999 rezultate për

gjen

45 vjeçari gjen vdekjen nga rripi i betonieres, policia zbardh ngjarjen e rëndë në Tiranë Një 45 vjeçar ka gjetur vdekjen pasditen e sotme në Tiranë, teksa punonte pranë një firme për prodhimin e tubacioneve të
Zbulohet baza e grupit kriminal në Tiranë, gjendet arsenal armësh brenda banesës (VIDEO) Policia e Tiranës ka finalizuar me sukses operacioni policor i koduar “Yrsheku” duke zbardhur ngjarjen e ndodhur në datë
Pesë pacientë në gjendje të rëndë, si paraqitet situata në Klinikën Infektive Në Klinikën Infektive të QKUK-së, po trajtohen 79 pacientë. Prej tyre 65 raste janë me COVID-19. Sipas raportit 5 pre
Reali triumfon ndaj Valencias, Asensio hyn si zëvendësues dhe gjen golin 30 sekonda pas dëmtimit të gjatë (VIDEO) Reali i Madridit ka fituar me rezultatin e pastër 3-0 në shtëpi ndaj Valencias, shkruan Albeu.com. Për Los Blancos
Shefi Urgjencës tregon skenarin kur mund të mbyllemi sërish në karantinë Drejtori i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj ishte i ftuar në studion e emisionit “Opinion” ku u pyet rreth situatës s
U infektua me koronavirus, Binaj flet për gjendjen shëndetësore Aktori i humorit Florjan Binaj e ka konfirmuar lajmin se është infektuar me koronavirus, por sqaron se është në gjendje
Përplasen dy makina në Tiranë, dërgohet me urgjencë në spital 20 vjeçari Një aksident ka ndodhur pak më parë në Tiranë, ku dy makina janë përplasur me njëra tjetrën. Një prej rejtuesve të mj
Pse u shkarkua nga Vettingu nëna e Hajdarit? E dogjën dy vizat e revokuara nga SHBA dhe pasuria Komisioni i Pavarur i Kualifikimit vendosi sot të shkarkojë nga detyra gjyqtaren e Gjykatës së Apelit të Tiranës, Fatmir
Quiz: Sa shpejt mund t'i gjeni objektet në foto? (FOTO LAJM) Jo të gjithë janë vëzhgues të mirë. Për disa, shpërqëndrimi konsiderohet problem aq i madh sa hera herës përfshihen në t
Bota është e çmendur? Vërtetojeni me fotot e pazakonta (FOTO LAJM) Ndonjëherë kur shihni fotografi nga përdorues të ndryshëm të internetit, menjëherë filloni të pyesni veten, “çfarë ndodh
Gjendet gjuha e përbashkët, Milani dhe Donnarumma pranë marrëveshjes Pas disa muajsh pritjeje, më në fund Gianluigi Donnarumma mund të rinovojë kontratën me Milanin. Për momentin qëndrim
Xhaka dëmtohet rëndë, del me barelë jashtë fushës (FOTO LAJM) Granit Xhaka e ka pësuar një dëmtim që duket të jetë i rëndë gjatë ndeshjes së Arsenalit kundër Manchester City, dhe ësh
A do të pranonte Abdylmenaf Bexheti të ishte kryeministri i parë shqiptar? (VIDEO) Akademiku Abdylmenaf Bexheti në emisionin “10 MINUTA” ka shuar zërat që qarkullojnë në publik, se do të jetë kandidat mb
Ku do e përfundojë karrierën Cristiano Ronaldo? Nani befason me përgjigjen Kristiano Ronaldo, 35-vjeçar, vazhdon të ruajë formën fizike dhe shpeshherë e ka theksuar se kërkon të jetë aktiv në fut
U përplas nga makina e policisë në Elbasan, gjen vdekjen 65 vjeçari Ka ndërruar jetë personi i cili u përplas nga makina e policisë teksa udhëtonte me motor në Elbasan. Duke dhënë infor
Çomo apel qytetarëve për kujdes: Të shtruarit tek Infektivi, në gjendje të rënduar (VIDEO) Kryeministri Edi Rama në rrjetin social “Facebook” ka shpërndarë video-mesazhin e shefes së Infektivit në QSUT, Najada Ç
Befason ish-futbollisti argjentinas: U vonua në stërvitje se e rrëmbyen alienët Ish-futbollisti argjentinas Guilermo Marino pretendon se ai është rrëmbyer nga alienët. Marino e ka zhvilluar karrierën
Me urgjencë drejt spitalit, plagoset 21-vjeçari që ishte duke udhëtuar me motor Një aksident ka ndodhur pak momente më parë në Kamëz në rrugën "Nikolla Sarkozi", ku është plagosur një 21-vjeçar. Re
U infektua në një ceremoni morti, e moshuara nga Elbasani sillet me urgjencë tek Infektivi Një 73-vjeçare nga Elbasani, e infektuar me Covid-19 rreth një javë më parë, është transportuar me urgjencë drejt spital
Gjendet i vdekur edhe fëmija i dytë që ra në pus në Milloshevë Policia e Kosovës ka dhënë detaje lidhur me rastin e dy fëmijëve të cilët humbën jetën në një pus në Milloshevë.Zëdhënës