999 rezultate për

gjici

Gjoka: Deri tani jemi në rrugën e mbarë Kukësi fitoi 2-1 ndaj Skënderbeut në ndeshjen e parë gjysmëfinale të Kupës së Shqipërisë. Kualifikimi mbetet për t'u zgj
Gjici ironizon Partizanin: Me këtë ekip që ka nuk është as për vendin e katërt Safet Gjici, edhe pse Kukësi i tij ka dhjetë pikë më pak se Partizani, sërish ngacmon. Fillimisht përmendi gjunjët dhe d
Zyrtare, Kukësi rikthen në stol trajnerin që e nxori kampion Vetëm pak orë pasi njoftoi shkarkimin e trajnerit Ramazan Ndreu, si përgjegjës për humbjen 2-1 me përmbysje ndaj Kastrio
Gjici nuk duron më, merr vendimin ekstrem ndaj Ndreut pas humbjes Trajneri i Kukësit, Ramazan Ndreu, e mori skuadrën verilindore në një moment mjaft të keq, sepse në dy ndeshje ka ardhur
Rama sfidon në Kukës me Safet Gjicin Kryeministri Edi Rama zyrtarizoi kandidaturën e Safet Gjicit për bashkinë e Kukësit gjatë takimit të sotëm në qytetin ve
101 milion euro policëve të Gjicit dhe Ndreut, por mjekët rrihen sërish: PD nxjerr shifrat Duke iu përgjigjur deklaratës së sotme të kryeministrit Rama se edhe nëse hanë ndonjë grusht, mjekët duhet të durojnë, i
Kryetari i PD-së Mat, tender për Safet Gjicin (FOTO LAJM) Drejtor i Ndërmarrjes së Ujësjellës Kanalizime të Matit është kryetari i PD-së për këtë qark, Arjan Lika dhe ky i fundit
"Kryetari i PS-së në Burrel i jep tender pa garë Safet Gjicit" (FOTO LAJM) Zëdhënësja e PD-së Ina Zhupa ka publikuar sot një denoncim të fortë, ku thotë se firma e Safet Gjicit ka marrë pa garë t
Paloka shpërthen "skandalin e radhës": Safet Gjici në përgjime për blerje votash Nënkryetari i PD, Edi Paloka ka bërë deklaratën e rëndë se Presidenti i skuadrës së Kukësit, Safet Gjici ka dalë në përg
Nuk po ndërtohet stadiumi i ri, reagon Gjici: Po e pengon pushteti lokal (FOTO LAJM) Presidenti i Kukësit Safet Gjici, në një postim pak minuta më parë në rrjetin social "Facebook" ka parashtruar një qëndr
Gjici merr vendimin për trajnerin, ultimatum skuadrës Armando Cungu do të vijojë të jetë trajner i Kukësit. Edhe pse u fol për një krisje me presidentin dhe teknikut shkodran
Xhandarët e Lleshit dhe policia private e Safet Gjicit rrahin studentët e UT (FOTO & VIDEO) Ka qenë e paprecedent ajo që ndodhi gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm në fakultetin e Drejtësisë dhe atë te Ekon
Gjici: Duam të fitojmë titullin Presidenti i Kukësit, Safet Gjici, e sheh skuadrën e tij pretendente për të fituar titullin, paçka se për momentin Parti
Gjici i vendos ultimatum klubit: Dua 3 fitore radhazi Dy humbje radhazi kanë “trazuar” jo pak kampin verilindor. Edhe pse skuadra ka grumbulluar 13 pikë në 8 ndeshje kampiona
Fitorja ndaj Teutës, Gjici shpërblen skuadrën Kapiteni Ylli Shameti i dëmtuar, e njëjta gjë edhe me titullarin tjetër, Simon Rrumbullaku, por tersi vijoi gjatë lojës
Policia jashtë stadiumit/ Thirrjes së Gjicit për bojkot, i bashkohet një tjetër president Ligji i ri i sportit, miratuar nga Parlamenti në Shqipëri, bëri që ndeshjet e Kategorisë Superiore të startojnë me një r
Gjici: Pacult na la me probleme, Zoti ishte me Kukësin Safet Gjici është në delir. Ka vuajtur shumë në tribunë gjatë ndeshjes së djeshme, por gjithsesi, presidenti i Kukësit t
Gjici hap ‘thesin’, kjo është premio që u jep lojtarëve pas kualifikimit në Champions Kukësi siguroi një kualifikim historik në përballjen ndaj Valetës. Goli i Dzarias në minutën e 84-t bëri që verilindorët
Shkarkimi i Pacultit, flet Gjici: Të vërtetën do ta merrni vesh nesër Presidenti i Kukësit, Safet Gjici është duke i dhënë duart trajnerit Peter Pacult. Pas përplasjeve që kanë pasur gja
E bujshme / Peter Pacult thuajse i shkarkuar pas përplasjes me Gjicin Peter Pacult është thuajse i larguar nga Kukësi. Mësohet se pas një përplasjeje që ka pasur me presidentiin Safet Gjici,