999 rezultate për

gjetjet

Mbushje kutish si në '96, Rama pret me ankth orën 15:00 Gjetjet dhe përfundimet paraprake të zgjedhjeve vendore të 30 qershorit nga vëzhguesit ndërkombëtarë do të paraqiten dit
Auditori gjen shkelje në FSK, kush do të japë llogari? Plotësimi i pozitave me ushtrues detyre më gjatë se tre muaj, vonesa në vlerësimin e ofertave në procesin e prokurimit,
IDM dhe PNUD prezantojnë gjetjet e sondazhit “Besimi në Qeverisje 2017" Zëvendëskryeministrja Mesi: “Reforma në Shërbimet Administrative ka krijuar një kulturë të re pune dhe po shëron sëmundj
Qeveria nuk ka një afat për demarkacionin Ka kaluar më shumë se një javë që nga dita kur Komisioni Shtetëror për Shënimin dhe Mirëmbajtjen e Kufirit Shtetëror ka
Këto janë 10 vendet më të rrezikshme në botë (FOTO LAJM) Sulmet terroriste kanë goditur vitin 2016 që lamë pas, por cilat vende konsiderohen si më të rrezikshmet në botë? Ex