999 rezultate për

gjata

Elvana Gjata lë "nam", shkon me taka në plazh (FOTO LAJM) Këngëtarja Elvana Gjata u pa në festivalin e Kanës e shoqëruar nga miku i saj Ermal Mamaqi. Pas ceremonisë së kalimit në
Sot derbi Partizani-Tirana, policia blindon stadiumin Derbi i kryeqytetit luhet sot prej orës 16:30, ndërkohë që klubi i Partizanit është kujdesur për anën organizative në ba
Kartat e reja të ID, Ministria e Brendshme: Aplikoni përpara dhjetorit Për të shmangur radhët e gjata në sportele, zv. ministrja e Brendshmë kërkon nga qytetarët të cilëve u skadon apo i kanë
Flemë keq dhe irritohemi më shumë në stinën e pranverës Stina e re sjell ndryshime edhe në organizëm me një rritje të nivelit të serotoninës dhe dopaminës gjatë ditëve; pasojat
Elvana Gjata djeg skenën me twerk dhe këngët e Flori Mumajesit (VIDEO) Elvana Gjata duket se është kthyer fuqishëm në skenat në profesionin e saj. Ajo pak kohë më parë zhvilloi një koncert të
Pse mungoi Elvana Gjata në “Xing me Ermalin”? (VIDEO) Përveçse në muzikë, këngëtarja Elvana Gjata duket se po rezulton mjaft e suksesshme edhe si aktore. Ajo është shfaqur në
Injoroi Tunën? Reagon me pak fjalë Elvana Gjata (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme është mbajtur në Kosovë premiera e filmit më të komentuar të vitit "2 gisht mjaltë" i cili ka thyer r
Elvana Gjata injoron Tuna Sejdiun, nuk i flet në premierën e filmit (VIDEO) Premiera e filmit “2 gisht mjaltë” në Cineplexx, ishte ngjarja mbrëmë në Prishtinë që mblodhi shumë fytyra të njohura pë
Zbulohet shpella më e gjatë në botë lë pas shpellën "Namakdan" Kërkuesit izraelitë thonë se një shpellë kripe me stalaktite afër Detit të Zi është më e gjata në botë, duke thyer rekor
Stilisti zbulon sa euro merr Elvana Gjata për një koncert I ftuar në “Xing me Ermalin”, Valdrin Sahiti zbuloi shumë jo vetëm për veten, por edhe për personazhet e njohur të ekran
Elvana Gjata bëhet nuse (VIDEO) Elvana Gjata shfaqet në fustan të bardhë në paralajmërimin për projektin e radhës. Filmi i shumëpritur i Elvana Gjatë
Të gjithë sytë nga ajo, Elvana Gjata bëhet nuse (VIDEO) Pjesë e filmit dhe këngës së re është Elvana Gjata e veshur nuse. Këtë pjesë ajo ka vendosur që ta ndajë me ne në Ins
Zhduket 12-vjeçarja nga Durrësi Ditën e shtunë në Komisariatin e Policisë Durrës ka bërë kallëzim shtetësja D.Ll., pasi i është larguar nga banesa rreth
5 muaj në arrati, si u la i lirë i fejuari i Elvana Gjatës Ervin Mata vetëm dy ditë nga dorëzimi i tij në policinë e Tiranës, mësohet se është lënë i lirë nga gjykata. Edhe ps
Krijohet kolona më e gjatë me autobusë Indianët janë një nga shtetet që kanë më së shumti rekorde të thyera të regjistruara në librin “Guinnes”, shkruan Albeu.
Elvana Gjata me lot në sy, nxjerr klipin e ri (VIDEO) Elvana Gjata, që gjithnjë është kujdesur deri në detajet më të vogla për klipet e saj, këtë herë vjen më “e zhveshur” se
“Sa shumë të paskam dash”, kujt i drejtohet Elvana Gjata Këngëtarja Elvana Gjata që pas atentatit në zonës e ish-bllokut ku ishte i përfshirë edhe i fejuari i saj, Ervin Mata u
Kjo është vajza me flokët më të gjata në botë Nilanshi Patel, nga Gujarat, India, është përfshirë në Librin e Rekordeve Guinness si adoleshentja me flokët më të gjatë
Elvana Gjata i jep fund fejesës me biznesmenin Ervin Mata, këto janë arsyet Pas lajmeve të bujshme dhe shkëputjes nga muzika, këngëtarja e njohur Elvana Gjata është rikthyer në skenë gjatë konce
Si u zgjodh Elvana Gjata për të performuar në koncertin e 17 Shkurtit Siç mund ta keni lexuar, Elvana Gjata performoi në Kosovë në një koncert special me rastin e 11-vjetorit të Pavarësisë s