999 rezultate për

gjilanit

Numërimi i votave në komunën e Gjilanit, kryeson Lëvizja Vetëvendosje Në bazë të votave të derimëtanishme në komunën e Gjilanit është duke kryesuar Lëvizja Vetëvendosje me 36.53 për qind.
Policia jep detaje për vdekjen e të riut në Gjilan Policia e Kosovës përkatësisht Drejtoria Rajonale në Gjilan përmes një komunikate për media, ka dhënë detaje lidhur me v
276 138 gëzhoja! Portreti i heroit Agim Ramadani vendoset në Gjilan (FOTO LAJM) Me 276 mijë e 138 gëzhoja plumbash është ndërtuar portreti i komandant “Katanës”, Agim Ramadanit. Mozaiku i ndërtuar
Zyrtare: Ish-trajneri i Luftëtarit merr drejtimin e Gjilanit Gjilani ka arritur marrëveshje me trajnerin nga Shqipëria, Gentian Mezanin, i cili do të bashkohet me klubin në ditën e
Ndalohet pronari i kompanisë që kishte kamionin Pronari i kompanisë së ujit, kamioni i së cilës shkaktoi dje aksidentin në qendër të Gjilanit është ndaluar sot. Në P
QKUK: Njëri nga të aksidentuarit është në gjendje të rëndë Tre të lënduar në aksidentin tragjik në Gjilan janë transferuar menjëherë në QKUK. “3 personat e transferuar nga Spi
Spitali jep detaje për gjendjen e të aksidentuarve në Gjilan Gjendja e të lënduarve nga aksidenti që ndodhi dje pasdite në qendër të Gjilanit, po shkon duke u përmirësuar. Në Spital
Mesohen indetitetet e 3 personave të shtruar në QKUK pas lëndimeve të rënda Në Emergjencën e Qendrës Klinike Universitare të Kosovës po vazhdojnë të marrin trajtim mjekësor tre persona të lënduar
Vdekje dhe shkatërrim, cfarë la pas aksidenti i Gjilanit (FOTO LAJM) Janë publikuar fotografi të reja, ku shihet nga afër gjendja në vendin ku ndodhi aksidenti tragjik në Gjilan, shkruan Al
Spitali i Gjilanit tregon gjëndjen e të aksidentuarëve Rreth 20 persona kanë marrë lëndime si pasojë e aksidentit të sotëm të shkaktuar nga një kamion në Gjilan, shkruan Albeu
Kamioni v*au kalimtarë dhe shkatërroi makina, pamje nga aksidenti i Gjilanit (VIDEO) Deri më tani është i konfirmuar një i vdekur dhe më shumë se 20 të lënduar nga aksidenti i pak minutave në parë në Gjila
Sërish një aksident i rëndë në vendin e punës Në Crep, Ranilluk, dje është lënduar një punëtor. “Raportohet se prej një lartësie ka rënë punëtori mashkull K/Shqiptar,
Ndërron jetë nga gripi i derrit një 45 vjeçar Ramadan Jashari (45 vjeçar) nga fshati Pogragjë në komunën e Gjilanit ka humbur jetën, pasi nuk mundi t’i mbijetojë sëm
Një person në Gjilan mund të ketë rënë në liqen Ende nuk dihen gjurmët e një 53-vjecari nga Gjilani. Ai është zhdukur që nga dje. Ndërkohë që ka dyshime se mund të ketë
I dyshuari për vrasje duhet të ishte në burg por qytetarët e shohin rrugve Dyshohet për një prej vrasjeve më të rënda në Kosovë, por qytetarët deklarojnë se të njëjtin e kanë parë duke u shëtitur
E frikshme, 14-vjeçarja fëmijë me djalin e dajës Një vajzë 14-vjeç nga fshati Uglar i Komunës së Gjilanit ka lindur foshnjën e saj në nëntor. Insajder shkruan se fosh
Mjerimi në komunën që drejton Haziri, fëmijët flenë në rrugë (FOTO LAJM) Dy fëmijë rreth moshës 10 vjeç janë parë duke bërë gjumin në mbeturina, saktësisht në qendër të komunës së Gjilanit.
Lekaj: Autostrada e Gjilanit ndërtohet në kohë rekord Ministri i Infrastrukturës, Pal Lekaj, i shoqëruar nga bashkëpunëtorët e tij, i vizitoi punimet në autostradën Prishtinë
Aksident i rëndë në Gjilan, përfshihen dy vetura dhe një motoçikletë Para pak minutash, një aksident i rëndë ka ndodhur në qendër të Gjilanit, ku janë përfshirë dy vetura dhe një motoçiklet
Drita e Gjilanit shpërthen në Champions League, kualifikohet në turin e parë Ekipi i Dritës ka bërë historinë, duke u kualifikuar në fazën e parë eliminatore në Champions League, teksa mundi në fin