999 rezultate për

gjelle

Maskë natyrale për të rikuperuar fytyrën pas plazhit Njollat e moshës, kafe të sheshta, që zakonisht quhen njollat e mëlçisë fillojnë të shfaqen në qafë, fytyrë dhe duar, nd
Maska me mjaltë, më e mira për çdo lloj fytyre Maska që ju sugjerojmë në Neps.al, kombinon mjaltin dhe shafranin ndër të tjerash. Kjo e bën që të jetë më e përshtatshm
Lëngu "magjik" që të hollon belin brenda 5 ditëve Kjo pije është e lehtë për t’u përgatitur dhe ofron përfitime të shumta shëndetësore, ndër të cilat përfshihet edhe humb
Arra mund të kurojë plotë 10 sëmundje Fruti i arrës përmban deri në 60% yndyrë. Gjithashtu përmban karbohidrate, albumin, fosfor, kalium, kalcium etj. Ësht
Shpëtim për lëkurën, maskë e cila jua heqë aknet në afat rekord Situatat stresuese, puna e rëndë, mungesa e gjumit, problemet e ndryshme shëndetësore – të gjitha këto ndikojnë që lëkur
Jo vetëm për t’u ngrënë, 7 përdorime fantastike të kosit për t’u dukur më e bukur Ka disa ushqime që nuk ngelin vetëm në kuadrin e të ngrënit. Përkundrazi. Ato mund të përdoren për një shumëllojshmëri g
Një ide brilante se çfarë të bëni me kosin e skaduar Kosi është përfekt për të bërë një scrub natyral. Kjo për arsye se përmban acid laktik, çka ndihmon që të largojë qeliza
Si ta luftosh celulitin me kafe Ky trajtim anticelulit kërkon vetëm tri përbërës: 2 lugë gjelle kafe 1 lugë gjelle vaj kokosi 1 lugë gjelle sheqer
Si të keni flokë të drejtë pa përdorur pjaster Dëshironi që flokët tuaj të jenë të drejtë por njëkohësisht dhe të shëndetshëm. Ndiqni këtë kurë me përbërës të thjeshtë
Ndryshoni recetën e sultjashit, bëjeni atë me kakao Sultjashi është një ëmbëlsirë sa e lehtë në përgatitje aq dhe e shijshme.Gjithashtu është e shëndetshmë edhe për të vegj
Një sallatë e ftohtë me patëllxhan, perfekte për ditët e nxehta Temperaturat sa vin e rriten dhe kjo na bën të që shpeshherë të kemi probleme me zgjedhjen e ushqimit. Vera kërkon ushqi
Dieta javore me 1 500 kalori Dita 1 Mëngjes 200 gr kos me 1 lugë gjelle fara Chia 1/2 Qitro Drekë Sallatë pule me spinaq: 2 filxhan sp
Maskë për flokët kaçurrela Flokët me onde natyrale ose kaçurrela janë shumë të bukur, të gjithë i duan ato por jo gjithmonë janë të lehtë për tu kr
Lamtumirë rrathët e zinj të syve, maska që ndodhet në shtëpi Ne gjithmonë e më shumë po u kthehemi produkteve tona të thjeshta dhe natyrale, të cilat janë një zgjidhje ideale edhe p
Largojeni zbokthin me vetëm një përbërës Kanella është një ndër erëzat më popullore që prej shekujsh përdoret në kuzhinë, kryesisht në përgatitjen e ëmbëlsirave.
Si të përgatisni një tiramisu nga shtëpia Përbërësit 1 Tako te gatshme PËR TA LAGUR 1 gotë të çajit ujë të vakët 1 luge te gjelles kafe 1 luge te gjelles
Si të pastroni zorrën e trashë pa dhimbje Çdo ditë e më shumë njerëz po vuajnë nga sëmundjet e zorrës së trashë në të gjitha anët e botës. Për pjesën më të ma
Qofte me thjerrëza Përbërësit 1 gotë thjerreza 1,5 gota bollgur 1 qepë 1 lugë të gjellës salcë 1 gotë të çajit vaj vegjetal
Brusketa me avokado, të thjeshta dhe të shpejta Kjo recetë është kaq e thjeshtë për t’u përgatitur dhe përbërësit mund t’i gjeni lehtësisht. Përbërësit: 1/2 baget
Burri nga Durrësi: Gruaja më hidhte valium në gjellë dhe prostituonte në shtëpi Një qytetar denoncon në “Fiks Fare” se ka rënë pre’ e mashtrimit të një prostitute, e cila jo vetëm i ka vjedhur paratë