999 rezultate për

gjarpri

Luftë me vdekjen, vajza merr 40 doza anti-helm nga pickimi i gjarprit (FOTO LAJM) Një vajzë pesëvjeçare po shërohet nga një pickim i një gjarpëri helmues. Emily Rose Oehler u kafshua në këmbën e saj
Të lash pitonin gjigant në vaskë! (Video) Ky është momenti i çuditshëm kur një grua e trajton gjarpërin e saj piton si një qenush të vogël dhe e detyron atë të bë
Momenti kur gjarpri gllabëron gjelin dhe e nxjerr sërish (VIDEO) Kjo video tregon momentin kur një gjarpër piton 5 metra i gjatë gllabëron një gjel. Është e pabesueshme se si ky zvarran
Gjarpri troket në dritaren e makinës, llahtariset shoferi Një shofer në juglindje të Australisë ishte tronditur kur kishte parë se një gjarpër rreth 2,5 metra i gjatë ishte ngjit
Flinte çdo natë me gjaprin, por doktori e shokon me atë që i tha Kafshët shtëpiake janë shpesh pjestarët më të ngushtë në familje, dhe të apasionuarit e tyre i duan pranë në çdo moment.
Lindsey Lohan i ndodh e papritura gjatë pushimeve në Tajlandë (FOTO LAJM) Aktorja e njohur Lindsey Lohan edhe pse është distancuar disi nga kinematografia përsëri përbën interes për publikun.
Terrorizohet familja, gjarpri u hyn në shtëpi Një familje në Sydney është terrorizuar kur ka parë se një gjarpër helmues gjendej në raftin e këpucëve. Gjarpri isht
Shpallet i vdekur 12 orë pas postimit të fotos së kafshimit nga gjarpri Një adoleshent nga Indonezia që është kafshuar nga një kobra që e mbante si “kafshë shtëpiake”, dhe postoi në internet i
“Syri i gjarprit” anulohet për datën 1 shkurt 2018 Seanca gjyqësore për lëndën “Syri i gjarprit” sot është anuluar për më 1 shkurt të vitit 2018, sepse me kërkesë për një
Pamje të frikshme, përmbytja sjell gjarprin 2 metra në Fushë-Krujë (VIDEO) Prurjet e mëdha të ujit kanë shkaktuar përmbytje të mëdha në disa zone të vendit duke shkaktuar edhe demë të mëdha mater
Po pastronte shtëpinë nga përmbytjet, pickohet nga gjarpri Jemi të zhytyr në ujë dhe nuk kemi asnjë ndihëm nga askush, ju lutem na ndihmoni, një nga pjesëtarët e familjes sime ësh
Pamje të rënda! Pitoni gjigant mbyt për vdekje 55-vjeçarin (FOTO LAJM) Një 55-vjecar u mbyt për vdekje nga një piton gjigant i cili ndodhej në oborrin e shtëpisë së tij. Saëan Tabklai kapi
Momenti kur zemra e një gjarpri të plagosur rreh jashtë trupit të tij (VIDEO) Një gjarpër i pafat me ngjyrë kafe ka pasur një goditje të rëndë, duke e lënë atë me një plagë aq të rëndë saqë zemra e
Betejë e egër për vdekjen mes gjarprit dhe iguanas (VIDEO) Ky është momenti kur gjarpri u përpoq te gëlltiste menjëherë një iguana në një fushë golfi. Gjarpri i pemës së artë m
Gjarpri gëlltit një iguana 2 metra të gjatë (VIDEO) Pamje shqetësuese tregojnë momentin kur një gjarpër hëngri një iguana të gjatë rreth 2 metra në një fushë golfi. Gjar
Gjarpri që kafshon veten (VIDEO) Shumë shpesh dëgjojmë që gjarpërinjtë kanë kafshuar njerëz në pjesë të ndryshme të trupit, por videoja e mësipërme e pu
Ky gjarpër tmerron banorët e Bosnjës (VIDEO) Një gjarpër me gjatësi mbi dy metra është shfaqur në rrugën “Aleja Bosna” të Sarajevës në Bosnje. Nuk dihet nëse gjar
A mund ta dalloni ku është fshehur gjarpri? (FOTO LAJM) Kjo foto në pamje të parë tregon një copë tokë të zakonshme me gjethe të shpërndara dhe barishte, përcjell albeu.com.
Do shkriheni së qeshuri, gjarpri frikson për vdekje policin (VIDEO) Pamjet e një polici nga Florida e Shteteve të Bashkuara që mundohet të kapë një gjarpër, i cili ka hyrë në rajonin e pol
Pitoni gjigant në dhomën e vajzës së vogël, kafshon shpëtuesin (VIDEO) Në Tailandë një familje është trembur pasi një gjarpër shumë i rrezikshëm si pitoni i ka hyrë në shtëpi. Ai ka hyrë p