999 rezultate për

gjata

Turqia, breshëri të gjata automatiku në kufirin me Greqinë Breshëri të gjata automatiku janë dëgjuar në kufirin greko-turk mesnatën e djeshme duke ngritur alarmin tek ushtria grek
Karantina ka lënë edhe Suarez pa qethur (FOTO LAJM) Siç duket izolimi nga koronavirusi ka ndikur që meshkujt të kenë problem prerjen e flokëve të tyre. E këtë problem si
Shumë ndryshe, Getoari zbulon nga karantina si duket me flokë të gjata (FOTO LAJM) Koha e gjatë në vetizolim dhe mungesa e stilistëve të flokëve i ka bërë të gjithë njerëzit të gjejnë një sërë mënyrash p
Orë të gjata në dush për të ''mbytur'' virusin, si qëndron e vërteta (FOTO LAJM) Instituti i Shëndetit Publik bën me dije një tjetër fakt që ndoshta njerëzit e kanë besuar gabim deri më sot. Sipas I
Britanikët në panik nga pandemia, radhë të gjata e supermarkete bosh (FOTO LAJM) Britanikët i ka pushtuar paniku. Tepër të frikësuar nga shpërthimi i pandemisë kanë rendur nëpër supermarkte për të bërë
RRËQETHËSE/ Radhë të gjata arkivolesh në Bergamo (FOTO LAJM) Italia është shteti i cili po pëson humbjen më të madhe nga koronavirusi në Europë. Këto pamje vijnë nga Bergamo e trego
Koordinatori i Task Forcës: Për çdo të konfirmuar si pozitiv me koronavirus duhen llogaritur 5 të prekur I ftuar në studion e Endri Xhafos në Abc News, Koordinator Kombëtar i Task Forcës për Burimet Njerezore dhe Rektori i Un
Elvana Gjata nga shtëpia: Do të më vinte keq nëse dikush infektohet prej meje (VIDEO) Këngëtarja Elvana Gjata ka vendosur gjithashtu që të izolohet në shtëpi e të mos dalë jashtë në ditët e ardhshme për shk
Bizhuteritë e gjata i hapin punë, çfarë incidenti i ndodhi Hajdarit sot në Kuvend? Rudina Hajdari, është një ndër deputetet më të spikatura në Kuvendin e Shqipërisë. Ajo komentohet gjërësisht në medi
Stresi dhe Keisi hedhin pas krahëve keqkuptimet, reperi zbulon bisedat e gjata (FOTO LAJM) Marrëdhënia e Stresit dhe Keisit ka qenë gjithmone në qendër të vëmendjes për shkak të probleme që kanë patur. Keisi ven
Elvana Gjata feston ditëlindjen, mësoni sa vjeç bën këngëtarja dhe urimin e veçantë për veten (VIDEO) Këngëtarja shumë e dashur për publikun e që gjithë këto vite na ka bërë të kërcejmë e këndojmë me hitet e saj, Elvana Gj
"Mirë ta bënë që të vunë dysh", Ermali i merr "hak" Elvanës se nuk i shkoi në premierë Në Pallatin e Kongreseve u mbajt premiera e filmit të dytë të Ermal Mamaqit, "I love Tropoja". Në këtë event janë mbl
Elvana Gjata përfaqëson San Marinon në "Eurovizion"? Zbulohet e vërteta (FOTO LAJM) Një hipotezë mjaft interesante është ngritur nga fansat e Elvana Gjatës, të cilët thonë se këngëtarja do të përfaqësojë
Elvana Gjata nuk pranon humbjen, do të përfaqësojë një shtet tjetër në Eurovision? (FOTO LAJM) Elvana Gjata nuk mundi të rrëmbejë çmimin e parë në Festivalin e Këngës, duke ju hequr kështu mundësia për të përfaqësua
51 vite pas rolit, si duket sot "Pipi çorapegjata" (FOTO LAJM) Filmi i famshëm "Pipi Çorapegjata", i cili u transmetua për herë të parë në vitin 1969, ka fiksuar breza të tërë për vit
Adoleshentja me flokët më të gjata në botë (FOTO LAJM) 17 vjeçarja futet në librin e rekordeve Guiness Nilanshi Patel nga India mori kurorën si adoleshentja më flokët më të gj
Arsye pse lidhjet e gjata përfundojnë në divorc pas martesës 1 – Mungesa e përkushtimit Kur njerëzit janë në një lidhje, përpiqen vazhdimisht që ta bëjnë personin e zemrës të ndi
Radhë të gjata në Merdare, pritje deri në pesë orë Gjatë gjithë ditës së sotme, e gjithashtu ditët e fundit, prej pikës kufitare në Merdare për të dalë nga Kosova janë das
Përse në udhëtime të gjata gjithmonë duhet patjetër të merrni me vete topin e tenisit Udhëtimet e gjata, qofshin ato me avion, tren apo autobus, mund të jenë goxha të parehatshme Sado që të jeni shtatshk
Festat kthejnë në atdhe 250 mijë emigrantë, rradhë të gjata në Kapshticë dhe Kakavijë (VIDEO) Emingrantët kanë zgjedhur ti festojnë festat e fundvitit pranë të dashurve të tyre. Përgjatë kësaj jave, policia njofton