999 rezultate për

gjejne

Gjermania u pret shpresat emigrantëve, për shumë vite nuk do të gjejnë punë Fluksi i madh i refugjatëve që ka mbërritur kohët e fundit në shtetin gjermen rrezikon të mbetet pa punë. Sipas të dhëna
Stoltenberg, apel Maqedonisë dhe Greqisë të gjejnë zgjidhje për çështjen e emrit Ka përfunduar takimi i kryeministrit të Maqedonisë Zoran Zaev me Sekretarin e Përgjithshëm të NATO-së, Jens Stoltenberg.
Emigrantët aplikuan për zgjedhjet, nuk i gjejnë emrat në listë Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka publikuar të dielën listat e votuesve jashtë Kosovës, të cilët nuk janë vetëm shqiptar
Drithëruese, doktorët shokohen nga ajo çka i gjejnë pacientit në trup (FOTO LAJM) Një video e filmuar në një seancë operacioni në Kinë, tregon momentin kur një ngjalë hiqet nga trupi i një pacienti i ci
Peshkatarët gjejnë një tjetër kufomë në Sazan Një kufomë është gjetur në ujërat shqiptar mes ishullit të Sazanit dhe Gadishullit të Karaburunit. Kufoma mashkull u
Dnevnik: Ahmeti dhe Zaev gjejnë zgjidhjen për kreun e Kuvendit Kreu i BDI-së Ali Ahmeti dhe ai i LSDM-së, Zoran Zaev, kanë rënë dakord që të zgjedhin kreun e Kuvendit të Maqedonisë pë
Shqiptarët gjejnë “zgjidhjen” për çmimin e lartë, naftë kontrabandë nga Maqedonia në Shqipëri Fiks Fare ka denoncuar sot futjen e naftës kontrabandë nga Maqedonia. Shqiptarët e kanë gjetur zgjidhjen për të përb
Shkencëtarët rusë gjejnë kurën për kancerin? Shkencëtarët rusë thonë se në bashkëpunim me kolegët evropianë kanë gjetur një mënyrë që në të njëjtën kohë të diagnosti
Arrestohet shqiptari në Itali, i gjejnë 100 kg kanabis poshtë krevatit Policia Italiane ka vënë në pranga një shtetas shqiptar pasi në shtëpinë e tij janë gjetur 100 kg drogë. Karabinier
Tha se bagazhi ishte bosh, doganierët gjejnë 114 kg mariuhanë në Bogorodicë Autoritetet kanë sekuestruar 114 kilogram mariuhanë në pikën kufitare në Bogorodicë. Droga është zbuluar nga nënpunësit
SHOKUESE/ Fshatarët i hapin stomakun Pitonit gjigand, gjejnë brenda shokun e tyre (FOTO & VIDEO) Ky është momenti i tmerrshëm kur kufoma e pa prekur e një burri nxirret nga stomaku i një Pitoni 7-metërsh, pasi e kisht
Peshkatarët gjejnë një kufomë të mbytur në Sazan Peshkatarët në Sazan kanë zbuluar një kufomë në det rreth një milje larg Sazanit. Mësohet se peshkatarët kanë lajmër
Vajzat lesbike në BB, a do ta rigjejnë dashurinë Kei dhe Vivi? (FOTO LAJM) Ato kurrë nuk i kanë fshehur ndjenjat e tyre edhe në një vend si Shqipëria, ku prirjet e tyre seksuale paragjykohen shu
SHOKUESE/ Fshatarët gjejnë mbetjet e një fëmijë në stomakun e një krokodili (VIDEO) Ky është momenti tmerrues kur disa fshatarë hapin barkun e një krokodili dhe gjejnë aty brenda mbetjet e një fëmije.
MISTERI/ Çojnë vajzën në spital, kur kthehen gjejne djalin e vrarë në kasolle Para dy ditësh një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Vlorë ku një gjimnazist i Orikumit i ka dhënë fund jetës me armë zjarri
Zhbogar: Jam optimist për krizën, liderët do e gjejnë zgjidhjen (VIDEO) Ambasadori i Bashkimit Europian në Maqedoni, Samuel Zhbogar, është shprehur i bindur se liderët e partive politike në Ma
Grekët gjejnë "dëshminë", ja pse s'duhet të ketë marrëveshje për emrin e Maqedonisë Sipas një hulumtimi të ekspertëve grekë bazuar në rritjen e popullsisë në botë që nga viti 2010 deri në vitin 2015, përc
Finlanda paguan të papunët 560 euro në muaj që të gjejnë punë Finlanda është bërë vendi i parë në Evropë që paguan qytetarët e papunë me një pagë mujore, diku rreth 560 euro. Gjit
Durrës, sanitaret gjejnë një pistoletë në koshin e plehrave të portit Punonjësit e Portit të Durrësit kanë konstatuar një pistoletë gjatë mëngjesit të sotëm më koshin e tualetit të meshkujve
Miliona kinezë gjejnë shërim te mjekësia tradicionale Kina është vendi me popullsinë më të madhe në botë dhe pjesa e tyre më e madhe kurohen falë mjekësisë popullore. Sipa