999 rezultate për

gjen

Mbetet i lartë numri i infeksioneve të reja në vend (VIDEO) Gjatë 24 orëve të fundit ka konfirmuar 71 raste të reja me COVID-19. 24 ne Tirane, 8 ne elbasan, 6 ne Durres, 5 ne Kr
HOROSKOPI/ Kjo ishte javë ters, por çfarë kanë rezervuar yjet për nesër Dashi Dite shume e paqëndrueshme dhe here pas here e mbushur me mosmarrëveshje kjo e sotmja. Mundohuni me çdo mënyre
Auditori gjen shkelje të shumta në QKUK, ka drejtor njësish me vetëm 23 vjet (VIDEO) Mijëra euro të destinuara për kujdestari janë paguar në QKUK për administratë. Një gjë e tillë është evidentuar në rapor
E godet rrufeja, portieri dërgohet me urgjencë në spital (FOTO LAJM) Një rast mjaft i rrallë ka ndodhur në Rusi. Ivan Zaborovski po stërvitej me skuadrën e tij Znamia Truda, kur papritur
Rekordi i Buffon, Sarri: Është një legjendë, vetëm duartrokitje Trajneri i Juventus, Maurizio Sarri, ka lavdëruar ikonën italiane të futbollit, Gigi Buffon, për rekordin e vendosur në
Agjenti i Hakimit zbulon personin që bindi lojtarin ti bashkohej Interit Hakimi nënshkroi marrëveshje me Inter, duke u larguar kështu nga skuadra e Real Madrid, si dhe duke i dhënë fund huazimi
Legjenda e boksit mposht koronavirusin (VIDEO) Pas një "beteje të ashpër" me koronavirusin, boksieri legjendar Robert Duran tashmë shëruar plotësisht. Testi i fundit p
Ndërron jetë nga koronavirusi 70 vjeçari në Kosovë, vajza e tij pretendon se nuk i dhanë oksigjen Në orët e para të mëngjesit të sotëm ka ndërruar jetë një 70-vjeçar nga Mitrovica i cili ishte i prekur me koronavirus.
E ardhmja e Messit në dyshim? Flet Setien Trajneri i Barcelonës, Quique Setien, në prag të ndeshjes me Villareal ka dalë në një konferencë për shtyp, ku ka folur
Ramushi festoi ditëlindjen, urimi romantik i Anitës merr gjithë vëmendjen (FOTO LAJM) Me rastin e ditëlindjes së bashkëshortit, Anita e ka uruar Ramushin publikisht, një postim ky që ka tërhequr mjaft vëmën
COVID-19, katër persona në gjendje të rëndë në QKUK Katër persona me COVID-19 raportohet se janë në gjendje të rëndë në Klinikën Infektive në QKUK. Aktualisht në Klinikë
Mendon se je "gjeni"? Atëherë zgjidh këtë test me 4 pyetje Me një test të thjeshtë me 4 pyetje, mund të zbuloni nëse jeni apo jo “një gjeni” dhe sa i aftë jeni të mendoni shpejt.
Barcelona nuk gjen qetësi as me uniformën e re, Nike e anullon Si mos mjaftonin problemet në rezultate për Barcelonën, tashmë klubit katalanas i del edhe një problem tjetër, shkruan A
Nuk dogjën mandatet, Basha: Rama dikujt i fali borxhin e dikujt i fali burgun! Kreu i PD-së, Lulzim Basha shprehet se shumica prej deputetëve të opozitës së re kanë bërë pazare me kryeministrin Rama.
Gjendet një trup i pajetë në Liqenin e Ohrit Sot pasdite në ujërat e Liqenit të Ohrit është gjetur bjë trup i pajetë i një burri . Rastin në polici është paraqitur n
2 persona në gjendje të rëndë nga COVID-19 në Kosovë Në qendrën Klinike Universitare e Kosovës janë të shtruar 141 pacientë me sëmundjen COVID-19. Mësohet se 58 pacientë jan
Vajza mund të ketë vdekur para një viti, mjekët ligjorë sqarojnë ngjarjen në Kombinat Ngjarja e rëndë që tronditi Shqipërinë mbrëmjen e djeshme, ka nisur të zbardhet. Zhaneta Josifi dhe vajza e saj Anisa
Sulmi në Lipjan, tre nga të plagosurit në gjendje të rëndë Tre persona janë në gjendje të rëndë shëndetësore pas sulmit që ka ndodhur sot rreth orës 07:00 në fshatin Hallaq i Madh
Rekord infeksionesh, shefi i Urgjencës del me këtë thirrje të fortë Pas konfirmimit të tre viktimave të tjera nga koronavirusi në vend dhe një rritje të ndjeshme të rasteve të reja, ka rea
Zhbllokohet sfida, Reali gjen golin në fund të takimit (VIDEO) Pas shumë vështirësish Reali më në fund ka kaluar në avantazh ndaj Getafes kjo falë një penalltie të shënderruar në gol