999 rezultate për

gjarpri

Kur gjarpri ha gjarprin, pamjet befasuese nga lufta brenda llojit Këto janë pamjet e tmerrshme kur një gjarpër dy metra i gjatë gëlltit një tjetër gjarpër më të vogël. Të dy gjarpërin
Gruaja gjen macen e saj në stomakun e një pitoni gjigant (VIDEO) Një piton prej pak më shumë se 5 metra, ka gëlltitur një mace të përkëdhelur që quhej Bobo. Gjarpri i madh gëlltiti m
Shkon në tualet, shokohet kur gjen pitonin një metër të gjatë (FOTO LAJM) Një 5-vjeçar nga Britania është shokuar kur ka hapur kapakun e WC-së, dhe ka gjetur një piton pothuajse një metër të gja
Gruaja kap gjarprin duke i ngrënë vezët në kuzhinë (VIDEO) Ky është momenti i tmerrshëm kur një çift futet në kuzhinë dhe zbulon një të paftuar. Një gjarpër i zi ishte duke u
Babai gjen gjarprin helmues fare pranë krevatit të vogëlushit (FOTO LAJM) Një gjarpër helmues i një lloji tepër i shpejtë dhe shumë i rrezikshëm është gjetur në dhomën e një fëmije të vogël vet
Burri vetë ofrohet të provojë shtrëngimin e gjarprit më të fuqishëm në botë (VIDEO) Është e pabesueshme se si disa njerëz në emër të punës e rrezikojnë jetën e tyre. Një burrë i veshur me veshje specia
Kokë gjarpri tek gjoksi ditën e dasmën, zakoni më i “tmerrshëm” shqiptar I vetmi zakon që ka mbetur nga koha kur shqiptarët kishin besim pagan është lyerja e pragut të derës me mjaltë nga nus
Gjarpri lë pa energji Malin e Robit në Kavajē Një gjarpër në kabinën e tensionit të lartë ka lënë pa energji elektrike për disa orë dhjetra biznese dhe familje pranë
Momenti shokues kur gjarpri nxjerr nga stomaku një tjetër gjarpër të gjallë (VIDEO) Momenti kur një gjarpër i zi ka nxjerrë një gjarpër tjetër të gjallë nga goja ka tronditur ciftin që i ka filmuar. Ch
Gjuetari i gjarpërinjëve kap pitonin gjigant me 78 vezë (FOTO & VIDEO) Një gjuetar pitonësh ka kapur një gjarpër mbi 5 metra të gjatë duke përdorur vetëm duart e tij, pa masa mbrojtëse. Dy
A e dini se helmi i gjarprit përdoret për ilaç? (VIDEO) Rreth 50.000 raste kafshimesh ndodhin çdo vit në Pakistan dhe 20.000 njerëz vdesin nga helmi. Instituti Kombëtar i Sh
Moment shokues kur gjarpri kafshon djalin në një qendër interneti (VIDEO) Ky është një moment shokues kur një gjarpër e sulmon një djalë kur ai përpiqet të dalë nga një qendër internet. Në p
Gjarpri merr atë që meriton pasi tentoi të hante iriqin (VIDEO) Ky gjarpër në Brazil e pësoi keq teksa tentoi që të hante një iriq. Në video duke gjarpri teksa përpëlitet nga dhimb
Nëna tmerrohet kur shikon këto foto të vajzës së saj dy vjeçare (FOTO LAJM) Një nënë në Australi është tmerruar pasi pa foton e vajzës së saj dy vjeçare e cila ishte duke qeshur ndërkohë që pak ce
Krijesa me dy koka që askush nuk e di se çfarë është (VIDEO) Një grua në Spanjë është ndeshur me një krijesë të çuditshme me dy koka. Luján Eroles, 46-vjeç, ishte duke ecur në ob
Fotot e puthjes së gjarprit që u bënë virale, por i riu ndërroi jetë Një i ri gjeti vdekjen pas pesë ditësh në agoni pasi u kafshua nga një gjarpër me syze, pasi e puthi atë. Fotoja u b
Qentë heronj shpëtojnë të zotin nga "Mbreti Kobra" (VIDEO) Thonë se qeni është miku më i mirë i njeriut, e kjo video e vërteton edhe njëherë këtë shprehje. Një gjarpër, kobra,
Gjarpri vdekjeprurës gëlltit një gjarpër tjetër (VIDEO) I njohur ndryshe edhe si një nga gjarprinjtë më helmues në botë, gjarpri lindor kaf i Australisë është një grabitqar i
Kur gjarpri gëlltit dorezën e derës (FOTO LAJM) Një gjarpër i pafat kishte nevojë për një operacion në stomak pasi gëlltiti një dorezë dere. Gjarpri përdorej për të
E frikshme/ Gjarpri shfaqet në aeroplanin me pasagjerë (VIDEO) Në një video të publikuar në rrjetet sociale shihet një gjarpër në një aeroplan i cili thuhet se ka qenë i mbushur me pa