999 rezultate për

gjata

"Na bëre krenarë", Besa Kokëdhima zbulon hapin e rëndësishëm të motrës së Elvanës (FOTO LAJM) Teksa këngëtarja e njohur, Elvana Gjata ka vendosur të bëjë një pauzë nga muzika, për të marrë kohën e saj të krijimit,
Elvana Gjata na tregoi më në fund se ku ndodhet! (VIDEO) Elvana Gjata na ka munguar të gjithëve këtë verë. Përtej faktit që nuk ka qenë aktive në muzikë, ajo u shkëput për dy mu
Pas "zhdukjes", Elvana Gjata rikthehet me fjalë zemre për mikun e saj (FOTO LAJM) Është padyshim një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare. Elvana Gjata numëron një sërë këngësh që janë kthyer menj
Aksident i rëndë në aksin Fier - Vlorë, furgoni kthehet përmbys dhe bllokon qarkullimin Një aksident është shënuar mëngjesin e së hënës në autostradën Fier-Vlorë, pranë rrethrrotullimit të Panajasë. Një fu
Shqiptarët prej ditësh të bllokuar në pikat doganore, por Rama nuk "çan kokë" Prej ditësh shqiptarët po përballën me radhë të gjata në pikat doganore që bëjnë të mundur kalimin në kufirin grek, por
Jo vetëm në Kakavijë, radhë kilometrike edhe në doganën e Kapshticës Prej tre ditësh, pika doganore e Kakavijës është bllokuar dhe shqiptarët po presin në radhë kilometrike për të kaluar në
Radha kilometrike në Kakavijë, reagon Sandër Lleshaj Ministrit i Brendshëm Sandër Lleshaj ka reguar në lidhje me situatën kaotike që është shkaktuar në pikën kufitare të Kak
Kakavija sërish pikë kaosi, qytetarët torturohen në radhë të gjata Radhët e gjata janë kthyer në një makth për qytetarët shqiptarë në pikën Kufitare në Kakavijë. Qytetarët që nisen dre
Automjetet formojnë radhë të gjata në Kakavijë, pala greke punon me një sportel (VIDEO) Kërkesa për tampone ka bërë që në Kakavijë të formohen radhë të gjata me mijëra automjete, prej disa orësh. Ndërkohë
Pushuesit e Kosovës kthehen nga Shqipëria, radhë të gjata në pikën kufitare Qytetarë të shumtë po presin që të kthehen në Kosovë, pasi kaluan disa ditë në Shqipëri. Shumica prej tyre kanë kalua
Arben Gjata rizgjidhet rektor i Mjekësisë për mandatin e 5-të, kush janë fituesit në 12 Universitete Ka përfunduar numërimi i votave në Universitetin e Mjekësisë, ku Prof. Dr Arben Gjata është rizgjedhur rektor, për manda
E ulën në gjunjë dhe i zbrazën karikatorin drejt makinës: Si u trondit Shkodra sot Breshëritë e gjata të automatikut ndaj një makinë mëngjesin e sotëm kanë rikthyer frikën e ngjarjeve të rënda në Shkodër
Rishfaqet Elvana Gjata, dyshimet mbi jetën private dhe projekti që mbeti pezull (FOTO LAJM) Pas një periudhe mungese në jetën publike dhe rrjetet sociale, këngëtarja Elvana Gjata është rikthyer pas “zhdukjes mist
Pushime të gjata apo pushime të shpeshta? Për të arritur mirëqenien më të madhe të mundshme, është më mirë të merrni më shumë se një javë pushime. Por efektet
Pas "zhdukjes", Elvana Gjata rikthehet në rrjet dhe ka një mesazh të fortë (FOTO LAJM) Prej kohwsh Instagramit i kishte munguar njw ndwr kwgwtaret mw tw dashura tw publikur shqiptar, Elvana Gjata. Elvana
Wow! Fasnat mbeten pa fjalë me ndryshimin drastik të Anxhelinës (FOTO LAJM) Trendi i gërshetave afrikane erdhi edhe këtë vit përnjëherë me verën. Vajzat zgjedhin të "shpëtojnë" nga flokët e gjata
Ka sërish gol në ndeshjen Apolonia-Lushnja (VIDEO) Apolonia ka barazuar shifrat në 1-1 ndaj Lushnjës falë një 11 metërshi të shënderruar në gol nga Mario Gjata në fund të
Ronaldinho flet për burgun: Nuk do ta harroj kurrë këtë eksperiencë, nuk ishte e lehtë për mua Ronaldinjos iu desh të kalonte disa jëvë në burg, më saktë 32 ditë, për shkak se u ndalua në Paraguaji duke qenë se kish
"Me vraga në fytyrë prej turneve të gjata", Rama jep një mesazh në Ditën e Infermierëve Sot është Dita Ndërkombëtare e Infermierëve të cilët prej javësh janë në front të parë të luftës me COVID-19. Lodhja
"Më mbështet Arilena", Tan Brama tregon arsyen pse i ka bërë bllok Elvana Gjatës (VIDEO) I ftuar në “Glamour Zone”, koreografi Tan Brama ka treguar arsyen përse i ka bërë bllok Elvana Gjatës . Një vit më