999 rezultate për

gjejne

Shkencëtarët gjejnë verë 6 000 vjeçare pak kilometra larg Shqipërisë (FOTO LAJM) Të gjithë e dinë se disa verëra sa më të vjetra të jenë, aq më të mira janë, por të paktë janë ata që do të provonin një
Blenë një kolltuk të përdorur, gjejnë brenda një pasuri Një çift nga Britani bleu një karrige të përdorur për vetëm 5 paundë, por ajo që padyshim nuk prisnin ishte që brenda sa
Nëna me dy fëmijë ndalohet nga policia greke, shokohen nga ajo që i gjejnë (FOTO LAJM) Policia greke në kufi ka arritur të interceptojë dhe në fund të vërë në pranga një 25 vjeçare nga Saranda, e cila po tra
Lopez nxjerr në shitje shtëpinë por shqiptarja bën një koment pa lidhje (FOTO LAJM) Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez duket se janë aq të përsosur për njëri-tjetrin edhe pse iu është dashur një kohë e gja
Shqiptarët gjejnë metodën për të emigruar, ja si të gjeni nuse me letra Dekada më parë, veç njohjeveve në shkollë, lagje apo ambiente pune një nga format e lidhjeve dhe kurorëzimit me martesë
Ankohej se i dhimbte koka, mjekët shokohen nga ajo që i gjejnë Një grua shkoi në spital dhe u tha mjekëve se kishte dhimbje të forta migrene. 63-vjeçarja nga Ha Giang, Vietnam, pas
Serbët gjejnë pikën e dobët te shqiptarët, shpifin sikur mafia pastron paratë te ta Mafia shqiptare ka shtrirë aktivitetin e saj edhe në rajon. Mediet serbe raportojnë se në 10 vitet e fundit familjet maf
Aksidentohet rëndë shqiptari në Itali, e gjejnë nën makinë Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur mbrëmjen e djeshme rreth orës 22:00 në Itali. Sipas mediave italiane, një shq
Emigrantët gjejnë ide gjeniale për të shijuar ëndërrën amerikane (FOTO LAJM) Të fshehur në motor, të paketuar si paketa mbi njëri tjetrin në kamion dhe madje të futur në karrige të veturës; këto ja
"Kam diçka në sy", mjekët shtangen nga ajo që gjejnë Një i moshuar nga rajoni Kartanka i Indisë shkoi tek okulisti për të kërkuar ndihmë pasi ndjente një bezdi në sy. Por
Sa një vezë struci, mjekët shokohen nga ajo që gjejnë brenda pacientit (FOTO LAJM) 55-vjeçari me emrin Zhou, është kthyer në një fenomen në Kinë. Në muajin Qershor ai kishte shqetësime me stomakun e tij,
E ndaluan për hashash, e pazakontë çfarë i gjejnë policët në frigorifer shqiptarit Mediat italiane kanë raportuar një tjetër rast aksioni të antidrogës italiane ku është përfshirë edhe një shqiptarë.
Do të vriste gruan, policët nuk u besojnë syve çfarë gjejnë në shtëpinë e shkodranit (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Shkodër ku fatmirësisht ndërhyrja në kohë e policisë ka paranaluar përshkallëzimin e n
"Kam diçka në sy", mjekët shtangen nga ajo që gjejnë Një i moshuar nga rajoni Kartanka i Indisë shkoi tek okulisti për të kërkuar ndihmë pasi ndjente një bezdi në sy. Por
Ankohej për dhimbje të forta, doktorët i gjejnë një breshkë në vaginë Policia spanjolle ka hapur një hetim si pasojë e një denoncimi nga një mjek i shërbimit mjekësor të komunës së Aronës, n
Punëtorët profesionistë largohen nga Kosova, s'ka kushte Një vend ku papunësia arrin normën e rreth 30 për qind, e kompanitë ankohen se nuk po gjejnë punëtorë mund të tingëllojë
Këto janë profesionet e kosovarëve që mund të gjejnë punë në vendet e BE-së Një numër i madh i punëkërkuesve në Kosovë po aftësohen për profesione të ndryshme, të cilat ofrohen nga Agjencia e Punë
Policët gjejnë një vrimë në tokë, por më pas shokohen nga ajo që shohin (VIDEO) Një patrullë policie gjeti një vrimë të çuditshme në tokë, disa metra larg një burgu të sigurisë së lartë në Brazil.
Fruta me gjilpëra, australianët i gjejnë në luleshtrydhe (FOTO LAJM) Australianet u këshilluan javën e kaluar t’i prisnin një herë luleshtrydhet përpara se t’i kafshonin, nisur nga fakti që
Revolucioni, mjekët gjejnë kurën finale kundër kancerit? Wshtë lajmi që presin miliona persona dhe familjarë të tyre në të gjithë botën. Çdo zhvillim pozitiv në drejtim të g