999 rezultate për

gjata

Twerk në skenë dhe shumë energji, mos Elvana Gjata po "hakmerret"? (VIDEO) Elvana Gjata ka qenë kryefjala e mediave e rrjeteve sociale ditët e fundit. Shumë u shprehën të pakënaqur që këngëtarja
Si dy pika uji! Elvana Gjata dhe Kida duken identike dhe të gjithë mendojnë kështu! (FOTO LAJM) Elvana, Kida dhe Ledri ndodhen këto ditë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ku kanë marrë pjesë në disa koncerte me rast
"As në hale nuk këndohet", poeti i njohur kritikon këngën e Elvanës (FOTO LAJM) “Me një tekst të tillë dikur nuk të linin të këndoje as në hale.” Poeti,skenaristi dhe regjisori Petrit Ruka ka kritikua
Shprehu hapur zhgënjimin, Elvana Gjata e djeg në New York (VIDEO) Elvana Gjata ka qenë kryefjala e mediave e rrjeteve sociale ditët e fundit. Shumë u shprehën të pakënaqur që këngëtarja
Qenka serioze! Madonna ka plane afatgjata me të dashurin 36 vite më të ri (FOTO LAJM) Këngëtarja me famë botërore, Madonna, duket se ka nisur së fundmi një romancë të re. Mediat e huaja e kanë fotografua
Nuk u dëgjua! Çfarë tha Elvana Gjata menjëherë pas festivalit Këngëtarja Elvana Gjata u shpall fituese e çmimit të dytë të “Festivalit të RTSH-së”, ndërsa çmimin e parë e rrëmbeu Ari
Regjisorja: Jam e lumtur që nuk fitoi Elvana Gjata, do thoshin e fitoi me paratë e bolit (FOTO LAJM) Regjisorja Elma Doresi shkruan se është e lumtur që Festivalin e 58 të këngës në RTSH, nuk e fitoi Elvana Gjata. Dore
"Iu rrëmbye" fitorja, reagon Elvana Gjata: Arilena, nuk është faji yt! Këngëtarja Elvana Gjata, favoritja kryesore për cmimin e parë në Festivalin e Këngës në RTSH, mori vëndin e dytë ndërkoh
Fansat nisin peticion kundër Arilena Arës: Shqipëria zgjodhi fituese Elvanën (FOTO LAJM) Fitorja e Arilena Arës në Festivalin e 58-të të RTSH-së ishte shumë e kontestuar nga publiku. Shumë prej tyre kanë shpër
E ngrirë dhe e zhgënjyer, momenti kur Elvana Gjata fiton çmimin e 2-të (VIDEO) Që para se të publikoheshin këngët konkuruese në "Festivalin e 58-të të Këngës", lajmi se Elvana do të shpallet fituesja
Pak e panë, Elvana Gjatës i doli gjoksi gjatë performancës në Festival (FOTO LAJM) Festivali i 58-të i Këngës në Radio Televizionin Publik Shqiptar nuk ka kaluar pa u vënë re për incidentet e shumta. Një
Priste vendin e parë, Elvana Gjata bojkoton post-festivalin (VIDEO) Elvana Gjata, e cila ishte përfolur si fituese e paracaktuar e Festivalit të 58 të RTSH-së, e ka përjetuar shumë keq dal
"A ta dha dorën Elvana Gjata?", Arilena Ara ka dy fjalë për kolegen pas fitores (VIDEO) Pak pasi rrëmbeu kupën e çmimit të parë të Festivalit të Këngës, Arilena Ara iu përgjigj disa pyetjeve kureshtare nga ga
Messi dhe Suarez marrin leje për pushime të gjata, shkojnë në Argjentinë Lionel Messi është rikthyer në Argjentinë për festat e fundvitit, pasi ka marrë leje nga Barcelona për pushuar më gjatë
Publiku ngrihet në këmbë pas performancës së saj, përlotet Elvana Gjata Elvana Gjata ka interpretuar mbrëmjen e sotme nw skenën e "Festivalit të Këngës", me këngën e saj "Me tana". Pas pe
Pritje të gjata në Merdarë, bashkatdhetarët po presin me orë të tëra për të hyrë në Kosovë “Kolonat në hyrje në pikën kufitare më Merdarë janë 150-180 minuta. Ndërsa, dalja 5-10 min. Kolona është e gjatë 1500 de
"U frymëzua nga Loredana?", si u duk Elvana Gjata në performancën e djeshme (FOTO LAJM) Ditën e djeshme u mbajt nata e parë e "Festivalit të 58 të Këngës" ku performoi edhe e shumëpërfolura si fituesja e këti
Elvana Gjata "ndez" skenën e Festivalit të RTSH-së, performancë mbresëlënëse (VIDEO) Po transmetohet këtë mbrëmje edicioni i 58 i Festivalit të RTSH. Mes këngëtarëve që kanë dalë në skenën e madhe të RTS
"E këndoj dhe qaja", Elvana Gjata zbulon si lindi "Me tana" (VIDEO) Kënga pjesëmarrëse në festivalin e RTSH-së së Elvana Gjatës “Me tana” është kthyer menjëherë në një hit dhe është ndër m
Me shami të kuqe dhe valle popullore, zbulohet koreografia e Elvana Gjatës në festival (VIDEO) Elvana Gjata do të ketë një koreografi tipike shqiptare në Festivalin e Këngës! Këtë e ka zbuluar sot gazetari Eni Sh