999 rezultate për

gjata

Emigrantët kthehen në vendlindje, radhë të gjata në Kakavijë Në këto ditë të vështira, shumë emigrantë po kthehen në atdhe edhe me rastin e festës së Pavarësisë. Emigrantët shqip
Stilistët në telashe, Elvana Gjata dhe Eleni Foureira bëjnë "xing" me të njëjtin fustan (FOTO LAJM) Kur je personazh i njohur mund të ndodhë të rastisësh me të njëjtën veshje si një person tjetër edhe pse nuk je pjesë e
"Kosova i ka femrat më të gjata se Shqipëria", Einxhel i kthen përgjigjen epike politikanit (VIDEO) Politikani Milaim Zeka ishte i ftuar në emisionin "Pressing" në ABC Neës, aty ku ka lëshuar disa batuta dhe thumbime, po
Elvana Gjata qenka mikeshë e ngushtë me reperen e famshme amerikane (FOTO LAJM) Reperja e hitit “Best On Earth” në bashkëpunim me Russ, Bia, është kthyer në një ndër emrat më të njohur në botën e muzi
Elvana Gjata dhe Albi Nako u bënë sërish bashkë, por çfarë po kurdisin? (FOTO LAJM) Elvana Gjata ia beson gjithmonë performancat e saj koreografit të njohur Albi Nako. Ai e shoqëron ngado nëpër koncert
Elvana Gjata, Bes Kallaku dhe Jonida Vokshi paskan qenë në një klasë Dikur, Elvana Gjata, Jonida Vokshi dhe Bes Kallaku ishin shokë klase! Nga doli kjo?! Orë më parë, Elvana Gjata postoi në
Jo vetëm kolegë, Elvana zbulon çfarë e lidh me Bes Kallakun (FOTO LAJM) Përsa i përket Showbizit shqiptar, këngëtarja Elvana Gjata dhe aktori Bes Kallaku, janë dy emra shumë të dëgjuar e të pë
Në mes të Athinës, kush është biznesmeni i njohur që u eliminua me breshëri të gjata automatiku Një atentat i tipit mafioz ndodhi gjatë orëve të paradites së sotme në lagjen "Chaidari" në Athinë. Disa breshëri të gja
Skandal në RTSH, Elvana Gjata shpallet fituese akoma pa filluar Festivali? Duket sikur festivalet e muzikës shqiptare gjithmonë shoqërohen me dyshime përsa i përket mënyrës sesi shpallet fituesi.
Elvana Gjata në ditëlindjen e njeriut të dashur: Jam e lumtur kur je dhe ti! Elvana Gjata ka publikuar disa foto në rrjetet sociale, teksa ka uruar një njeri mjaft të veçantë për të që ka ditëlindj
Elvana Gjata shëtit me makinën luksoze të miliarderit rus? (FOTO LAJM) Elvana Gjata ka tërhequr vëmendjen së fundi në një nga eventet e mbajtur në kryeqytet, ku u shfaq e veshur me koleksioni
Nga fundet e shkurtër deri tek pulovrat, disa ide për të kombinuar çizmet e gjata (FOTO LAJM) Çizmet mbi gju janë padyshim një must gjatë sezonit vjeshtë-dimër, ndonëse nuk janë këpucë edhe aq bazike. Nëse do të kë
Me flokët e gjata dhe kaçurrela, dalin fotot e rralla të Albin Kurtit (FOTO LAJM) Kreu i Lëvizjes Vetëvendosja Albin Kurtin fitoi zgjedhjet e parakohëshme parlamentare, gjë që i jep të drejtën për të q
Gjendet i pajetë 35 vjeçari në Vjosë Një 35-vjeçar është gjetur i mbytur dhe i dekompozuar, ditën e sotme në lumin Vjosë në afërsi të fshatit Hambar. Në t
Çizmet e gjata që duhet të jenë me patjetër në garderobën tuaj këtë vjeshtë (FOTO LAJM) Çizmet e gjata, veçanërisht ato të larta deri te kofshët janë shumë në modë. Këto lloj çizmet janë ato që të dallojnë ng
Radhë të gjata në pikat kufitare Komunikacioni në rrugët shtetërore në vend zhvillohet pa ndalesa dhe nëpër rrugë të thata. Intensiteti i komunikacion
Emigrantët kthehen në shtetet ku jetojnë dhe punojnë, rradhë të gjata në pikat kufitare Pas pushimeve në Shqipëri, emigrantët kanë nisur të rikthehen në shtetet ku jetojnë dhe punojnë. Për këtë arsye, në p
Pushime të gjata me të dashurin, të paharueshme për Arilenën (FOTO LAJM) Arilena Ara është pjesë e atyre të famshmëve, të cilët kanë preferuar që jetën e tyre private ta mbajnë larg syrit të me
Sekretari i PD-së zbulon çfarë do bëhet me aksionin opozitar  Sekretari për çështjet ligjore në PD, Çlirim Gjata shprehet se opozita do të rinisë në shtator aksionin opozitar, por pa
Si para 6 vitesh edhe sot, Elvana Gjata ndihet njësoj (FOTO LAJM) Pas u largua nga rrjetet sociale dhe nga muzika për disa muaj, Elvana Gjata u kthye më e fortë se kurrë. Ajo solli proje