999 rezultate për

gjata

10 llojet e lidhjeve të dëmshme që nuk i kanë ditët e gjata Më shumë se 12 milion njerëz vuajnë nga dhuna e partnerëve çdo vit. Dhe ky numër është tronditës, siç është fakti që
Këtë nuk e prisnit, Elvana Gjata zbulon ç'do ishte bërë po të mos ishte këngëtare (FOTO LAJM) Koreografi i njohur, Albi Nako ishte së fundmi i ftuar në "Wake up". Mes të tjerash, ai u ndal dhe te Elvana Gjata, për
Rradhë të gjata në vendkalimet kufitare (VIDEO) Për festat e fundvitit, mërgimtarët ia kanë mësyrë vendlindjes. Siç mund të shihet në vendkalimet kufitare shihen ko
E motra feston ditëlindjen, Elvana Gjata e uron me fotot e rralla (FOTO LAJM) Elvana Gjata ka treguar gjithmonë raportin e ngushtë që ka me të motrën, Migenën. Kjo e fundit feston ditëlindjen ndërsa
Pasojat afatgjata që lë COVID-19, probleme të theksuara për meshkujt Pacientët e infektuar me Covid-19 i vuajnë pasojat e sëmundjes edhe pasi kanë kaluar infeksionin. Mjekët janë në monitor
Nga problemet me kujtesën tek rënia e flokëve, këto janë disa nga pasojat afatgjata të Covid-19 Studime të ndryshme kanë zbuluar pasoja të shumta që lë Covid-19 tek personat e infektuar. Së fundmi, raportohet se pers
Disa nga efektet afatgjata të COVID-19: Dhimbje koke, humbje kujtese dhe ekuilibër i dobët Personat e intubuar e të shtruar në spital për javë të tëra pa lëvizur, ngrënë apo folur siç duhet vazhdojnë ende t’i nd
Arben Gjata: Nëse ndizet drita e kuqe e kolapsit të shëndetësisë, rikthehet izolimi total! Arben Gjata, rektor i Universitetit të Mjekësisë thotë se vendi është në prag të një situatë kritike dhe se periudha e t
Izolimi i Prishtinës largon qytetarët, radhë të gjata për hyrje në Maqedoninë e Veriut Sot, Ministria e Shëndetësisë ka marrë vendim për masat e reja anti-Covid. Në këto masa bën pjesë edhe izolimi i Prishti
Rikthehet Elvana Gjata, si rrallëherë ndan foto me familjen e saj (FOTO LAJM) Përveçse nuk ka qenë aktive në muzikë, Elvana Gjata na ka munguar edhe në rrjete sociale, nga të cilat u shkëput për dy
PD padit Ramën, Ahmetajn dhe Veliajn në SPAK për inceneratoret: Kush është pronari i vërtetë? Partia Demokratike ka ngitur një padi në SPAK ku kërkon të dijë pronarin e vërtetë të inceneratorëve. Në një deklara
Elvana Gjata uron si asnjëherë publikisht mikun e saj të zemrës (FOTO LAJM) Miqësia e ngushtë e këngëtares Elvana Gjata dhe stilistit Valdin Sahiti është tashmë e njohur për të gjithë. Valdrin
Punoni me orë të gjata ulur?! Disa këshilla për t'ua bërë ditën më pak të lodhshme Shumë prej nesh janë të detyruar që të rrinë me orë të tëra duke qëndruar në një karrige, përpara kompjuterit. Por edhe
Kjo është 17-vjeçarja me këmbët më të gjata në botë (FOTO LAJM) Me këmbët 121 centimetra të gjata, Mai Currin vendosi të kandidojë në librin e rekordeve Guiness si femra me këmbët më
Njihuni me 17-vjeçaren me këmbët më të gjata në botë (FOTO LAJM) Me këmbët 121 centimetra të gjata, Mai Currin vendosi të kandidojë në librin e rekordeve Guiness si femra me këmbët më
I dha fund fejesës me biznesmenin, si u rikthye fuqishëm Elvana Gjata Elvana Gjata është shkëputur nga muzika për pak kohë, ndërkohë që kohët e fundit këngëtaren e kemi parë shumë të distanc
Konflikti në Mesdheun Lindor, kryeministri grek: I zgjata dorën e miqësisë Erdoganit Konflikti në Mesdheun Lindor mes Greqisë dhe Turqisë vazhdon të jetë ende i ndezur. Kryeministri grek, Kyriakos Mitso
Elvana Gjata vs Tayna, cilës i shkojnë më shumë bikinit? Elvana dhe Tayna kanë bërë të njëjtën veshje. Këngëtarja e njohur shqiptare, Elvana Gjata, njihet për stilin e veçant
Në det dhe në super formë! Elvana Gjata bëhet e gjallë e surprizon fansat (FOTO LAJM) Elvana Gjata është bërë e gjallë. Dhe pse pa prurje të reja në muzikë, Elvana ka mahnitur fansat e saj me setin e fu
Vajzat e njohura përdorin këtë truk që këmbët të duken më të gjata (FOTO LAJM) E keni pyetur ndonjëherë veten çfarë bëjnë vajzat e njohura që duken sikur kanë këmbë kilometrike? Me siguri keni ndër m