999 rezultate për

gjici

Gjici tregon arsyet pse e dëboi Korabin nga "Zeqir Ymeri" Dje u përhap lajmi se drejtuesit e Kukësit nuk do ta lejojnë më Korabin të luajë në “Zeqir Ymeri”,dhe tashmë është konfi
Reagon Klubi: Ja çfarë i ndodhi Gjicit Në një reagim zyrtar, Klubi i F.K Kukësit ka sqaruar të vërtetën mbi grabitjen në makinë që i ndodhi presidentit të Klub
Detajet/ Ja si u grabit makina e Safet Gjicit Persona ende të paidentifikuar i thyejnë xhamin e makinës dhe i vjedhin çantën me para Presidentit të ekipit të Kukësit,
Grabitet makina e Safet Gjicit, i marrin para dhe sende me vlerë Makina e Presidentit të klubit të Kukësit, Safet Gjici është grabitur ditën e djeshme nga persona të paidentifikuar, të
E pabesueshme! Ja ku ka përfunduar Ekrem Spahia Ish-kryetari i Partisë Lëvizja për Legalitetin dhe ish/ zv.ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sporteve Ekrem Spahia ka përf
Gjici shkarkon Troisin, drejtimin e merr Lika dhe Duro Humbja e djeshme përballë Teutës 1-0 në ‘Niko Dovana’ nuk është kapërdirë dot nga presidenti i Kukësit Safet Gjici i cil
Gjici: Partizani po fiton vetëm me arbitra në çdo ndeshje Edhe pse kanë kaluar më shumë se 24 orë nga ndeshja ndaj Partizanit, akuzat e presidentit kuksian Safet Gjici për gjyqta
Safet Gjici mbetet president i Kukësit Më datën 8 gusht presidenti i Kukësit, Safet Gjici do t’i jepte 5 ditë kohë Bashkisë së Shkodrës për të pranuar kërkesët
Gjici: Ja cilat janë kushtet që të marr Vllazninë, pres vetëm 5 ditë President i FK Kukësit, Safet Gjici, me konsideratën më të lartë për tifozërisë e Vllaznisë dhe historinë gati shekullor
Gjici konfirmon: Jam i hapur për bisedime me çdo klub Pas vendimi të Komisionit të Disiplinës së UEFA-s ka reaguar presidenti i Kukësit, Safet Gjici, i cili kishte paralajmër
Gjici nga Kukësi te Vllaznia, ja çfarë pritet të ndodhë Te Kukësi po përgatiten ndryshime të mëdha pas vendimit që do të merret nga UEFA. Shefi i klubit të Kukësit, Jonuz Halla
Gjici i zhgënjyer: Do të rishoh pozicionin tim në klub Safet Gjici ka pritur për 36 minuta në tri bunën VIP që takimi i ndërprerë mes Kukësit dhe Legias të riniste. Por një gj
Berisha denoncon Gjicin: Ja si mbledh karta identiteti për vota (VIDEO) Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar kandidatin e majtë për Bashkinë e Kamzës, Sefet Gjici, se po mbledh karta ide
Magani trajneri i ri i Kukësit Gugash Magani do të jetë trajneri i ri skuadrës së Kukësit! Gjërat kanë lëvizur me shpejtësi në klubin verilindor. Sot
Bora krijon probleme në autostradën Kalimash-Kukës Prefekti i Qarkut të Kukësit, Safet Gjici ka mbledhur sot Shtabin e Emergjencave Civile, për të diskutuar rreth problema
Kallëzohet nga presidenti i Kukësit, shoqërohet në polici sulmuesi i Skënderbeut Sulmuesi i Skënderbeut, nigeriani Peter Olaynka, është shoqëruar në polici pas një kallëzimi të bërë nga presidenti i Ku
Shesheli trondit serbët: U gëzova për vrasjen e Gjingjiçit, tradhëtarit më të madh të Serbisë Lideri i Partisë Radikale Serbe, Vojislav Sheshel, edhe pse 12-vjet në Hagë ku gjykohet për krime lufte, duket se nuk ka
Shpërthen Kukësi: Dallaveraxhiu Muça, trajner i rryshfetit Kukësi zien, nuk ka qetësi. Presidenti Safet Gjici duket se e ka obsesion tashmë fitimin e titullit kampion, ndaj këtë o
Muça apo Jonuz? Kukësi do një trajner "kampion" Shkëlqim Muça apo Mirsad Jonuz? Cili do të jetë trajneri i Kukësit për sezonin e ardhshëm? Presidendi Safet Gjici është
Shpërthen Kukësi, vijnë tre goditjet e para (FOTO LAJM) Pas një periudhë qetësie disajavore, skuadra nënkampione e shqipërisë, Kukësi, shpërthen në merkato. Presidenti Safet Gj