999 rezultate për

gjetur

VLORË/ Gjendet një furgon i braktisur, dyshohet për ngjarje kriminale Një furgon pa targa i cili dyshohet se mund të jetë përdorur në ndonjë aktivitet kriminal, raportohet se është gjetur i
TIRANË/ Mjeti përplas për vdekje këmbësorin Një aksident me pasojë jetën është shënuar në Tiranë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Kombinat, ndë
Gjendet i vdekur endacaku në Korçë, dyshohet nga i ftohti Një endacak 55 vjeçar është gjetur i vdekur sot në Korçë, ndërsa dyshimet e para janë se ai ka ndërruar jetë nga i ftoht
Gjendet pas 18 vjetësh vajza e grabitur në spital pas lindjes (FOTO LAJM) Një vajzë, e cila ishte vjedhur 18 vite më parë menjeherë pas lindjes në një spital të Floridas, është gjetur sot, ka nj
Vetëvaret kryefamiljari i braktisur nga familja Një 60-vjeçar është gjetur i vetëvarur në banesën e tij. Kanë qenë të afërmit që kanë gjetur Tomor I., i cili i kishte d
Dëbora në Shqipëri/ Ja 3 viktimat e fundit, oficeri, 55-vjeçari dhe i moshuari Moti i ftohtë ka qenë shkaktar i tri vdekjeve në Sarandë, Gjirokastër e Vlorë. Oficeri i Portit të Sarandës, Shezo T
Vlonjati shpallet në kërkim, i gjetën dy makina të vjedhura në garazh Blutë e Vlorës kanë shpallur në kërkim pronarin e një garazhi, pasi i kanë gjetur dhe sekuestruar në cilësinë e provës m
DURRËS/ Një 67 vjeçare gjendet e vdekur në banesën e saj Një 67 vjeçare është gjetur e vdekur në banesën e saj. Nga të dhënat e para mësohet se ajo është gjetur e pajetë nga shë
MOTI I KEQ/ Viktima në Korçë baba i 2 fëmijëve, pas divorcit mbeti pa shtëpi Janë zbardhur detaje të dhimbshme nga jeta e prerë në mes nga i ftohti ekstrem për 60¬ vjeçarin në Korçë, duke e çuar kë
Acari nuk kursen as kafshët, ngrin dhelpra në lumin Drin I ftohti polar që ka përfshirë vendin tonë nuk po kursen as kafshët. Sot është gjetur një dhelpër e ngrirë. Kafsha ësh
KORÇË/ Shënohet viktima e katërt nga i ftohti Sot është shënuar viktima e katërt nga i ftohti në vendin tonë. Ngjarja ka ndodhur në Korçë, ku është gjetur i vdeku
KORÇË/ Gjendet një person i pajetë, dyshohet se ka vdekur nga i ftohti Gjatë mesditës është gjetur një person i pajetë në periferi të qytetit të Korçës. Nga të dhënat paraprake dyshohet
Vdes nga i ftohti roja i një pallati në Lushnje, e gjetën të ngrirë në vendin e punës Ngricat që kanë paralizuar vendin i kanë marrë jetën një 52 vjeçari në Lushnje. Viktima është Bashkim Çepa, i cili punon
Dyshime për drogë, Policia e Vlorës: Nuk gjetëm gjë! (FOTO LAJM) Sot u gjet në Vlorë një automjet 30 m larg nga bregu. Dyshimet e para jane se ajo është përdorur për të futur në det ndo
Gjendet trupi i pajetë i një 26-vjeçari në spitalin e Prilepit Trupi i pajetë i një 26 vjeçari nga Prilepi është gjetur në ish-objektin e repartit për infektim të spitalit në Prilep.
Sulmi në Izmir, ja çfarë ka gjetur policia afër trupave të terroristëve (FOTO LAJM) Shpërthimit që ka ndodhur sot në qytetin turk të Izmirit i mori jeten katër personave. Vetëm disa sekonda më pas, pol
Refuzoi Shqipërinë, tani s'e duan as në kategorinë e tretë Elvis Kabashi po kalon probleme të shumta edhe në Lega Pro. Futbollisti, i cili para disa vitesh refuzoi Shqipërinë, akt
LAJM I FUNDIT/ Nxirret nga kanali makina e taksistit të zhdukur, brenda një trup pa jetë Pas marrjes së njoftimit se është gjetur makina e taksistit të zhdukur një ditë më parë, menjëherë është bërë e mundur e
Mjekësia kineze ka gjetur ilaçin e leuçemisë? Sipas mjekësisë kineze, një bimë e rritur në këtë vend ka aftësinë të luftojë dhe të mposhtë leuçeminë. Pacientëve të
Gjendet trupi i pajetë i një 50 vjeçari tek Liqeni Artificial Një 50 vjeçar ka gjetur vdekjen gjatë paradites së sotme, pasi ka hyrë në brendësi të Liqenit Artificial. Kanë qënë blut
 
Elseid Hysaj ka sfiduar temperaturat e ulëta në shtetin fqinj duke u fotografuar sipër një makine tip

Elseid Hysaj ka sfiduar temperaturat e ulëta në shtetin fqinj duke u fotografuar sipër një makine tip "Jeep".