999 rezultate për

gjelle

Ja si mund të riktheni zërin e ngjirur në mënyra natyrale Për të trajtuar një zë të ngjirur, mund të përdorni trajtime natyrale që japin efekt në një kohë shumë të shkurtër. S
Pija magjike që ju bën të dukeni 10 vite më e re Që të gjithë ne e dimë se ju shpenzoni shumë para për t’u dukur më e re, por nuk jeni kuriozë për ndonjë zgjidhje natyr
Salepi, pija e ngrohtë nga orkideja Salepi është një pije me reputacion të lartë në Shqipëri. Pija e mrekullueshme me origjinë turke ka një shije ekzotike p
Shëroni ankthin dhe stresin me këto mënyra natyrale Ankthi dhe stresi po bëhen probleme shumë të rëndësishme për shëndetin e njeriut, sidomos këto dekadat e fundit. Si
Aplikojeni një herë në javë për të pasur lëkurë perfekte gjatë gjithë jetës Gratë japoneze janë më të bukurat dhe kanë lëkurën më të mirë krahasuar me gratë në botë. Duket se fytyrat e tyre prej
Fërgesë vere me Speca e Domate (VIDEO) Gatimi më i shpeshtë në shtëpitë tona gjatë verës është fërgesa dhe kjo është një mënyrë për ta gatuar atë shpejt. Pë
Tavë Kosi me Mish Qengji (VIDEO) Përbërësit 500 gr mish qengji (dhe lëngun pas zierjes) 3 kokrra vezë 400 gr kos 1 lugë gjelle oriz 1 lugë gjelle
Kofshë pule të pjekura me portokall Salca pikante, e ëmbël e portokallit i kthen kofshët e thjeshta të pulës në diçka shumë të veçantë. Familjarët dhe miqtë
Receta ideale për heqjen e njollave në fytyrë Shenjat në fytyrë janë një fakt i bezdisshëm për shumë persona të cilët gjejnë mënyra nga më të ndryshmet për ti eleminu
Mrekullia e kripës, piper dhe limon në organizmin tuaj Kripa, piperi dhe limoni janë ndër produktet më të përdrur në raste të sallatës pa marrë parasysh se ato kanë dhe një ro
Pija që ju bën të dukeni më të ri Qumështi i artë është pije e përbërë nga përbërës natyralë dhe që ka një sërë të mirash shëndetsore për organizmin tonë.
Maska ideale që ju bën të dukeni më e re Një rcetë e veçantë me oriz është dhe sekreti se pse japonezët nuk kanë shumë rrudha në lëkurë. Orizi ka shumë përbërës
Ja gjellëtorja ku është ushqyer Hashim Thaçi student (FOTO LAJM) Presidenti i zgjedhur i Kosovës, Hashim Thaçi, ka drekuar sot në një gjellëtore publike në Prishtinë, gjellëtore që e fr
Pija ideale për rënien në peshë Kur praktikoni detoksinifikimin e trupit dhe pastrimin e tij, çdo që futni të trupin tuaj duhet t’ju furnizojë me ushqye
Dhëmbë të bardhë, ja mënyra e duhur! Dhëmbë të bardhë janë dëshira e secilit nga ne prandaj është e rëndësishme që ne të kujdesemi. Çdo njëri prej nesh dëshi
Maska me banane ideale kundër rrudhave Bananja është një frut që ka vlera të veçanta për organizmin tonë, dhe jo vtëm ajo është një mënyrë e mirë për të hequr
Ja pse është i rëndësishëm mjalti dhe kanella në mëngjes Mjalti dhe kanella nëmëngjes janë një mënyrë e mirë për të parandaluar shumë sëmundje. Kjo është një përzjerje ideale që
Maska ideale për fytyrën e yndyrshme Fytyra e yndyrshme është një problem që mund të kenë shumë persona dhe shpesh përdorimi i medikamenteve të ndryshme nuk
Maskë me mjaltë e limon për një lëkurë të pastër Lëkura e fytyrës është një pjesë delikate në trupin e njeriut, në një moment ose në një tjetër është e nevojshme që ne t
Si të përgatisim qofte me spinaq Qofte me spinaq është një recetë e thjeshtë për tu përgatitur. PWr të gjithë ato që janë adhurues të këtij ushqimi për p