gjatë ditës së sotme janë zhvilluar homazhe për dëshmorin Agim Ramadani para përmendores së tij në qendër të qytetit. Që
Haziri emëron drejtorët Kryetari i Komunës së Gjilanit Lutfi Haziri publikoi emrat e drejtorëve që do të udhëheqin sektorët e rëndësishëm në Kom
"Grupi i Gjilanit" ka vendosur të ngrejë padi ndaj Serbisë Nëntë shqiptarë nga Lugina e Preshevës u arrestuan në dhjetor të vitit 2008 pasi u akuzuan për krime lufte në zonën e Gj
Komuna e Gjilanit në trajnim për tërmetet Drejtoria Komunale për Mbrojtje dhe Shpëtim në Gjilan sot fillon ushtrimin praktik për menaxhimin e situatës në rast tër
Serbia liron "Grupin e Gjilanit" (VIDEO) Nënkryetari i Kuvendit të Bujanocit z.Jonuz Musliu, thotë se të gjithë të burgosurit shqiptarë nga Beogradi janë liruar
Gjykata serbe për krime të luftës liron "Grupin e Gjilanit" Pjesëtarët e të ashtuquajturit “Grup i Gjilanit”, të cilët më 26 dhjetor 2008 u arrestuan nga xhandarmëria serbe me urdh
Malisheva e Gjilanit, e vendosur për ndryshime Lëvizja Vetëvendosje mbajti tubim në shkollën fillore “Abdullah Tahiri”, në Malishevë të Gjilanit. Të pranishëm në këtë
"Vetëvendosje" prezantoi Ismajl Kurteshin për Gjilanin Lëvizja VETËVENDOSJE! mbajti tubimin elektoral në Gjilan ku prezantoi kandidatët e vetë si dhe Alternativën Qeverisëse,
Haziri: Gjilani, në prag të falimentimit Kreu i LDK-së së Gjilanit, Lutfi Haziri akuzoi sërish sot kryetarin e Gjilanit Qemajl Mustafën për premtimet e shumta dh
Faton Bislimi kandidat i AKR-së në Gjilan Sot AKR-ja ka shpallur zyrtarisht kandidatin për kryetar komune në Gjilan Faton Bislimi. Sipas Behxhet Pacollit, AKR-ja
Lëvizja "Vatra" dorëzon listën e kandidatëve për në Gjilan Lëvizja “Vatra”, ka gati listën e kandidatëve që do të garojnë për Asamblenë Komunale në Gjilan, e cila listë është dër
Gjilani bastion i askujt, shpresë e të gjithëve Të gjithë e shohin vetën favorit për fitore në Gjilan. Kur pyeten përfaqësuesit e subjekteve politike se cili është qyte
“PDK patjetër i fiton komunat” Kryetari i Komunës së Gjilanit, Qemajl Mustafa, është shprehur i bindur se PDK-ja do të fitojë në shumicën e komunave në
Diçka nuk po funksionon në PDK Qemajl Mustafa, kryetar i Gjilanit dhe nënkryetar i PDK-së thotë se PDK ka qeverisur me plotë përgjegjësi e respekt për
Zenuni injoron Qemajlin Zenun Pajaziti nuk i merr seriozisht akuzat që mori, nga Qemajl Mustafa, ndonëse u quajt pameritor për pozitën e kryetar