999 rezultate për

gjen

Bie nga kati i katërt punëtori në Fier, dërgohet me urgjencë në Tiranë Një punonjës në lagjen “11 Janari” në Fier është rrëzuar nga kati i katërt i një godine. Abcnews.al shkruan se punon
Përkeqësohet situata tek Infektivi, si paraqtet gjendja e pacientëve Ditën e sotme, ministria e Shëndetësisë konfirmoi 82 raste të reja me koronavirus. Sipas ministrisë, aktualisht në sp
Insigne ndan zyrtarisht rrugët me agjentin Raiola Insigne u bë klient i Raiola në 2018, por dyshja nuk kishin pajtime mbi atë se ku gjendej e ardhmja e tij. Ai tani ës
Infektohet me koronavirus e moshuara në Fier, niset me urgjencë drejt Tiranës Një grua 86-vjeçare nga Peshtani i Cakranit në Fier është nisur me urgjencë drejt spitalit Infektiv në Tiranë në orët e
Njihej si "gjenerali" i bandës famëkeqe, vdes Nehat Kulla I njohur si Gjenerali ose i forti i 1997-ës, Nehat Kulla ka ndërruar jetë. Ai ka vdekur në moshën 67-vjeçare në bane
Rrëzimi i avionit ushtarak, gjendet i vdekur piloti Trupi i një piloti është gjetur, pasi një avion ushtarak i Forcave Ajrore të SHBA-së u rrëzua në Detin e Veriut. Sipa
Pendarovski zgjat gjendjen e jashtëzakonshme edhe me 8 ditë të tjera Presidenti Stevo Pendarovski pas propozimit të Qeverisë për të vazhduar gjendjen e jashtëzakonshme, solli vendim par ta
E rëndë, 19-vjeçari i aksidentuar dërgohet me urgjencë në spital Një 19-vjeçar ka mbetur i plagosur, pasi mjeti me të cilin ishte duke udhëtuar ka dalë nga rruga në segmentin Mjull Bath
Gjesti i madh nga Salah, gjen grabitësin e shtëpisë, ishte i varfër, e fal dhe i ofron punë Një gjest i madh i bërë nga Mohamed Salah në të kaluarën është zbuluar nga “DailyMail”. Gjatë kohës kur sulmuesi i L
Akti normativ: Nëse keni paguar pushimet, do merrni kupona, ose rimbursim brenda një viti Nëse i keni prenotuara pushimet apo udhëtimet tuaja për në verë, që në muajt e parë të vitit, atëhere kur askush nuk e d
Vetëvritet brenda banesës 59 vjeçari në Durrës Një ngjare e rëndë ka ndodhur pak më parë në Durrës, ku një 59 vjeçar dyshohet të jetë vetëvrarë. E.R. jetonte i vetë
Pjesët e trupit që e zbulojnë inteligjencën tuaj më saktë se çdo testim (FOTO LAJM) Ne të gjithë kemi dëgjuar stereotipin se njerëzit që vendosin syze janë të zgjuar. Sipas një studimi të Universitetit të
Gjendet një predhë e Luftës së Dytë Botërore në Rdhimë Një predhë e Luftës së Dytë Botërore është gjetur në Radhimë të Vlorës nga emergjencat civile. Ndërkohë, pritet ndërh
Aksident në Fier, dërgohet me urgjencë në spital 23 vjeçari Një aksident ka ndodhur pak më parë në Fier, ku si pasojë një 23-vjeçar ka mbetur i plagosur. Sipas policisë aksiden
Pas 87 ditëve mbaroi gjendja e jashtëzakonshme! Kufijtë janë hapur Për herë të parë në historinë e saj, më 18 mars Maqedonia shpalli gjendje të jashtëzakonshme. Vendi ynë ishte i vetmi
Gjendet i pajetë aktori i njohur në moshë të re (FOTO LAJM) Aktori i njohur i Bollywood, Sushant Singh Rajput u gjet pajetw brenda shtëpisë së tij në Mumbai ditwn e sotme. Sipas
Mbaroi gjendja e jashtëzakonshme, fushatat për zgjedhjet nisin me 16 qershor Dje në mesnatë mbaroi gjendja e jashtëzakonshme dhe pasi drejtuesit e dy partive më të mëdha në vend, LSDM-së dhe VMRO-D
COVID-19, një paciente në gjendje kritike Në Klinikën Infektive të Qendrës Klinike Universitare janë të hospitalizuar 40 raste me Covid-19. 27 raste prej tyre
Dy persona gjenden të vdekur në Vitomiricë të Pejës Policia ka njoftuar se janë gjetur dy persona të vdekur në fshatin Vitomiricë të Pejës. Rasti ka ndodhur pasditen e s
Nuk po gjeni dot stilin që iu shkon? Këto janë idetë më të mira për flokë të shkurtër Të shkurtra, stili Bob Më së miri përshtatet për: flokët e trashë Çfarë duhet kërkuar: prerje të shkurtë Bob me shka