999 rezultate për

gjata

Kjo nuk pritej, Elvana Gjata pas ngjarjes në bllok merr një goditje tjetër Këngëtarja shqiptare Elvana Gjata ka filluar të humbasë shumë nga audienca e saj që pasi u përfol se ishte ‘molla e sher
Radhë kilometrike në Merdarë, emigrantët presin mbi 2 orë e gjysmë Mërgimtarët tanë vazhdojnë të përballen me pritje të gjata për të hyrë në Kosovë përmes pikave kufitare me Serbinë. S
Radhë të gjata në Merdarë Qendra Kombëtare për Menaxhim Kufitar, sot ka njoftuar se pritja për të hyrë në Kosovë nga pika kufitare me Serbinë në M
Pas largimit të bujshëm, rikthehet Elvana Gjata Pas vrasjes në Ish-Bllok këngëtarja Elvana Gjata do të rikthehet në fillimet e vitit të ardhshëm me një super tur muziko
Shfaqet Elvana Gjata, kjo është lëvizja e saj Elvana Gjata duket se rikthimin e saj do ta bëjë me koncerte. Pas një heshtje të madhe të saj ajo siç duket ka dhënë ‘sh
Kërcënohet me jetë Elvana Gjata, policia i merr në mbrojtje familjen Vazhdon ende të ketë interesin maksimal të medias, ngjarja e bujshme në ish-Bllok, ku një person mbeti i vrarë dhe një t
Elvana Gjata tregon para prokurorëve çfarë di për vrasjen në Bllok Prokuroria e Tiranës ka marrë dëshminë e këngëtares Elvana Gjata në lidhje me ngjarjen e 4 tetorit në zonën e ish-Blloku
Elvana Gjata bëhet e gjallë në Instagram, ndjek deputetin e akuzuar Që prej vrasjes në Bllok, Elvana është zhdukur nga rrjete sociale. Ajo nuk ka postuar asnjë fotografi as ka bërë ndon
Për të gjitha vajzat që duan të duken të gjata, kjo është zgjidhja Një problem i madh me vajzat që nuk jaën shumë të gjata është mënyra sesi i zgjedhin xhinset. Nëse doni që të doni të
Prej muajsh në kërkim, si duket Elvana Gjata nuse Filmi "Dy gisht mjaltë" do të vijë së shpejti në të gjitha kinematë shqiptare. Protagoniste në film është Elvana Gjat
Si në filma peshkatari shpëton foshnjën në mes të detit: Mendova se ishte kukull Një peshkatar nga Zelanda e Re po peshkonte në plazhin Matata në Ishullin e Veriut kur vuri re një kukull porcelani që n
Mes ëngjëjve, Rita Ora tërbon skenën në Victoria Secret Show (FOTO LAJM) Në shfaqjen e mbrëmshme të Victoria Secret, padyshim që Rita ora ishte një sukses i vërtetë. Ajo ishte veshur në mëny
DËSHMIA/ Elvana në kërkim por prindërit e takojnë, çfarë lidhje kishte komandoja Bilo me këngëtaren Edhe spe kanë kaluar disa jëvë që nga vrasja në Bllok që tronditi Tiranën, vijojnë të dalin detaje të reja në skenë.
Elvana Gjata reagon në mënyrë krejt origjinale pas vrasjes në Bllok (VIDEO) Kanë kaluar disa ditë nga ngjarja që tronditi kryeqytetin, ku mbeti i vrarë një person dhe u plagosën dy të tjerë, ndërs
Lindja na mbron nga uragani Leslie, kënaquni me diell Përderisa brigjet e Evropës perëndimore po goditen nga uragani "Leslie", mbi rajonin tonë vazhdon të mbajë mot stabil, s
A po fshihet Elvana Gjata në këtë shtet? Motra e saj bën lëvizjen e papritur Këngëtarja Elvana Gjata ka qënë "kryefjala" e mediave në vend pas vrasjes në Bllok që tronditi Tiranën. Thuhet se sh
Elvana Gjata vijon në kërkim, motra e saj kthehet në Tiranë për ngjarjen e rëndësishme Këngëtarja Elvana Gjata pas ngjarjes në Bllok që tronditi Tiranën, është shpallur në kërkim nga policia shqiptare. N
"Turp të keni, u bëtë ju të gjykoni gratë e botës" Inida Gjata, e njohur me emrin e artit “Zhaku”, ka reaguar pas përfshirjes së emrit të Elvana Gjatës, në përplasjen me a
Si tentoi Elvana Gjata të largonte të dashurin nga lokali në Bllok Detaje të reja po zabrdhen nga vrasja që tronditi Tiranën, mbrëmjen e 4 tetorit në zonën e Bllokut. Pas një sherri t
Elvana Gjata shpallet në kërkim nga policia Këngëtarja Elvana Gjata është shpallur në kërkim policor. Lajmi bëhet i ditur nga mediat, sipas të cilave këngëtarja