999 rezultate për

gjici

Gjici: Partizani po fiton vetëm me arbitra në çdo ndeshje Edhe pse kanë kaluar më shumë se 24 orë nga ndeshja ndaj Partizanit, akuzat e presidentit kuksian Safet Gjici për gjyqta
Safet Gjici mbetet president i Kukësit Më datën 8 gusht presidenti i Kukësit, Safet Gjici do t’i jepte 5 ditë kohë Bashkisë së Shkodrës për të pranuar kërkesët
Gjici: Ja cilat janë kushtet që të marr Vllazninë, pres vetëm 5 ditë President i FK Kukësit, Safet Gjici, me konsideratën më të lartë për tifozërisë e Vllaznisë dhe historinë gati shekullor
Gjici konfirmon: Jam i hapur për bisedime me çdo klub Pas vendimi të Komisionit të Disiplinës së UEFA-s ka reaguar presidenti i Kukësit, Safet Gjici, i cili kishte paralajmër
Gjici nga Kukësi te Vllaznia, ja çfarë pritet të ndodhë Te Kukësi po përgatiten ndryshime të mëdha pas vendimit që do të merret nga UEFA. Shefi i klubit të Kukësit, Jonuz Halla
Gjici i zhgënjyer: Do të rishoh pozicionin tim në klub Safet Gjici ka pritur për 36 minuta në tri bunën VIP që takimi i ndërprerë mes Kukësit dhe Legias të riniste. Por një gj
Berisha denoncon Gjicin: Ja si mbledh karta identiteti për vota (VIDEO) Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar kandidatin e majtë për Bashkinë e Kamzës, Sefet Gjici, se po mbledh karta ide
Magani trajneri i ri i Kukësit Gugash Magani do të jetë trajneri i ri skuadrës së Kukësit! Gjërat kanë lëvizur me shpejtësi në klubin verilindor. Sot
Bora krijon probleme në autostradën Kalimash-Kukës Prefekti i Qarkut të Kukësit, Safet Gjici ka mbledhur sot Shtabin e Emergjencave Civile, për të diskutuar rreth problema
Kallëzohet nga presidenti i Kukësit, shoqërohet në polici sulmuesi i Skënderbeut Sulmuesi i Skënderbeut, nigeriani Peter Olaynka, është shoqëruar në polici pas një kallëzimi të bërë nga presidenti i Ku
Shesheli trondit serbët: U gëzova për vrasjen e Gjingjiçit, tradhëtarit më të madh të Serbisë Lideri i Partisë Radikale Serbe, Vojislav Sheshel, edhe pse 12-vjet në Hagë ku gjykohet për krime lufte, duket se nuk ka
Shpërthen Kukësi: Dallaveraxhiu Muça, trajner i rryshfetit Kukësi zien, nuk ka qetësi. Presidenti Safet Gjici duket se e ka obsesion tashmë fitimin e titullit kampion, ndaj këtë o
Muça apo Jonuz? Kukësi do një trajner "kampion" Shkëlqim Muça apo Mirsad Jonuz? Cili do të jetë trajneri i Kukësit për sezonin e ardhshëm? Presidendi Safet Gjici është
Shpërthen Kukësi, vijnë tre goditjet e para (FOTO LAJM) Pas një periudhë qetësie disajavore, skuadra nënkampione e shqipërisë, Kukësi, shpërthen në merkato. Presidenti Safet Gj
Rama vlerëson mikpritjen kuksiane Kryeministri Edi Rama ka vlerësuar mikpritjen që i është rezervuar sot përfaqësuesve të dy qeverive në Kukës. Për këtë k
Prezantohet Prefekti i ri i Kukësit: Falenderoj Ramën për besimin Prezantohet Prefekti i ri i Kukësit Safet Gjici, një emër i njohur për botën e biznesit, i cili njëkohësisht është edhe
Gjici "hap thesin": 300 mijë euro nëse mundim turqit Është ndezur edhe më shumë atmosfera në prag të ndeshjes Kukësi-Trabzonspor, e vlefshme për Play Off-in e Europa league.
Gjici i sigurtë: I mundim turqit Kalimi i tre tureve në Europa League i ka shtuar oreksin drejtuesve dhe skuadrës së Kukësit të cilët kërkojnë ta vazhdoj
Gjici: Me këmbë në tokë, duhen edhe 90 minuta Me suksesin e radhës në "Qemal Stafa" ndaj Metalurh Donetsk, Kukësi ka kapërcyer çdo limit dhe ka tejkaluar çdo parashik
Partizani merr formë, Tirana në udhëkryq Partizani ka marrë formë dhe është nisur për në Greqi ku do të zhvillojë fazën përgatitore para fillimit të sezonit të r