E FUNDIT/ Dështoi me negociatat,Zoran Zaev shpall zgjedhje të parakohshme
999 rezultate për

gjejne

Shkencëtarët gjejnë fosilen që mund të rishkruajë historinë e njerëzimit Arkeologët në Gjermani kanë zbuluar disa dhëmbë të fosilizuar që thuhet se mund të shkaktojnë "rishkrimin" e historisë n
Vetëm 2 % e njerëzve, e gjejnë se kush është vrasësi në këtë figure Misteret e vrasjeve janë shumë argëtuese, por vetëm në botën e letërsisë dhe kinemasë. A keni zgjidhur ndonjëherë ndonjë
Arinjtë gjejnë një shtyllë të përsosur për të kruajtur shpinën (FOTO LAJM) Ky është momenti i pabesueshëm kur dy arinj të fuqishëm të thinjur fërkojnë kurrizin e tyre në një shtyllë metalike në a
Skënderbeu "poker" Lushnjës në Korçë, miqtë akoma nuk gjejnë fitoren e parë Skënderbeu ka arritur të mposhtë ngritësit e Lushnjës në korçë me shifrat 4-1. Ujqërit e Dëborës e hapin sfidën në m
Borisov: Greqia dhe Maqedonia të gjejnë zgjidhje, siç e bënë atë Sofja dhe Shkupi Kryeministri i Bullagrisë, Bojko Borisov në një intervistë për “Trud”, pyetjes se përse kryeministri i Maqedonisë, Zoran
Lu lëshon "bombën" nr.2: Pyetini pushtetarët ku i gjejnë lekët për makinat luksoze Ambasadori i SHBA-ve ka lëshuar disa mesazhe shumë të forta sot gjatë një nxënës të gjimnazit të Rrëshenit, në kuadër të
Tmerr në Vlorë, familjarët gjejnë në shtëpi 51-vjeçarin të vetëvarur Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Orikum të Vlorës. Nga raportimet e para mësohet se në një banesë n
Mirela që vrau burrin në gjumë s’e do më jetën, e gjejnë rëndë në tualetin e burgut Një e dënuar në të ashtuquajturin “Burgu i grave” në Tiranë ka tentuar t’i japë fund jetës, duke u vetëhelmuar. Sipas Po
200,000 dollar shpërblim për ata që gjejnë probleme tek Galaxy Pajisjet e përfshira janë modelet Galaxy S, Galaxy Note, Galaxy A, Galaxy J dhe Galaxy Tab. Pjesë e tyre janë edhe Galax
Iu ndërpre urina për tre ditë, mjekët i gjejnë një gur "monstër" në fshikëz (FOTO LAJM) Një 64-vjeçar në SHBA i çuditi mjekët me atë që i gjetën në fshikëzën e tij të urinës. As më pak as më shumë, por nj
Kapet në Kakavijë shqiptari, e pabesueshme çfarë i gjejnë Një shqiptar është prangosur ditën e sotme nga policia greke në Kakavijë, pasi ka tentuar të hyjë në shtetin fqinj me nj
E jashtëzakonshme, romët gjejnë foshnjën në kazan të plehrave dhe e rrisin si birin e tyre (VIDEO) Një histori prekëse ka ndodhur natën e 21 gushtit disa vite më parë. Një djalë rom që mblidhte kanaçe dhe bidona plastik
Tmerrohen familjarët në Fier, gjejnë 41-vjeçarin të vetëvarur në kasolle Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Marinëz të Fierit, ku familjarët kanë gjetur një 41-vjeçar të vetëvarur në kasollen p
Haxhiu të rinjve të PDK-së: Kapni peshqit e korrupsionit që i keni në parti Deputetja e Vetëvendosjes, Albulena Haxhiu, ka komentuar veprimet e të rinjve të PDK-së në Prishtinë Ata pas reshjeve të
Djemtë shkojnë me pushime në Jug, habiten me çfarë gjejnë në plazh (FOTO LAJM) Disa të rinj teksa kanë ngulur cadrën rastësisht në breg të detit, të rinjtë nga Elbasani janë mrekulluar nga surpriza q
Vret veten 23-vjeçari, familjarët e gjejnë të varur në pemë Një 23-vjeçar me inicialet A.A nga fshati Zgjanë u Lushnjes ka vrarë veten duke u varur në Pemë në orët e para të ditës
Hyn në burg me ushqime për të birin, policët habiten nga ajo që i gjejnë në çantë Rojet e sigurisë në burgun e Peqinit kanë arrestuar një 46-vjeçare, të cilës i gjeten lëndë narkotike. Ajo ishte nisu
Kombëtarja pa trajner? Mediat italiane gjejnë zëvendësuesin e De Biasit Federata Shqiptare e Futbollit kishte premtuar emrin e trajnerit të ri brenda muajit korrik, por edhe pse kanë kaluar ta
Zbulim i madh, shkencëtarët gjejnë ilaçin kundër kancerit të mushkërive Shkencëtarë kanadezë kanë zbuluar ilaçin kundër kancerit të mushkërive. Ai do të jetë në qarkullim brenda gjashtë deri d
Vetëm gjenitë janë në gjendje të gjejnë dallimet në këto foto (FOTO LAJM) Tipari dallues i të gjitha gjenive është një mendje e shkëlqyer dhe vëmendje ndaj detajeve. Ata do të vërenin menjëh