999 rezultate për

gjetur

Koka e gjetur në Vlorë, dëshmitari: Ju tregoj çfarë ndodhi... Një bari në fshatin Roms në Vlorë ka gjetur një kokë njeriu të shkëputur nga trupi. I tronditur ka njoftuar policinë
E TMERRSHME/ Gjendet koka e një njeriu në Vlorë Një bari i zonës ka gjetur në afërsi të Karbunarës ka gjetur një kokë njeriu, të shkëputur nga trupi. Ai ka njoftuar
Aftësia e çuditshme e milingonave Milingonat janë më shumë të ndjeshme në orientim se sa ne mendojmë. Shkencëtarët thonë se ato mund të orientohet shumë l
Të zhdukurit, jashtë agjendës së qeverive Familjarët e të të zhdukurve gjatë luftës në Kosovë kërkojnë që fati i të afërmve të tyre të pagjetur të jetë temë e bis
VLORË/ Gjendet një furgon i braktisur, dyshohet për ngjarje kriminale Një furgon pa targa i cili dyshohet se mund të jetë përdorur në ndonjë aktivitet kriminal, raportohet se është gjetur i
TIRANË/ Mjeti përplas për vdekje këmbësorin Një aksident me pasojë jetën është shënuar në Tiranë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Kombinat, ndë
Gjendet i vdekur endacaku në Korçë, dyshohet nga i ftohti Një endacak 55 vjeçar është gjetur i vdekur sot në Korçë, ndërsa dyshimet e para janë se ai ka ndërruar jetë nga i ftoht
Gjendet pas 18 vjetësh vajza e grabitur në spital pas lindjes (FOTO LAJM) Një vajzë, e cila ishte vjedhur 18 vite më parë menjeherë pas lindjes në një spital të Floridas, është gjetur sot, ka nj
Vetëvaret kryefamiljari i braktisur nga familja Një 60-vjeçar është gjetur i vetëvarur në banesën e tij. Kanë qenë të afërmit që kanë gjetur Tomor I., i cili i kishte d
Dëbora në Shqipëri/ Ja 3 viktimat e fundit, oficeri, 55-vjeçari dhe i moshuari Moti i ftohtë ka qenë shkaktar i tri vdekjeve në Sarandë, Gjirokastër e Vlorë. Oficeri i Portit të Sarandës, Shezo T
Vlonjati shpallet në kërkim, i gjetën dy makina të vjedhura në garazh Blutë e Vlorës kanë shpallur në kërkim pronarin e një garazhi, pasi i kanë gjetur dhe sekuestruar në cilësinë e provës m
DURRËS/ Një 67 vjeçare gjendet e vdekur në banesën e saj Një 67 vjeçare është gjetur e vdekur në banesën e saj. Nga të dhënat e para mësohet se ajo është gjetur e pajetë nga shë
MOTI I KEQ/ Viktima në Korçë baba i 2 fëmijëve, pas divorcit mbeti pa shtëpi Janë zbardhur detaje të dhimbshme nga jeta e prerë në mes nga i ftohti ekstrem për 60¬ vjeçarin në Korçë, duke e çuar kë
Acari nuk kursen as kafshët, ngrin dhelpra në lumin Drin I ftohti polar që ka përfshirë vendin tonë nuk po kursen as kafshët. Sot është gjetur një dhelpër e ngrirë. Kafsha ësh
KORÇË/ Shënohet viktima e katërt nga i ftohti Sot është shënuar viktima e katërt nga i ftohti në vendin tonë. Ngjarja ka ndodhur në Korçë, ku është gjetur i vdeku
KORÇË/ Gjendet një person i pajetë, dyshohet se ka vdekur nga i ftohti Gjatë mesditës është gjetur një person i pajetë në periferi të qytetit të Korçës. Nga të dhënat paraprake dyshohet
Vdes nga i ftohti roja i një pallati në Lushnje, e gjetën të ngrirë në vendin e punës Ngricat që kanë paralizuar vendin i kanë marrë jetën një 52 vjeçari në Lushnje. Viktima është Bashkim Çepa, i cili punon
Dyshime për drogë, Policia e Vlorës: Nuk gjetëm gjë! (FOTO LAJM) Sot u gjet në Vlorë një automjet 30 m larg nga bregu. Dyshimet e para jane se ajo është përdorur për të futur në det ndo
Gjendet trupi i pajetë i një 26-vjeçari në spitalin e Prilepit Trupi i pajetë i një 26 vjeçari nga Prilepi është gjetur në ish-objektin e repartit për infektim të spitalit në Prilep.
Sulmi në Izmir, ja çfarë ka gjetur policia afër trupave të terroristëve (FOTO LAJM) Shpërthimit që ka ndodhur sot në qytetin turk të Izmirit i mori jeten katër personave. Vetëm disa sekonda më pas, pol
 

"Lumturi dhe krenari, mes arbëreshevë që ruajtën gjuhën dhe kulturën për më shumë se 5 shekuj dhe me fëmijë Të mrekulluëshëm!" {Lorik Cana}