999 rezultate për

gjejne

Real Madrid hap thesin, 372 milionë euro për të nëshkruar me një "galaktik" Real Madridi po mendon thyerjen e rekordit botëror të transferimeve pasi ka gati plot 372 milionë euro për të nënshkruar
Punëtorët gjejnë një qyp me florinj teksa po prishnin Teatrin (FOTO LAJM) Duket si përrallë, por punonjësit që po merreshin me prishjen e mureve të Teatrit Cressoni në Como të Italisë kanë gjetu
Chelsea tenton 12 herë portë e Bournemouth por nuk ja del Pjesa e parë e ndeshjes mes Chelseas dhe Bournemouth në "Stamford Bridge" është mbyllur me rezultat të barabartë pa gola
Shumë pak persona mund ta gjejnë harpën në këtë fotografi Në rrjetet sociale është postuar një ilustrim enigmatik, në të cilin duhet të gjendet një harpë që është vizatuar diku.
Tragjedia në familjen shqiptare, babë e bir gjejnë vdekjen në aksident Aksidenti i rëndë në Ontario, Kanada këtë të dielë la të vdekur midis 4 personave, edhe dy shqiptarë. Fatos Metko, 45
Tragjike, familjarët gjejnë të vdekur djalin 29-vjeç Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Lezhë. Një 29-vjeçar është mbytur në një rezervuar në fshatin Krajen në Lezhë.
Vetëvaret në kasollen e bagëtive, e gjejnë familjarët të pajetë Pamje të rënda kanë qenë ato, kur familjarët kanë gjetur të vetëvarur në kasollen e bagëtive, 39-vjeçarin. Ngjarja ka
Burri kishte dhimbje të forta stomaku, mjekët ia hapin dhe gjejnë diçka krejt të pazakontë Një burrë i cili vuante nga dhimbja e vazhdueshme e stomakut, zbuloi se e gjitha i vinte nga një çakmak që e kishte gëll
Duket e pabesueshme, por shkencëtarët gjejnë një mrekulli brenda hundës së njeriut Prej kohësh, shkencëtarët paralajmërojnë se duhen antibiotikë të rinj, pasi mikrobet po krijojnë rezistencë ndaj atyre a
I gjejnë patëllxhanin 30 cm në zorrë të trashë, burri çudit mjekët me justifikimin (FOTO LAJM) Doktorët kinezë janë përballur me një ngjarje të pabesueshme, e cila është duke hedhur poshtë të gjitha tezat e deritani
Tragjedi në Korçë, vetëvritet nëna e tre fëmijëve Një vajzë vetëm 30 vjec ka humbur jetën pasi ka konsumuar fotoksinë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Korcë, dhe e ndjer
Turistët zhgënjehen me atë çfarë gjejnë në Kalanë e Tetovës Shumë turistë në të ardhur në Tetovë për të vizituar kalanë e saj kanë mbetur të zhgënjyer për gjendjen e kalasë. A
Mjafton vetëm goli i Costas, Spanja fiton me vuajtje ndaj Iranit (VIDEO) Spanja ka arritur të marrë një fitore me shumë vështirësi sonte ndaj Iranit me rezultatin minimal 0-1 në "Kazan Arena".
Burri kishte dhimbje të forta stomaku, mjekët ia hapin dhe gjejnë diçka krejt të pazakontë Një burrë i cili vuante nga dhimbja e vazhdueshme e stomakut, zbuloi se e gjitha i vinte nga një çakmak që e kishte gëll
Turistët nga Kosova do t'i gjejnë dhomat më shtrenjtë, ky është muaji më i lirë Shqipëria nuk ofron turizëm të mirëfilltë elitar, të paktën edhe për disa vite. Investimet në ndërtime turistike janë të
I çajnë barkun Pitonit, banorët tronditen nga ajo që gjejnë brenda (FOTO LAJM) Nuk kanë asnjë ndryshim nga një film horror pamjet e publikuara në internet të nënës së dy fëmijëve, e cila u gjet brend
Nacionalistët grekë përsëri gjejnë diçka, dalin kundër marrëveshjes me Maqedoninë Partneri i koalicionit në Qeverinë greke, ministri grek i Mbrojtjes dhe kryetar i Grekëve të Pavarur, Panos Kamenos mbet
I gjejnë patëllxhanin 30 cm në zorrë të trashë, mjekët hapin sytë nga arsyetimi i burrit (FOTO LAJM) Doktorët kinezë janë përballur me një ngjarje të pabesueshme, e cila është duke hedhur poshtë të gjitha tezat e deritani
SHBA shpreson në një zgjidhje për emrin Departamenti Amerikan i Shtetit (DASH) deklaron se SHBA-të vazhdojnë të mbështetin procesin e tanishëm të bisedimeve për
Përmbarimorët gjejnë snajper me silenciator dhe kanabis në një shtëpi në Durrës Një surprizë aspak e këndshme ka habitur përmbarimorët sot në Durrës. Në një shtëpi të pabanuar në zonën e Shkëmbit t