999 rezultate për

gjen

COVID-19/ U infektua në QSUT kur po kurohej, sarandioti në gjendje të rëndë Një tjetër person është konfirmuar pozitiv me COVID-19 në Sarandë, duke e çuar në 2 numrin e të infektuarve në këtë qyte
Gjendet motori i vjedhur pas 32 viteve, ndalohet shqiptari Një skuter i vjetër "Ciao", i vjedhur 32 vjet më parë u gjet dhe u kthye tek pronari nga karabinierët e Novafeltria (Rim
Morën me qera garazhin që rrinte mbyllur prej kohësh, çifti gjen brenda "pasuri" Një cift ka marrë me qera një garazh në Amerikë, por i ka rënë "jackpot". Kjo pasi brenda në garazhin që kishte kohë
Hoti: Liberalizimi i vizave mbetet një nga çështjet më urgjente Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti gjatë takimit të tij me kryetaren e Komisionit Evropian, Ursula von der Leyen ka n
Arsenali gjen fitoren ndaj Southampton (VIDEO) Arsenali i falet talenteve, kthehet te fitorja në Ligën Premier pas 180 minutave lojë Arsenali është rikthyer te fito
Rama nuk njeh kufij, nuk i mjafton Facebook, Instagram e Twitter: Më gjeni në Youtube! Kryeministri Edi Rama është një ndër politikanët më aktivë që ka pasur ndonjëherë Shqipëria. Kryeministri Edi Rama bë
SHBA nuk u ndahet politikanëve shqiptarë: Të përgjigjen përballë korrupsionit! Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë ka publikuar qëndrimin e saj në sinkron me atë të Komisionit t
Skano: Gjendja me pandeminë në Maqedoni është shqetësuese Në 24 orët e fundit janë shënuar 153 raste të reja me Covid 19 nga 1279 testime të bëra. Ka 75 pacientë të shëruar, ndër
Filipçe: Ja çfarë do të ndodhë nga nesër me personat që gjenden në karantinë Prej nesër Maqedonia e Veriut hap kufijtë pa kushte, respektivisht pa karantinë dhe pa test PCR. I pyetur për persona
Momenti i sikletshëm, kryetarja e KLGj-së nuk gjen dot deputetin që i bëri pyetjen (VIDEO) Një moment i sikletshëm ka ndodhur ditën e sotme në Kuvend. Kryetares së KLGJ, Naureda Llagami i është bërë një pyetj
Milani ka gati kontratën e re për Donnarumman, nuk ka rritje Kontrata e portierit me Rossonerët skadon në qershor 2021 dhe CEO Ivan Gazidis nuk dëshiron që ai të largohet as këtë vi
"Ma marrin mësysh", Besniku gjen zgjidhjen epike për të mbrojtur Jonidën (FOTO LAJM) Vetëm para një jave moderatorja simpatike, Jonida Vokshi u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë një vajzë të cilë
Trajleri me targa boshnjake merr para motorin, 41 vjeçari në gjëndje të rëndë Nje aksident i rëndë është regjistruar pak minuta më parë në aksin rrugor Hani i Hotit – Shkodër, në afërsi të fshatit V
Episodi që krijoi polemika, si e fali arbitri Messin për karton të kuq (VIDEO) Leo Messi ishte protagonist i një episodi të dyshimtë në fitoren 1-0 të Barcelonës ndaj Athletic Bilbaos. Argjentinas
Paulo Dybala si Messi, ja statistika që i afron dy argjentinasit Paulo Dybala si Messi, ja statistika që i afron dy argjentinasit Është më ndryshe. Më i maturuar dhe më vendimtar. Paul
Zbatoni këto kushte për të mbajtur në gjendje të mirë ushqimet Për të mbrojtur shëndetin tonë, është mirë të respektojmë disa rregulla sa i përket mbajtjes dhe përdorimit të ushqimeve
85 pacientë të shtruar në spital, 6 prej tyre në gjendje kritike Në Klinikën Infektive të Qendrës Klinike Universitare të Kosovës aktualisht janë të shtrirë 85 pacientë me Covid-19, sëm
Ngjarje e rëndë, i moshuari gjendet i varur në banesë Një person është gjetur i varur mëngjesin e sotëm në Tiranë, në rrethana të paqarta. Zbulimi është bërë rreth orës 08
Nga klubet e natës tek dasmat, aktivitet që do vazhdojmë të jenë të mbyllura Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu tha në një intervistë për Euronews Albania, se heqja e gjendjes së fatkeqës
6 raste të reja me COVID-19 në Mamushë Në Komunën e Mamushës janë konfirmuar 6 raste të reja me koronavirus. Kryetari i kësaj komune, Abdulhadi Krasniq, tha