999 rezultate për

gjigand

Inter fillon të përfitojë nga blerja e Neymarit, zbulojeni skemën zikaltër Interi po kërkon të nënshkruajë me Julian Draxler, sipas raportimeve të Corriere dello Sport. Gjermani ishte lojtari
Juventus çlirohet, Barcelona vendos për zëvendësuesin e Neymarit Barcelona do të tentojë për talentin e Borussia Dortmund Ousmane Dembele tani që Neymar vendosi të bashkohet me Paris Sa
Pmjet nga droni, krokodili gjigand masakron lopën në lumë (VIDEO) Një regjizor Australian ka arritur që të kapë pamjet kur një krokodil 5 metra i gjatë sulmon një lopë. Justin Lorrime
Pamje apokaliptike, breshëri gjigant godet Rumaninë (VIDEO) Rumania është prekur nga një mot tejet ekstrem ditën e djeshme. Si rrallë ndodhjë herë ka filluar të bjerë breshër i
Rita Ora e ftuara speciale e gjigandit të bizhuterive (FOTO LAJM) Një nga këngëtaret më të njohura në botë dhe që momentalisht po shijon shumë suksese është bukuroshja Rita Ora. Këngë
Shfaqet portreti gjigand i Putinit në Itali Një portret gjigand i Presidentit rus, Vladimir Putin u shfaq në një fushë në Castagnaro, pranë Veronës në Itali. Pra
“Shqiptarët terroristë..”, pankarta gjigande para Parlamentit të Serbisë (FOTO LAJM) Ditën e sotme, para Parlamentit të Serbisë në Beograd janë vendosur fotografi dhe mbishkrime të ndryshme, ku shqiptarët
Paga ‘faraonike’, Morata i thotë “po” gjigandëve italianë Alvaro Morata është objektivi kryesor i Milanit që pritet të bëjë çmendurinë për ta transferuar sulmuesin spanjoll në “S
Koreja e Veriut përuron kompleksin gjigant të qiellgërvishtësve, por diçka shkon keq (FOTO LAJM) Lideri i Koresë së Veriut, Kim Jong-un ka përuruar një kompleks gjigand me qiellgërvishtëve mbi 234 metra të larta të pë
Kapet krokodili gjigand në Australi (FOTO LAJM) Në Australi është kapur një krokodil me gjatësi 4.2 metra. Ai gjuante në një zonë mjaft të populluar, që përdorej nga
SHOKUESE/ Fshatarët i hapin stomakun Pitonit gjigand, gjejnë brenda shokun e tyre (FOTO & VIDEO) Ky është momenti i tmerrshëm kur kufoma e pa prekur e një burri nxirret nga stomaku i një Pitoni 7-metërsh, pasi e kisht
Zjarri përpin godinën luskoze, ja çfarë bën zjarrfikësi që ngeci mes flakëve (FOTO & VIDEO) Një zjarr gjigand ka përfshirë një ndërtesë luksoze dhe të vjetër në Huston, çmimi i të cilës i kalonte 50 milionë eurot
Ndërron jetë nga infarkti gjigandi i "The Throne" (FOTO LAJM) Gjigandi i "The Throne" i cili u bë i famshëm me rolin e gjigandit Mag the Mighty, njëherësh edhe njeriu më i gjatë në
Gopa gjigande "përpin" dy makina në Los Angeles (VIDEO) Pas motit të keq që ka mbuluar SHBA-te, një gropë gjigande është hapur papritur në mes të rrugës në Los Angeles, duke "p
Zbulohen dy skenarët e protestës së opozitës, shpaloset flamuri gjigand tek Kryeministria Ditën e sotme në orën 12 pritet të nisë protesta e opozitës e drejtuar nga Partia Demokratike. Mësohet se protesta d
Juventus-Inter, gjigandet në ‘luftë’ për tre transferta të mëdha Ditën e dielën në orën 20:45 e gjithë vëmendja do të përqendrohet në Torino pasi Juventusi do të presë skuadrën e Interi
Kina përuron urën gjigande 5 kilometra të gjatë (FOTO LAJM) Kinezët sërish po habisin botën me veprat e tyre të infrastrukturës dhe e rradhës ishte ura e përuruar këto ditë në lumi
Momenti kur ura gjigande shembet për pak sekonda (VIDEO) Një urë në lindje të Kinës është shembur me ekzploziv për t’i hapur rrugën ndërtimit të një autostrade të re. Ura rre
Gjigandët e rrjeteve online premtojnë “luftë” kundër ISIS Fotografitë kanë fuqi të madhe simbolike dhe duhet të përhapin tmerr: flamuri i “Shtetit Islamik” -IS-it që valëvitet në
Gropa gjigande në rrugë “gëlltit” dy makina në SHBA (VIDEO) Një gropë gjigande në mes të rrugës, e cila u hap gjatë të dielës pas një stuhie të fortë shiu, ka marrë brenda saj dy m