999 rezultate për

gjejne

Duke punuar në kopsht gjejnë çantën me stoli ari (FOTO LAJM) Një çift në Staten Island të New Yorkut është befasuar shumë kur gjatë punimeve në kopshtin e tyre kanë gjetur një valix
I vjedhin portofolin, mirditorët gjejnë miliona brenda Dy mirditorë i kanë vjedhur portofolin një personi, i cili kishte brenda rreth 200.000 lekë të reja. Ata e kanë dhunu
Brokerat financiarë, ndërmjetësit që të gjejnë sigurimin më të mirë Intervistë me Nada Vokshi, drejtore e departamentit të Brokerimit në Credins Bank Sa herë na është dashur të siguroj
Zbulohet amaneti i Azem Galicës: Trupin ma varrosni aty ku se gjejnë serbët! Nga Roland Qafoku* Nëse Serbia e mbajti për afro 100 vjet Kosovën, gjatë këtij shekulli ajo tokë është larë me gjakun
A e ngacmojnë shokët e Marinës? Eli Fara vihet në siklet Sigurisht që Eli Fara nuk i ka të pakta ngacmimet për shkak të bukurisë natyrale që e karakterizon. Ajo e ka pranuar
Tragjedi në Tiranë, familjarët gjejnë të vdekur 23 vjeçarin Një djalë vetëm 23 vjec është gjendur i pajetë nga familjarët e tij në dhomën e gjumit. Nga hetimet paraprake dyshoh
Jetonte me të që prej vitit 1998, mjekët shtangen nga ajo qëi gjejnë në stomak Një pacient nga Kina i ka lënë mjekët të shtangur pasi ka përfunduar në sallën e operacionit nga dhimbjet e forta të sto
Olsi i "Big Brother" flet për izolimin Olsi Klosi, një nga personazhet më të komentuar nga “Big Brother” ishte i ftuari i moderatorit Ermal Peçi në programin “
20 vjeçari vetëvaret, familjarët e gjejnë në frymën e fundit Një 20 vjecar është vetëvarur ditën e sotme në Fier, duke humbur kështu jetën. Familjarët e kanë gjetur djalin e tyre
Teksa luanin me zallë, gjejnë foshnjen 7 orëshe të mbështjellë në qese plastike (VIDEO) Disa fëmijë në një fshat, po luanin në një fushë, kur vunë re diçka që dilte nga rëra në një grumbull plehërash pranë. N
Ngjashmëri e çuditshme, këngëtares shqiptare i gjejnë sozinë (FOTO LAJM) Pikërisht në rrjete sociale, Greta është shumë aktive ku së fundmi në një prej postimeve ka treguar se i kanë gjetur soz
Shkencëtarët gjejnë një mënyrë të re për humbjen e peshës Humbja e peshës mund të bëhet përmes ngrirjes së nervave që sinjalizojnë urinë te njeriu, tregon një studim i Universite
Kanceri në pankreas, mjekët gjejnë zgjidhjen Studiuesit në Universitetin e Tel Avivit kanë gjetur një mënyrë për të vonuar zhvillimin e kancerit pankreatik. Ekipi kë
Italianët gjejnë "vrima" tek barça, ka shpresë për Romën? Barcelona do të ishte kundërshtari më pak i dëshirueshëm nga Roma, megjithatë verdhekuqtë tashmë do të duhet të bëjnë ga
Vetëm 1 në 100 persona mund t'i gjejnë 4 kafshë në këtë foto! Vetem një peizashi piktoresk një sy i pastërvitur nuk mund të vërejë asgjë më shumë. Në pamje të parë ju mund të shih
Lufta për faljen e detit, Meta dhe Bushati gjejnë gjuhën e përbashkët Duket se luftës midis Metës dhe Bushatit i ka ardhur fundi. Ministra e Punëve të Jashtme i ka kthyer përgjigje presid
Metoda të pazakonta të transportit që thyejnë çdo kufi! (FOTO LAJM) Nuk ka kufizime për imagjinatën njerëzore dhe aftësinë e tyre për t'u përshtatur me aftësitë e papërshtatshme. Por n
Partitë kanë kohë një javë të gjejnë zgjidhje për Ligjin për gjuhët Pa marrëveshje politike dhe me prolongimin e tanipërtanishëm zyrtar njëjavor të zgjidhjes për problemin me mbi 35.000 am
Dy persona gjejnë vdekjen në spital, u vetëhelmuan me fotoksinë Dy persona kanë gjetur vdekjen pasi janë janë vetëhelmuar me fotoksinë. Burime zyrtare nga Policia bëjnë me dije se s
Shtyhet ekzekutimi i të dënuarit, mjekët nuk i gjejnë dot venat për injeksion Më shumë se 12 shpime në trup në dy orë në përpjekje për injektimin vdekjeprurës ndaj një të dënuari me vdekje në Alabam