999 rezultate për

gjilanit

Humb jetën tragjikisht 23 vjeçari nga Gjilani Elbasan Isufi, 23 vjeç, nga qyteti i Gjilanit, ka ndërruar jetë pasi është goditur nga ekskavatori, ndërsa ishte duke mb
9 persona lëndohen nga një aksident mes një traktori dhe një makine Në fshatin Bresalc të Gjilanit, Policia raportoi se pasditen e djeshme ka ndodhur një aksident automobilistik ndërmjet n
"Çmenden" të rinjtë e Gjilanit, inskenojnë aksidente për zhvatjen e kompanive të sigurimit Policia e Kosovës, me urdhër të Prokurorisë Themelore në Gjilan, ka arrestuar shtatë të rinj me inicialet D.D., A.D., E.
Haziri, kundër ekstremizmit fetar: Mos shkoni në Siri e Irak! Nën organizimin e Policisë së Kosovës në Gjilan, është mbajtur sot një ligjëratë kundër ekstremizmit që shpie në terrori
Cana: E turpshme ta them, por kurrë s’kam qenë në këtë qytet të Kosovës Lorik Cana ka thënë se është e turpshme, por qytetin e Gjilanit s’e ka vizituar asnjëherë. Ish kapiteni i Kombëtares
Qytetarët e Gjilanit protestojnë kundër arrestimit të Haradinajt Qytetarët e gjilanit kanë protestuar sot në mbështetje të liderit të AAK-së, Ramush Haradinajt, i cili u arrestua nga au
Lutfi Haziri: Nuk ka zgjedhje Mbrëmjen e sotme në emisionin “Komiteti Qendror” të Gazetës Express, kryetari i Gjilanit, Lutfi Haziri, ka folur për fun
PDK akuza ndaj nënkryetarit të LDK-së: Na kanë mbuluar mbeturinat Dega në Gjilan e Partisë Demokratike të Kosovës (PDK) ka lëshuar kritika ndaj kryetarit në Gjilan nga radhët e LDK'së, L
Britania nuk dha 3 mln euro për Shtëpinë e Pleqve, Komuna e Gjilanit e mashtruar Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lufti Haziri, ka deklaruar se premtimi i 2.5 milionë eurove nga një fond humanitar brita
Një fëmijë 10-vjeçar dyshohet se ka rënë në një pusetë Një fëmijë i moshës 10 vjeçare dyshohet se ka rënë një pusetë, në fshatin Sllakovc të Gjilanit. Zëdhënësi i policisë
Tentojnë të grabisin pompën, përfundojnë në dyluftim me armë Tre persona të armatosur janë plagosur teksa po tentonin të vidhnin një pompë. Ngjarja ka ndodhur mesditën e sotme, në f
Hoxha nga Gjilani që agjëroi 85 muaj të Ramazanit Rifat Jashari është një ndër personat e rrallë që ka jetuar mbi një shekull me mendje të kthjellët. Jashari nga Zhegra e
Joseph Beden shpallet qytetar nderi i Gjilanit Këshilltarët komunal të Gjilanit në seancën e jashtëzakonshme sot kanë shpallur qytetar nderi Joseph Bidenin për të cili
Pas Maqedonisë, dridhet edhe Kosova Dy tërmete të vogla dhe me magnitutë relativisht të ulët janë regjistruar pasditen e sotme në territorin e Kosovës. S
Haziri: Nuk do të kandidojë më për kryetar të Gjilanit Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, njëkohësisht anëtar i kryesisë së Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), në
Thaçi bën “selfie” me qytetarët e Gjilanit Presidenti i sapo zgjedhur, Hashim Thaçi gjatë ditës së sotme ka vizituar qytetin e Gjilanit. Në llogarinë e tij në F
Aksident i rëndë me 12 të lënduar në Gjilan Në një aksident te ndodhur në afërsi të Pendës së Livoqit në Gjilan, janë lenduar 12 persona, thone nga Policia Rajonale
Dy Gjilanas të kthyer nga Siria përfundojnë në paraburgim Gjykata Themelore e Gjilanit ua ka shqiptuar masën e paraburgimit prej 30 ditësh dy të rinjve kosovarë, të cilët u arres
Flet 13 vjeçarja: Si më joshi fqinji dhe tmerri i prostitucionit në Beograd U josh nga fqinji, i besoi në emër të dashurisë, por përfundoi e dhunuar dhe prostitutë në Beograd. Viktimë e abuzimi
E vërteta e fotos së Lutfi Hazirit në Kanada Kryetari i Gjilanit, Lutfi Haziri, rishtazi qëndroi në Kanada, duke e bërë publike edhe një fotografi, ku shihej një bil