999 rezultate për

gjilanit

Policia: Në protestën e Gjilanit ishin 1500 persona, Opozita: Ishin 5000 Policia e Kosovës ka kryer përllogaritjen e numrit të pjesëmarrësve në protestën e sotme të opozitës në Gjilan. Sipas po
Kurteshi thyen arrestin shtëpiak, merr pjesë në protestën e Gjilanit (FOTO) Deputeti i Vetëvendosjes, Ismajl Kurteshi, i cili është ne arrest shtëpiak, mori sot pjesë në manifestimin e opozitës, t
Ja çfarë ju thotë Haradinaj qytetarëve të Gjilanit (VIDEO) Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, përmes një video-mesazhi publik, u është drejtuar qyteta
LDK-ja e Gjilanit nuk e do anarkinë në vend Nën drejtimin e kryetarit të Degës së LDK-së në Gjilan, Lutfi Haziri, është mbajtur sot një takim me strukturat e Degës,
Ja si u zgjua Gjilani sot (FOTO LAJM) Qyteti i Gjilanit është kapluar mëngjesin e sotëm nga mjegulla e dendur. Ky fenomen ka pengua disi kolumikacionin në
Aksident në Gjilan, makina futet në banesë (FOTO) Një aksident tjetër ka ndodhur në qendër të qytetit të Gjilanit sot rreth orës 11:00. Lajmin e ka bëtë të ditur për G
Kallet Gjinekologjia në Spitalin e Gjilanit, festë me surle e tupana (Video) Reparti i Gjinekologjisë në Spitalin Rajonal të Gjilanit ka pasur ‘festë’ sot me surle e tupana. E gjithë kjo ka ndodhur
PDK: E dhimbshme kur sheh Lutën që vuan nga halucinacionet "Vërtetë është për keqardhje gjendja e rëndë në të cilën ka ardhur dhe po kalon kryetari i Gjilanit Lutfi Haziri. Është
Pezullohet policja që transportonte turshi me makinën e punës (FOTO) Me vendim të Zv/Komandantit Rajonal të Policisë së Gjilanit është pezulluar për 48 orë policea e cila kishte keqpërdorur
Ymeri fton gjilanasit ta kundërshtojnë "Zajednicën" Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Visar Ymeri, në ceremoninë e 10 vjetorit të themelimit të kësaj lëvizje në Komunën e G
PDK Gjilan: Lutfi Haziri merr dy paga nga buxheti i komunës Partia Demokratike e Kosovës dega në Gjilan thotë se kryetari i kësaj komune, Lutfi Haziri nga mëditjet që ka marrë për
PDK akuzon Prokurorinë e Gjilanit Grupi i Këshilltarëve komunalë të PDK-së në Gjilan kanë akuzuar Institucionin e Prokurorisë Themelore në këtë komunë për
Fshati Pasjan, epiqëndra e tërmetit në Kosovë Update- Rreth orës 10:50 është ndier një dridhje e fuqishme në Gjilan. Dridhjet e tokës janë dëgjuar në tërë qytetin.
Selimi: Sezonin e ardhshëm Gjilani do të jetë në Superligë Përmirësimi i infrastrukturës së futbollit në Shqipëri falë investimeve te FSHF-së, por edhe të investitorëve privatë,
Thaçi: Kosova do të ketë shkëmbime akademike ndërkombëtare Universiteti i Gjilanit dhe ai i Rijekës në Kroaci kanë nënshkruar një marrëveshje bashkëpunimi e në këtë ceremoni i pra
Ilir Meta shpallet "Qytetar Nderi i Gjilanit" (FOTO LAJM) Kryetari i Kuvendit shqiptar Ilir Meta po qëndron në Gjilan, ku edhe do të nderohet për titullin "Qytetar Nderi" nga Kuv
Vdes tragjikisht maturanti kosovar në Durrës Një maturant me inicialet B.S nga Gjilani është mbytur në Durrës. B. Selmani ishte nxënës në Gjimnazin Natyror “Zenel
Gjilani "nën pushtetin" e shiut (VIDEO) Qyteti i Gjilanit gjatë ditës së sotme, është përfshirë nga reshje të dendura shiu. Aq shi i madh ka rënë nëpër rrugë
Xherdan Shaqiri, Qytetar Nderi i Gjilanit Futbollisti kosovar që luan me Bayernin e Munihut në Bundesligë, nesër do të shpallet Qytetar Nderi i Gjilanit. Futbo
Haziri: Duhen 24 milionë euro që të rregullohen rrugët e Gjilanit Lutfi Haziri ka thënë se kur i ka hyrë garës për kryetar të komunës së Gjilanit ka patur katër prioritete: kanalizimet,