999 rezultate për

gjici

Zbardhet takimi i Gjicit me klubin, ja çfarë u premtua Kukësi humbi një takim, të cilin duhet ta fitonte me çdo kusht dhe kjo solli mjaft tension në skuadër. Presidenti Safet
Gjici shpreh besimin tek trajneri Milinkoviç, por ka dhe ai një afat Mladen Milinkoviç qëndron në stolin e Kukësit, të paktën deri në janar. Është ky verdikti i Presidentit Safet Gjici pas
Në pritje të "furtunës" tek Kukësi Atmosferë e rënduar te Kukësi. E vështirë për t’u kapërdira humbja turpëruese me Lushnjën, që mban me valixhe në duar tr
Çmendet Gjici, Kukësi turpërohet 1-3 nga Lushnja Rezultat befasues ne “Zeqir Yemeri” në sfidën hapëse të javës së 14-të të Superiores mes Kukësit dhe Lushnjës. Kampionët
Plas tek Kukësi, Gjici ultimatum lojtarëve: Tre fitore radhazi ose s'ka asnjë lek Humbja me Skënderbeun i ka prishur komplet planet Kukësit duke e zbritur plot nëntë pikë nga vendi i parë. President
Përfundon mbledhja e Kukësit, ja çfarë u ka kërkuar Gjici lojtarëve Paraditen e sotme u zhvillua mbledhja urgjente te skuadra e Kukësit pas humbjes në sfidën e djeshme ndaj Skënderbeut.
Mbledhje urgjente tek Kukësi, Gjici nuk ka ndërmend të tolerojë më Presidenti i Kukësit, Safet Gjici, ka mbetur shumë i zhgënjyer nga humbja e djeshme e skuadrës së tij në Korçë. Një ndes
Gjici konfirmon besimin tek Milinkoviç Safet Gjici nuk ka pranuar dorëheqjen e trajnerit serb, Milinkoviç dhe ka konfirmuar këtë të fundit, në drejtimin e pank
Daja i'u përgjigjet akuzave të Gjicit për aleancë të mundshme me Vllazninë Skënderbeu ka mbyllur përgatitjet nga Korça për ndeshjen e radhës që do të luhet sot kundër Vllaznisë. Për trajnerin Ili
Gjici premton stadiuminn për tifozët, ja sa vende do ketë ai Presidenti i Kukësit foli për projektin e ndërtimit të stadiumit të ri. Gjici tha se ka paraqitur projektin pëer ndërtim
Gjici kërkon 4 fitore radhazi, ja misioni pothuajse i pamundur i kuksianëve Dëshira dhe kërkesa në formë urdhri e presidentit Gjici për 4 fitore radhazi është sa e mundur, aq dhe e pamundur për ek
Gjici i ndan rrogat vetëm pas 3 pikëve në Gjirokastër Kukësi arriti të realizojë fitoren e dytë radhazi, e cila i jep dhe qetësinë e munguar skuadrës së drejtuar nga trajneri
Rebelohet Gjici: Bashkia po na mashtrron, do i padisim në gjykatë Stadiumi “Zeqir Ymeri” i Kukësit është kthyer në “mollë sherri” midis klubit të Kukësit të drejtuar nga presidenti Safet
Kukësi kampion paguan qera për të luajtur në Zeqir Ymeri Nëse Skënderbeu është shembulli ideal i organizimit perfekt të një klubi në Shqipëri nuk mund të thuhet e njëjta gjë për
Gjici sërish luan rolin e trajnerit, udhëzon ekipin I pranishëm në stadiumin “Zeqir Ymeri”, presidenti i Kukësit, Safet Gjici, priste që skuadra e tij të shënonte që në pje
Gjici: Jam i kënaqur, ekipi do të përmirësohet Presidenti i Kukësit, Safet Gjici, ka deklaruar pas ndeshjes për “Supersport” se është i kënqur me pikën dhe barazimin q
Gjici e nis "mbarë", jep rrogën paradhënje: Vetëm fitoni kundër Partizanit Kukësi po përgatitet për ndeshjen e javës së dytë, ku verilindorët do përballen ndaj rivalit të tyre për titull, Partiza
Xhelali takohem me lojtarët e Kamzës dhe iu analizon ndeshjen me "Gjicin" Kamza iu rikthye stërvitjeve duke lënë pas humbjen ndaj Kukësit. Ajo ka nisur me një analizë nga vetë kryebashkiaku Xhel
Ndaj Kamzës tek Skënderbeu "trajner" u bë Gjici, kërkoi bombardimin e portës Kukësi e nisi sezonin me një fitore të vuajtur. E megjithatë, në fund pikët kanë çliruar ndjeshëm grupin nga presioni që
Gjici dhe Xhelali nuk kanë ndërmend ti lënë partitë mënjanë, as në Superligë (FOTO LAJM) Safet Gjici e Xhelal Mziu ishin kundërshtarë për zgjedhjet lokale të 2015-ës për Bashkinë e Kamzës, por duket se rivalit