999 rezultate për

gjata

Rapunzel, po çmend Instagramin (VIDEO) Nuk është vajza bukuroshe me flokë të gjata por është një kalë 8-vjeçar që po çmend përdoruesit e 'Instagram', shkruan
A është kjo shenja se Elvana Gjata e ka prishur fejesën e saj? Këngëtarja Elvana Gjata që pas atentatit në zonës e ish-bllokut ku ishte i përfshirë edhe i fejuari i saj, Ervin Mata u
Elvana Gjata flet për herë të parë për filmin me Ermalin Pesë vite pas suksesit të padiskutuar në filmin "Femrat", i cili pushtoi të gjitha kinematë e qyteteve shqiptare, aktori
Koncerti i Pavarësisë, si e ndezi Elvana Gjata gjithë sallën (VIDEO) Elvana Gjata është rikthyer mbrëmjen e djeshme me një koncert madhështor në Qendrën Kulturore të Klan Kosovës, për të fe
E ftuara speciale për Pavarësinë e Kosovës, si duket Elvana Gjata Elvana Gjata është e ftuara speciale e koncertit të organizuar nga Anita Haradinaj me rastin e 11-vjetorit të Pavarësisë
Zyrtare: Barcelona merr vendimin për të ardhmen e Valverdes Ernesto Valverde do të jetë trajner i Barcelonës edhe për sezonin e ardhshëm. Klubi katalanas njoftoi se kanë arritu
Nora i trullos të gjithë me këmbët e gjata (FOTO LAJM) Nora Istrefi edhe pse është shumë e preferuar, shquhet për ndikimin që ka nga të tjerët dhe shumë e akuzojnë për kopje.
Pas ngjarjes së rëndë, kthehet për të gjithë Elvana Gjata Këngëtarja shumë e dashur për publikun e që të gjithë po presin me padurim të rikthehet, Elvana Gjata do të mbajë koncer
Elvana Gjata feston ditëlindjen, ky është urimi i Ermal Mamaqit (VIDEO) Elvana Gjata është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, këngët e së cilës kthehen menjëherë në hite d
Kjo modele i ka këmbët kilometrike në kuptimin e vërtetë të fjalës (FOTO LAJM) Nëna e dy fëmijëve, Im Ostergren poston foto e video ku nxjerr në pah këmbët e saj 101 cm të gjatë. Një modele suedez
Masakra në Ish-Bllok, reagon për herë të parë Elvana Gjata Këngëtarja Elvana Gjata në një postim në rrjetin social Instagram ka reaguar për herë të parë pas ngjarjes në Ish-Bllok
Boll me pistoleta, policët pajisen me armë të gjata Zyrtarët policorë të rendit publik të disa drejtorive rajonale dhe stacioneve policore, janë pajisur me armë të gjata, t
Prej muajsh e "zhdukur", Elvana Gjata fshin fotot nga Instagrami (FOTO LAJM) Që nga vrasja e ndodhur në zonën e Bllokut, këngëtarja Elvana Gjata është "zhdukur" nga jeta publike. Ajo në fillim
Tregoi padashje ku ndodhej Elvana, Ermali fshin postimin Që nga vrasja në ish-bllok, në të cilin u përfshi edhe i fejuari i saj, Ervin Mata, Elvana Gjata sikur është zhdukur.
Këmbë të gjata një metër, modelja tregon si kujdeset për veten (FOTO LAJM) Nëna e dy fëmijëve, Im Ostergren poston foto e video ku nxjerr në pah këmbët e saj 101 cm të gjatë. Një modele suedez
Pritjet deri në 5 orë në pikën kufitare të Merdares Pritjet e gjata në pikën kufitare të Merdares, kanë vazhduar të jenë edhe në orët e mbrëmjes. Siç njofton Qendra Komb
Marrin fund radhët e gjata në Merdare Gjatë dy ditëve të fundjavës, bashkatdhetarët kanë pritur me orë të tëra në pikëkalimin kufitar në Merdarë e Dheu i Bard
Ikin emigrantët, radhë të gjata në Kakavijë e Kapshticë Ende pa kaluar ditët festive të Vitit të Ri ka nisur fluksi në doganën e Kapshticës dhe atë të Kakavijës. Për një nu
Radhë të gjata në pikën kufitare Kosovë-Shqipëri (VIDEO) Në pikën kufitare Kosovë – Shqipëri në Morinë, sot ka fluks të madh të automjeteve ku si rrjedhojë janë krijuar edhe rad
Aktori bën atë që pothuajse askush nuk e bën, fal gjithë pasurinë Ylli i kinematografisë në Hong Kong, Chow Yun-fat, është një multimilioner që bëri emër falë filmave aksion, veçanërisht