999 rezultate për

gjermanin

Haradinaj ka një mesazh për ata shqiptarë që sulmojnë Gjermaninë “Janë bukëpërmbysës dhe të pa identitet. I pafe është secili shqiptar që në çfarëdo mënyre guxon të sulmojë Gjermaninë a
“Ata që sulmojnë Gjermaninë nuk janë shqiptarë” “Janë bukëpërmbysës dhe të pa identitet. I pafe është secili shqiptar që në çfarëdo mënyre guxon të sulmojë Gjermaninë a
Ata që sulmojnë Gjermaninë nuk janë shqiptarë "Janë bukëpëshkelur dhe të pa identitet. I pafe është secili shqiptar që në çfarëdo mënyre guxon të sulmojë Gjermaninë a
Lajmet e rreme për Gjermaninë, 500 mijë euro gjobë për Facebook-un Lajmet e rreme në "Facebook" janë kthyer në shqetësim për shumë shtete të botës e sidomos për Gjermninë e cila po planif
Rumenigge: Kosova nuk mund të luajë me Gjermaninë Karl-Hainz Rumenigge ka lëshuar kritika të reja për kalendarin e ndeshjeve ndërkombëtare dhe mënyrën e organizimit të ku
Mustafi thyen heshtjen: Ja pse zgjodha Gjermaninë para Shqipërisë Shkodran Mustafi në një intervistë për ‘Goal.com’ ka treguar arsyet e përzgjedhjes së Gjermanisë, para Shqipërisë. Mb
Reali zgjat "martesën" me Kroos-in, e bën gjermanin më të pasur Reali i Madridit nuk kishte si të gabonte kur bëhet fjalë për një futbollist si Toni Kroos. 'Galaktikët" gjatë ditës së
Serbi/ Arrestohen mbi 120 persona të lidhur me krimin e organizuar Policia serbe ka arrestuar 123 persona në 18 qytete në një aksion të gjerë të zhvilluar në bashkëpunim me Gjermaninë. L
Shënohet 55-vjetori i ndërtimit të Murit të Berlinit Në Berlin, kryeqytetin e Gjermanisë është shënuar 55 vjetori i fillimit të ndërtimit të Murit të Berlinit, me të cilin
Edhe gjermanët kërkojnë azil (FOTO LAJM) Një familje gjermane ka udhëtuar për në Rusi për të kërkuar azil sepse e konsideron vendlindjen si të pasigurt për shkak
"Schweinsteiger ka dhënë shumë për Gjermaninë" Disa ditë më parë, Bastian Schweinsteiger i dha lamtumirën kombëtares gjermane. Ishte largimi i një ikone nga 4 herë kam
Hamilton i pandalshëm, fiton edhe në Gjermani Leëis Hamilton fiton edhe garën për Çmimin e Madh të Gjermanisë, e zhvilluar në pistën e Hockenheim, edhe pse “pole posi
Mehmeti: Sot jetojmë dhembjen e tragjedisë në shtëpinë e dytë të shqiptarëve, Gjermaninë Shkrimtari dhe publicisti Kim Mehmeti, në rrjetin e tij social ka shkruar se vazhdojnë tragjeditë në botë, kësaj radhe n
7 arsye se pse Franca e mund sot Gjermaninë (FOTO LAJM) Franca duhet të bëjë një ndeshje perfekte për të siguruar një biletë për në finale sonte në mbrëmje ndaj kampionëve të B
Deschamps: Gati të shkruajmë historinë Franca është gati për t’u përballur me Gjermaninë. Gjysmëfinalja e dytë e Euro 2016 vë kundër njëra-tjetrës dy skuadra q
Lajme të mira për Gjermaninë në prag të sfidës ndaj Francës Lajme të mira në kampin gjerman një ditë para gjysmëfinales se Europianit ndaj Francës që do të luhet në stadiumin "Velo
Lajm i keq për Gjermaninë, një tjetër "yll" dëmtohet Vetëm dy ditë pas ndeshjes ndaj Italisë, është përcaktuar diagnoza e Mario Gomez i cili në minutën e 72’, u detyrua të l
Zhbllokohet super sfida, Ozil kalon në avantazh Gjermaninë (VIDEO) Gjermania zhbllokon ndeshjen ndaj Italisë. Pancerat kanë kaluar në avantazh në minutën e 65-të të ndeshjes më anë të Mes
Italianët kundërpërgjigjen: Ja 7 arsye pse e mundin Gjermaninë (FOTO) Mediat italiane i janë kundërpërgjigjur me të njëjtën monedhë prestigjiozes gjermane “Bild”, e cila një ditë më parë dha
Italia fiton betejën e parë me Gjermaninë, ja detajet (FOTO LAJM) Italia e fiton betejën e parë ndaj Gjermanisë në prag të sfidës së të shtunës në mbrëmje në Bordo. Të kaltrit janë skuad