999 rezultate për

gjarpri

Momenti kur gjarpri futet në kuzhinë (VIDEO) Përmes kësaj video ne do të shikojmë momentin kur ky çift futet në kuzhinë dhe përballen me një gjarpër, i cili është du
Ja si dështon tentativë e këtij gjarpri (VIDEO) Gjarpërinjtë janë zvarranikët më të frikshëm dhe më të rrezikshëm. Të gjithë para tyre kemi frikë, në video shohim sjel
Puth gjarprin që i vrau të atin (VIDEO) Amjad Khan nga Malajzia puthi të njëjtin gjarpër helmues që vrau babanë e tij me një pickim vdekjeprurës, ngjarje që u t
Komandant "Gjarpri" në luftë, po mbetet i tillë edhe në paqe Analisti politik, Nehat Hyseni mendon se Hashim Thaçi është personi që ka bërë bllokadë dhe nuk po lëshon pe, përkundër
Pickohet nga gjarpri, vdes 34-vjeçari Një person ka humbur jetën pas mesnate, pasi është pickuar nga një gjarpër. Shtetasi Hajdajet Faci, 34 vjeç ishte duke p
Helmi i gjarprit mpiks gjakun e njeriut në pak sekonda (VIDEO LAJM) Efekti i helmimit pas kafshimit të nëpërkës Russell është i menjëhershëm tek njeriu. Kafshimi i këtij gjarpëri mund të s
Ja si bëhen çantat e shtrenjta me lëkurë gjarpri (FOTO-LAJM) Veshjet dhe aksesorët me lëkurë gjarpri janë ndër më luksoze por nuk janë të tilla punishtet ku përgatiten ato. Një pre
Kush e fiton betejën gjarpri apo krokodili? (FOTO-LAJM) Është një nga betejat më befasuese të botës së kafshëve, ku një gjarpër përballet me një krokodil. Fotot realizuara nga
Profecia nordike: Sot ndodh kiameti! Sipas mitologjisë nordike sot pritet apokalipsi që shkatërron planetin. Toka do të hapet dhe ajo do t’i lirojë njerëzit
Në Florida shërbehet picë me mish gjarpri Finlanda prej shumë kohësh ka qenë vendi ku shërbehen picat e çuditshme, por tani ekstremiteti shkon në Florida. Risia
Nëse bie në "dorë" të Pitonit, zor të shpëtosh (FOTO-LAJM) Një piton hyri në një shtëpi në Florida të SHBA-së duke vrarë qenin e fuqishëm të racës haski siberian. Pasi hyri në obo
Koka e gjarprit të prerë kafshon bishtin (VIDEO) Thuhet se gjapri nuk nuk dorëzohet shpejtë edhe nëse atij i prihet koka. Kjo video e tregon më mirë këtë gjë. Një banor
Roboti eksploron tempullin e "gjarprit të pendosur" (FOTO-LAJM) Një mini-robot ka mundur të sjellë tre pasazhe të paeksploruara më pçarë të tunelit të tempullit Quetzalcoatl, i njohur
Çfarë mund të bëjë një gjarpër kaq i madh në makinë? Një aventurë jo e mirë ka qenë ajo e një çifti turistësh, të cilët gjatë një vizite në Parkun Kombëtar të Afrikës së Jug
Një Bentley me lëkurë gjarpri (FOTO-LAJM) Ky model ekskluziv i Bentley, është i veshur me lëkurë të bardhë, me efekt gjarpri dhe është pagëzuar me emrin Continent
Dy vjeçari që nuk trembet nga gjarpri (FOTO-LAJM) Është vetëm dy vjeç dhe nuk ka frikë nga gjarprinjtë përkundrazi luan me ta. Charlie Parker luan me gjarprin vdekjeprurë
Gjarprit i pëlqen tualeti i fqinjit Një 28-vjeçare nga Allshvil të Zvicrës ka mbetur e shokuar kur në tualetin e saj ka zbuluar një gjarpër i cili mësohet s
Fëmija 1 vjeç vret gjarprin duke e kafshuar Përleshja e një gjarpri me një bebe në Izrael ka përfunduar në mënyrën më të paparashikueshme. Fëmija 1-vjeçar e ka vrar
Ja kush është gjarpri më i madh në botë (VIDEO) Peshon 136 kg, është i gjatë 7.6 metra dhe nevojiten 15 njerëz për ta mbajtur. Medusa është praktikisht gjarpri më i mad
Gjarpri shfaqet në xhamin e përparmë të makinës (VIDEO) Një gjarpër u shfaq papritmas në xhamin e përparmë të një SUV-je pas daljes nga motori gjatë kohës që makina ishte në ec