E FUNDIT/ Numurohen 80% të votave, njihuni me rezultatet
999 rezultate për

gjen

Mbi 100 pacientë në Infektiv, 4 në gjendje kritike Në Klinikën Infektive po trajtohen 114 persona të infektuar me koronavirus ku 59 prej tyre janë duke u trajtuar në repar
Kapet shqiptari në Britani, gjendet shuma e "çmendur" e parave brenda çantave të tij Një 27 vjeçar shqiptar u arrestua nga policia britanike, nën akuzat për pastrim parash dhe trafik droge. Mediat brita
U dëmtuan ndaj SPAL, këto janë të rejat për gjendjen e Theo dhe Castillejo Milani mbrëmë barazoi me Spal me rezultat 2-2 në ndeshjen e Serie A. Gjatë kësaj ndeshje u lënduan Samu Castillejo dh
Testo inteligjencën, cila nga vajzat po stërvitet gabim në palestër? (FOTO LAJM) Testet janë padyshim një mënyrë e zgjuar për të kaluar kohën dhe për të vënë trurin në punë. Fillojmë? Shikoni me vëm
Dy të intubuar në gjendje të rëndë, si është situata te Infektivi Ditën e sotme 82 rezultuan pozitivë me COVID-19 në vend ndërsa tre paceintë humbën jetën. Por si qëndron raporti në i
Makina përplas këmbësorin në Tiranë, dërgohet me urgjencë në spital Ka nisur me aksident mengjesi i sotëm në kryeqytet. Aksidenti ka ndodhur ne rrugën e Kavajës, ku nje makine ka perplasur
Xhaka gjen golin me Arsenalin (VIDEO) Granit Xhaka ka shënuar golin e dytë ndaj Norwich. Mesfushori realizoi lehtësisht brenda zonës duke shfrytëzuar mjaf
17-vjeçari në Tiranë bie nga lartësia, dërgohet me urgjencë në spital Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë. Një adoleshent ka rënë nga lartësia ditën e sotme në zonën e Selitës në Ti
E përplasi makina në Vlorë, këmbësori humb jetën Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në lagjen “10 Korriku” në Vlorë. Si pasojë e aksidentit një këmbësor ka mbe
Shpallet gjendje krize në një pjesë të Maqedonisë së Veriut Qeveria në seancën e sotme miratoi vendim për shpalljen e gjendjes së krizës në një pjesë të territorit të Maqedonisë së
Plas te Barcelona, mbledhje urgjente me tone të larta, shkak bëhet Messi Imazhet flasin qartë. I ka publikuar “El Partidazo de Movistar”. Në një prej pushimeve të ndeshjes Selta VigoBarcelona,
Sërish numër i lartë i infeksioneve në vend Gjatë 24 orëve të fundit, ministria ka konfirmuar me koronavirus 69 persona. Kujtojmë se një ditë më parë në vendin t
U nxorr i gjallë nga deti, pushuesi ndërron jetë rrugës për në spital Një person ka ndërruar jetë rrugës për në spitalin e Vlorës, pasi ishte nxjerrë nga deti në gjendje të rëndë shëndetësor
Kultivonin bimë narkotike në oborr, arrestohen 2 perona ndërsa i moshuari procedohet i lirë Dy persona jane vene ne pranga dhe nje i moshuar eshte hetuar ne gjendje te lire, pas nje aksioni policor ne vijim te ko
17-vjeçari i humbur gjendet në Durrës: Shkova të punoja që t’i ktheja nënës paratë që i mora Që nga data 13 qershor 17-vjeçari Lorenc Hysenaj kishte humbur kontaktet me familjen e tij. Familja Hysenaj jeton në
Koronavirusi i merr jetën shoferit të Urgjencës Kombëtare Punonjësi i Qendër Kombëtare të Urgjencës Mjekësore, Artur Ndreu ka ndërruar jetë. Shoferi i Urgjencës mësohet se ka ndë
Irani lëshon urdhër arresti për presidentin Trump Irani ka lëshuar një urdhër arresti dhe i ka kërkuar Interpolit ndihmë në arrestimin e presidentit amerikan Donald Trump
Gjendet i pajetë një burrë pranë lumit Shkumbin Një 50-vjeçar është gjetur i pajetë në breg të lumit Shkumbin në Elbasan. Sipas informacioneve paraprake nuk ka shenja d
Bie nga liga, tifozët irritohen me klubin legjendar, futen në fushë dhe godasin me grushte (VIDEO) Një kaos i vërtetë ka ndodhur pas përfundimit të ndeshjes mes Debrecenit dhe Paksi, e cila u mbyll në barazim 1-1. Pi
E BUJSHME/ Pochettino te klubi legjendar Mauricio Pochettino është afër rikthimit në punën si trajner, pas shkarkimit që i bëri Tottenham Hotspur në fund të viti