999 rezultate për

gjetur

Malësi e Madhe/ Aksidentohet për vdekje këmbësori Një person 72 vjeç ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti të ndodhur mbrëmjen e sotme në fshatin Grizhe, në aksin rru
Theresa May-n e injorojnë në Samitin e BE-së (VIDEO) “Pasojat” e Brexit janë parë sot hapur kur liderët evropianë injoruan Theresa May në samitin e BE në Bruksel. Teksa 2
PTHP: Janë gjetur të dhëna lidhur me keqpërdorime dhe abuzim të pushtetit nga drejtori i SPB Zyra e Prokurorisë Themelore Publike për parandalimin e krimit të organizuar dhe korrupsionit, në lidhje me aksionin e m
Kapen 99 kg drogë në kufirin greko-shqiptar, trafikantët në arrati Policia greke ka sekuestruar 99 kg marijuanë në kufirin greko-shqiptar. Lënda narkotike është gjetur nga policia gre
Zgjedhjet në Maqedoni / Qytetarët e Tetovës nuk janë në listën e votuesve Shumë qytetarë të komunës së Tetovës janë ankuar se nuk e kanë gjetur emrin në listën e votuesve, edhe pse disa prej tyr
Gjendet i pajetë buzë Shkumbinit një 85-vjeçar në Elbasan Një 85-vjeçar është gjetur i pajetë ditën e sotme. Sipas policisë së Elbasanit i moshuari u gjet në shtratin e lumit
Arrestohet një person i dyshuar për lidhje me ISIS në Holandë Policia në Holandë ka arrestuar sot një 30 vjeçar i cili dyshohet se po planifikonte sulm terrorist, në banesën e të cil
Këlcyrë/ Gjendet një person i vrarë në fshatin Mbrezhan Një person i vdekur është gjetur në stallën e bagëtive nga banorët e zonës në Këlcyrë. Nga të dhënat e para mësohet
Gjendet një i moshuar pa pajetë në Kombinat, u pa nga kalimtarët Mëngjesin e ditës së sotme është gjetur një mashkull i pajetë në zonën e Kombinatit në Tiranë. Nga të dhënat e para
KRUJË/ 40 vjeçari i divorcuar gjendet i vdekur në banesë, dyshohet se kishte tre ditë Blutë e Krujës kanë gjetur trupin e pajetë të një 40 vjeçari në banesë. Dyshohet se Tonin Dobrozi ka gjetur vdekjen
TRAGJEDIA/ Dëshmia e motrës: Tmerri që pamë me sy kur u futëm në shtëpi (FOTO & VIDEO) Lindita Golka, motra e Naum Toshit ka treguar se ka qenë babai ai që ka gjetur tre viktimat në katin e dytë të banesës.
Zhduket avioni i policisë indoneziane me 15 njerëz në bord (FOTO LAJM) Një aeroplan i policisë indonezianë është zhdukur këtë të shtunë gjatë rrugës për në ishullin Batak, në jug të Singaport
“Le Iene”: Shqiptarët kanë gjetur mënyrë të re për të marrë leje qëndrimi në Itali Emisioni investigativ “Le Iene” në Itali së fundmi ka sjellë rastin e disa të miturve shqiptarë të cilët deklarohen si t
Gjendet serumi i rinisë së përjetshme (VIDEO) Pas shumë kërkimesh të shtrira në harkun kohor të shumë viteve, më në fund është gjetur serumi i rinisë së përjetshme.
Kujdes! Ja çfarë rrezikoni nga përdorimi i bankomatëve Sipas një studimi të fundit bankomatet në të cilat tërhiqni para në përditshmërinë tuaj, janë bartësit kryesore të mikro
U zhduk para disa ditësh, gjendet pa jetë në ujërat e Shkopetit 99-vjeçarja 99-vjeçarja Dava Margjoni, e cila ishte shpallur e humbur disa ditë më parë nga të afërmit, është gjetur e vdekur në ujë
Babai i Ergi Dinit: Mu thaftë dora kur e shkruajta atë poezi... (FOTO LAJM) I ati i Ergi Dinit i cili humbi jetën në një aksident së bashku me mikun e tij, ka sjellë në vëmëndje poezine që bëri aq
Ami dhe Ermali blejnë vilë luksoze? Ja ku i kanë gjetur lekët...(FOTO LAJM) Pas shumë thashethemeve që qarkullonin prej kohësh se Ami dhe Ermali kanë investuar të ardhurat e tyre në një vilë super
KAVAJE/ E përplas makina, vdes fëmija 5 vjeç Një aksident me pasojë jetën është shënuar në orët e para të ditës së sotme në Kavajë. Portali "Albeu" bën me dije s
Arkeologët gjejnë varrin e Aristotelit (FOTO LAJM) Arkeologët mendojnë se kanë gjetur në veri të Greqisë varrin e filozofit Aristotel. Në një konferencë për median, ark
 
Elseid Hysaj ka sfiduar temperaturat e ulëta në shtetin fqinj duke u fotografuar sipër një makine tip

Elseid Hysaj ka sfiduar temperaturat e ulëta në shtetin fqinj duke u fotografuar sipër një makine tip "Jeep".