999 rezultate për

gjermeni

Gjermeni marrëveshje me 5 universitete Ministrja e Zhvillimir Urban dhe Turizmit Eglantina Gjermeni nënshkruan protokollin e bashkëpunimit me Universitetin Pol
Gjermeni me plan konkret për strehimin e komunitetit rom Ministria e Zhvillimit Urban dhe Turizmit, Ministria e Mirëqënies Sociale dhe Rinisë në bashkpunim me OSBE/ODIHR organiz
Së shpejti projektligj për turizmin Ministrja e Turizmit Eglantina Gjermeni njoftoi sot se shumë shpejt do të jetë gati projektligji për turizmin i cili par
Paketa ligjore për legalizimet Ministrja e Zhvillimit Urban, Eglantina Gjermeni është takuar sot me kreun e ALUIZNI-t Artan Lame për zgjidhjen e çështj
146 zyrtarë marrin kredi si të pastrehë Rreth 145 zyrtarë të lartë kanë rezultuar se kanë përfituar kredi me interesa të buta pas një auditi të zhvilluar nga Mi
Qeveria ngre Agjencinë Kombëtare për Bregdetin Ministrja e Zhvillimit Urban dhe Turizmit, Eglantina Gjermeni njoftoi sot krijimin e Agjencisë Kombëtare për Bregdetin,
Gjermeni: Nishanit i ofruam pozicionin ekuivalent të drejtorit Ministrja e Zhvillimit Urban dhe Turizmit, Eglantina Gjermeni pas deklaratës për dorëheqjen të Odeta Nishanit nga kjo Mi
Propozohen ndryshime në ligjin për planifikimin e territorit Territori i vendit do te nis te planifikohet sipas ndryshimeve te reja ligjore muajt e pare te viti te ardhshem. Pushtet
PS: Ky shtet nuk garanton dot më asgjë! “Sot shteti nuk garanton dot më asgjë. Nuk na garanton dot që nuk do të grabitemi në rrugë apo në shtëpitë, pronat e dyq
Mblidhet sot kryesia e re e PS Kryesia e re e Partisë Socialiste cila u votua gjatë asamblesë së 2 dhjetorit pritet të zhvillojë sot takimin e parë pas
Lower interest rates loan for this year According to recent data, deposit interest for 1, 2 and 3 years have fallen on average by 10 percent compared to Novembe