999 rezultate për

gjici

Gjici konfirmon besimin tek Milinkoviç Safet Gjici nuk ka pranuar dorëheqjen e trajnerit serb, Milinkoviç dhe ka konfirmuar këtë të fundit, në drejtimin e pank
Daja i'u përgjigjet akuzave të Gjicit për aleancë të mundshme me Vllazninë Skënderbeu ka mbyllur përgatitjet nga Korça për ndeshjen e radhës që do të luhet sot kundër Vllaznisë. Për trajnerin Ili
Gjici premton stadiuminn për tifozët, ja sa vende do ketë ai Presidenti i Kukësit foli për projektin e ndërtimit të stadiumit të ri. Gjici tha se ka paraqitur projektin pëer ndërtim
Gjici kërkon 4 fitore radhazi, ja misioni pothuajse i pamundur i kuksianëve Dëshira dhe kërkesa në formë urdhri e presidentit Gjici për 4 fitore radhazi është sa e mundur, aq dhe e pamundur për ek
Gjici i ndan rrogat vetëm pas 3 pikëve në Gjirokastër Kukësi arriti të realizojë fitoren e dytë radhazi, e cila i jep dhe qetësinë e munguar skuadrës së drejtuar nga trajneri
Rebelohet Gjici: Bashkia po na mashtrron, do i padisim në gjykatë Stadiumi “Zeqir Ymeri” i Kukësit është kthyer në “mollë sherri” midis klubit të Kukësit të drejtuar nga presidenti Safet
Kukësi kampion paguan qera për të luajtur në Zeqir Ymeri Nëse Skënderbeu është shembulli ideal i organizimit perfekt të një klubi në Shqipëri nuk mund të thuhet e njëjta gjë për
Gjici sërish luan rolin e trajnerit, udhëzon ekipin I pranishëm në stadiumin “Zeqir Ymeri”, presidenti i Kukësit, Safet Gjici, priste që skuadra e tij të shënonte që në pje
Gjici: Jam i kënaqur, ekipi do të përmirësohet Presidenti i Kukësit, Safet Gjici, ka deklaruar pas ndeshjes për “Supersport” se është i kënqur me pikën dhe barazimin q
Gjici e nis "mbarë", jep rrogën paradhënje: Vetëm fitoni kundër Partizanit Kukësi po përgatitet për ndeshjen e javës së dytë, ku verilindorët do përballen ndaj rivalit të tyre për titull, Partiza
Xhelali takohem me lojtarët e Kamzës dhe iu analizon ndeshjen me "Gjicin" Kamza iu rikthye stërvitjeve duke lënë pas humbjen ndaj Kukësit. Ajo ka nisur me një analizë nga vetë kryebashkiaku Xhel
Ndaj Kamzës tek Skënderbeu "trajner" u bë Gjici, kërkoi bombardimin e portës Kukësi e nisi sezonin me një fitore të vuajtur. E megjithatë, në fund pikët kanë çliruar ndjeshëm grupin nga presioni që
Gjici dhe Xhelali nuk kanë ndërmend ti lënë partitë mënjanë, as në Superligë (FOTO LAJM) Safet Gjici e Xhelal Mziu ishin kundërshtarë për zgjedhjet lokale të 2015-ës për Bashkinë e Kamzës, por duket se rivalit
Milinkoviç në krah të Gjicit, tërbim në Kukës dhe Gjirokastër Përpos protestave të tifozëve të Kukësit për shkak të vendimit për ekstradimin e Ismail Morinës në Serbi, Mlladen Milink
Cana trajner i skuadrës shqiptare? Presidenti i Kukësit, Safet Gjici ka thene se është në bisedime me Lorik Canën, të cilit i është ofruar posti i trajneri
Pas akuzave për trukim, Gjici hedh në gjyq "Federbet" Kompania "Federbet", raportoi për përfshirje në shitje ndeshjes skuadrën e Kukësit në humbjen 7-0 në miqësoren ndaj Wo
Gjici nuk e mban premtimin për titullin, ja si justifikohet ... Presidenti i Kukësit, Safet Gjici kishte premtuar se “nëse Kukësi shpallet kampion, do të bëjnë në këmbë rrugën nga tune
Gjici shpërblen lojtarët pas shpalljes kampion të Shqipërisë Kukësi u shpall dje për herë të parë kampion Shqipërisë dhe sigurisht nuk kishte si të mos mungonte dhe shpërblimi i pre
Tifozët kuksianë pushtojnë fushën pas fitores, ja çfarë i bëjnë Safet Gjicit (FOTO LAJM) Skuadra e Kukësit ka bërë historinë ditën e sotme, duke u shpallur për herë të parë në të gjithë historikun e saj si kam
Beteja nis nga stomaku, Gjici dhe Takaj kapen "mat" bashkë para finales (FOTO) Sot në orën 17:30 do të luhet sfida që do të vendos kampionen për sezonin 2016/17 mes Kukësit dhe Skënderbeut. Dy presid