999 rezultate për

gjermanin

Zbardhet dëshmia e fqinjit për krimin që tronditi Gjermaninë: Shqiptari u çmend plotësisht Një ngjarje e rëndë me protagonist një kosovar 48-vjeçar ka tronditur Gjermaninë. Burri nga Ferizaj mbrëmjen e së sh
Sukses ndërkombëtarë, Loredana "pushton" Gjermaninë (FOTO LAJM) Nuk ka më asnjë lloj dyshimi se Loredana është reperja më e suksesshme e momentit dhe Spotify sapo na e vërtetoi sërish
Spanja turpëron keq fare Gjermaninë (VIDEO) Kombëtarja e Spanjës ka shokuar 6-0 Gjermaninë në grupin 4 në Ligën A. Golin e parë e shënoi Alvaro Morata me kokë.
Kur do njehsohen patentat me Gjermaninë? Përgjigjet Rama Kryeministri Edi Rama në komunikimin e tij në online me qytetarët i është përgjigjur edhe një mjeku imazherist lidhur me
Ozil mendon largimin nga Arsenali, oferta faraonike nga Arabia Saudite "trullos" gjermanin Ofertë faraonike nga Arabia Saudite për Mesut Ozil. Prej kohësh mesfushori turko-gjerman kërkon të largohet nga Arsenali
ZYRTARE/ "Kam bërë mjaft para", ish-kampioni i botës tërhiqet nga futbolli Ish-kampioni i botës me Gjermaninë në vitin 2014 dhe ish-lojtari i Juventusit Benedikt Hëvedes i ka dhënë lamtumirën fut
PSG-ja i vendos çmimin Draxler, "lumë" skuadrash të interesuara për gjermanin Julian Draxler është futur në vitin e fundit të kontratës me Paris Saint Germain. Kampionët e Francës dëshirojnë që t
Mjekë për Gjermaninë, si i humbi Shqipëria 3 miliard euro (VIDEO) Kur një mjek shqiptar i sapodiplomuar largohet drejt Gjermanisë, ai merr me vete një vlerë investimi rreth 100 mijë euro
Ozil pendohet pas pensionimit nga kombëtarja: Gabova që zgjodha Gjermaninë para kombit tim, Turqisë Mesfushori gjerman, Mesut Ozil, konfirmoi dy vite më parë se është pensionuar nga kombëtarja e Gjermanisë, pasi ka vlerë
Muller injoron Gjermaninë: E kam mendjen te tripleta Thomas Muller nuk e ka më mendjen te Gjermania. Kjo është ajo që ka deklaruar mesfushori i Bayernit në një deklaratë të
Kush është mafia çeçene që po tmerron sot Gjermaninë Të gjithë mund të keni dëgjuar për mafian ruse, për kodet e saj të rrepta, tatuazhet simbolike etj. Por a keni dëgjuar n
ZYRTARE/ Napoli siguron shërbimet e yllit të Leipzig Nuk është surprizë lëvizja më e fundit e Napolit. Gatusso kërkonte me doemos një mesfushor gjatë kësaj merkato janari dh
Mungojnë punëtorët e kualifikuar, Merkel paralajmëron Gjermaninë Gjermania po përballet me rrezikun e largimit të bizneseve për shkak të mungesës së punëtorëve të kualifikuar, deklaroi
Sulmuesi refuzon Shqipërinë dhe Kosovën, zgjedh Gjermaninë Futbollisti me origjinë shqiptare, Mërgim Berisha ka zgjedhur të përfaqësoj Gjermaninë në arenën ndërkombëtare. Kosov
U vra një shqiptar nga Kosova: BILD ndryshon versionin për krimin që tronditi Gjermaninë Nga një incident i armatosur në fshatin Abensberg të Bavarisë së Poshtme ka mbetur i vdekur një person dhe një tjetër ës
"Lufta" Ter Stegen-Neuer, presidenti i Bayernit kërcënon Gjermaninë Nëse nuk do të ishit në dijeni, ekziston një betejë e plotfuqishme për fanellën Nr.1 ​​të Gjermanisë tani.
Kryeministrja e Serbisë: Çështja e Kosovës është mospajtimi i vetëm që kemi me Gjermaninë Kryeministrja e Serbisë, Ana Brnabiq, ka qëndruar sot për një vizitë zyrtare në Gjermani, ku ka takuar në Berlin kacnela
Holanda bën mrekullinë, mposht me përmbysje Gjermaninë (VIDEO) Holanda ka mbajtur gjallë shanset e saj për kualifikimin në Euro 2020 duke fituar 3-2 në fushën e Gjermanisë, pasi kjo e
6 gola në 1 ndeshje: Talenti që bën shqiponjën dhe po mahnit Gjermaninë Borusia e Dordmundit njihet nga të gjithë si një ekip që di të prodhojë talentë dhe më pas t’i shesë ata me shifra të më
Trump akuzon Gjermaninë: Partnere e dobët Presidenti amerikan, Donald Trump akuzoi sot Gjermaninë se është një partnere e dobët dhe se po përfiton nga SHBA-ja duk