999 rezultate për

gjejne

Policia e arreston për dhunë, por ajo që i gjejnë në shtëpi do t'a fundosë të riun nga Rrogozhina Policia e Kavajës ka arrestuar një të ri 19-vjeçar në Rrogozhinë për shkak se ishte kthyer në makth për familjen duke us
Çifti italian shokohet kur gjejnë shtëpinë të mbuluar me gjak prej qenit të tyre Një çift italian e festuan Vitin e Ri jashtë shtëpisë duke lënë të vetëm në shtëpi qenin e tyre. Por kur u kthyen e g
Frika nga terrorizmi/ Krishtlindjet e gjejnë Evropën të blinduar nga forcat e policisë (FOTO LAJM) Pas sulmit terrorist të mbrëmjes së kaluar në Berlin, ku një kamion vrau 12 persona dhe plagosi rreth 50 të tjerë në të
ZBARDHEN PAMJET/ Dy shqiptarë gjejnë vdekjen në Milano, u shtypën nga treni (VIDEO) Në rrethana ende të paqarta, dy shqiptarë kanë humbur jetën në Milano pasi janë shtypur nga një tren. Lajmin e kanë bërë
Shkuan të inspektonin një lokal, e tmerrshme çfarë gjejnë brenda Në Mançester të Anglisë, inspektorët e kanë mbyllur urgjentisht një lokal, pasi konstatuan se aty shërbeheshin ushqime t
Arkeologët gjejnë varrin e Aristotelit (FOTO LAJM) Arkeologët mendojnë se kanë gjetur në veri të Greqisë varrin e filozofit Aristotel. Në një konferencë për median, ark
Vajzat japoneze gjejnë zgjidhjen ideale për vuajtjet e dashurisë Ayumi Saito pas ndarjes së saj nga i dashuri gjeti mënyrën më të lehtë për të harruar dhe kapërcyer ndarjen. A
Vdiq nga përmbytjet, banorët gjejnë trupin e pajetë të 40 vjeçarit Gjendet nga banorë të rastit trupi i pajetë i Xhevahir Ndojit, i cili u mbyt tre ditë më parë në Plan të Bardhë. Tru
Hetuesit gjejnë ditarin me 63 faqe të Astrit Deharit Hetuesit të cilët po merren me zbardhjen e vdekjes së akrivistit Astrit Dehari, kanë gjetur ditarin personal në dhomën
"Partitë të gjejnë zgjidhje këtë muaj ose liberalizmi do të shtyhet" Naim Rashiti, nga Grupi Ballkanik për Politika, për rreth dy muaj është në përpjekje të lehtësimit të tryezave të bisedi
Mediat spanjolle gjejnë fajtorin e disfatave të Barcelonës Marc Andre Ter Stegen po etiketohet si arsyeja kryesore që Barcelona po pëson shumë gola këtë sezon. Mediat spanjolle nu
Eurodeputeti godet politikanët maqedonas: Gjeni avokatë të mirë! Eurodeputeti Ivo Vajgël, gjtë një takimi në Bruksel me përfaqësues të shoqërisë civile nga Maqedonia, ka thënë se u ka r
Trafikantët gjejnë zgjidhjen, fshehin kokainën në pelenat e foshnjave (VIDEO) Tashmë trafikantët e kanë gjetur një zgjidhje për transportin e kokainës, duke e fshehur atë në pelenat e fëmijëve. P
DENONCIM/ Bletët po drogohen me kanabis, nuk gjejnë dot kosheren Çështja e drogës po mer përmasa të tmerrshme, por një denoncim i çuditshëm është përcjellë përmes Facebook-ut të ish kry
Studiuesit gjejnë mynyrën se si të marrin arin nga pajisjet e vjetra elektronike Një grup studiuesish nga Universiteti Edinburgh në Mbretërinë e Bashkuar kanë zbuluar një metodë kimike me anë të së cil
Kthehen në shtëpi e gjejnë dy pitonë varur nga çatia (VIDEO) Një familje është përballur me një surprizë të papritur kur u kthye në shtëpi, dy pitonë gjigantë që luftonin mbi çatinë
Punëtorët e Coca Cola gjejnë kontenjerin me 370 kilogramë kokainë Punëtorët e fabrikës së Coca Cola-s në Marsejë të Francës kanë gjetur 370 kilogramë kokainë në një kontenjer që kishte a
Arkeologët gjejnë rrënojat e një kështjelle në ujërat e Vlorës Një ekip i udhëhequr nga arkeologë të Universitetit të Southamptoin, kanë gjetur rrënojat e pazbuluara të një kështjelle
Policia serbe ndalon shqiptarin, ja çfarë i gjejnë në çantë (FOTO) Policia doganiere serbe ka ndaluar një shtetas shqiptar i cili po udhëtonte drejt Gjermanisë. Gjatë kontroollit ruti
Fëmijët gjejnë mjete shpërthyese në Ranillugë Një shtetas serb ka raportuar në polici se afër lumit në fshatin Domarovc të Ranillugut, disa fëmijë kanë gjetur dy mjet